PROGRAM ONLINE

EMOCJE - Uwolnij się
i odzyskaj swoją moc.

Rozwijaj swoją inteligencję emocjonalną, by świadomie kierować swoimi emocjami, 

lepiej się komunikować w relacjach i z większą łatwością przechodzić wyzwania.

przerwij huśtawkę emocjonalną i odzyskaj wewnętrzny spokój, pracując nad swoimi emocjami.

Chcesz przestać krzyczeć, wybuchać? Chcesz przestać się bujać między skrajnymi emocjami – jeden dzień wspaniały, a drugi totalny dół i beznadzieja? Chcesz przestać się bać? Chcesz poczuć, że żyjesz, zamiast być ciągle zmęczona i przygnębiona?

Czy do tej pory było tak, że…

Próbujesz się powstrzymywać przed wybuchem, bierzesz głębszy oddech, udaje się raz, drugi, ale w końcu nie dajesz rady? Potem żałujesz, jest Ci głupio… Ale co jakiś czas sytuacja się powtarza.


A może masz wrażenie, że nic nie czujesz? Wykonujesz obowiązki, jak robot, nie wiesz czego chcesz, czujesz raczej pustkę, frustrację. Być może wmawiasz sobie, że nie powinnaś narzekać, bo przecież nie masz źle, ale jednak przygnębienie i smutek są silniejsze…


Może wydaje Ci się, że radzisz sobie z emocjami? Biegasz, medytujesz, trzymasz dietę, dogadzasz sobie zakupami, masz sporo energii, zarażasz pozytywnością. Ale też musisz mieć kontrolę nad wszystkim, trudno Ci zapłakać, powiedzieć co czujesz, jakie są Twoje potrzeby, wysiedzieć w ciszy, sama… Boisz się spotkać ze sobą i z tym, co tam zastaniesz.


A może czujesz się przytłoczona swoimi emocjami, myślami. Analizujesz, przeżywasz sytuację i emocje kilkukrotnie. Bierzesz wszystko do siebie. Łatwo wpaść Ci w spiralę negatywnych myśli, emocji. Piszesz czarne scenariusze. Ciągle się o coś martwisz.

Zamiatanie emocji pod dywan, tłumienie i odcinanie się od nich lub wylewanie ich na inne osoby – nie pomoże Ci zmienić Twojego życia na lepsze. Możesz to przerwać i nauczyć się w świadomy sposób kierować swoimi emocjami, by odzyskać wewnętrzny spokój, zdrowie i radość z życia!

Być może…

Co jakiś czas kłócisz się z bliską osobą wciąż o to samo. Tłumaczysz jej, jak się czujesz… niesłuchana, mało ważna, może zazdrosna… Ale to niczego nie zmienia między wami.

Czasem drażnią Cię inni ludzie, własna mama, koleżanka, współpracownik. Przejmujesz się co o Tobie myślą inni. Czujesz, że jest Ci przykro. Czujesz się zraniona, oceniana. Bierzesz do siebie ich słowa. Obrażasz się, zamykasz w sobie, by zamanifestować to, jak Ci źle. Tłumisz w sobie, bo wiesz, że inaczej dojdzie do kłótni.

Czasem trudno jest Ci zrozumieć swoje reakcje emocjonalne, stany, których doświadczasz. Nie zawsze umiesz rozpoznać co czujesz, skąd się to bierze.

Nadmiar emocji sprawia, że trudno Ci osiągnąć swoje cele, pragnienia, ponieważ lęk i obawy zatrzymują Cię w miejscu. Boisz się odrzucenia, porażki, oceniania…

Próbujesz odciąć się od tego, co nieprzyjemne, wyłączyć emocje poprzez nadmiarowe jedzenie, alkohol, ciągłe działanie, bycie zajętą, zajmowanie się życiem innych.

Ale nieprzepracowane emocje i tak wychodzą na wierzch, niekontrolowanie, niespodziewanie…

Jednak musisz wiedzieć, że to nie inni ludzie są winni tego, jak się czujesz. Ludzie wokół Ciebie tylko wyzwalają te emocje, które już w sobie masz i to od dawna. Tylko Ty masz wpływ na swoje emocje i jak postrzegasz swoją rzeczywistość.

Twoje emocje mogą jednak działać na Twoją korzyść! Mogą być Twoimi sprzymierzeńcami, posłańcami wiadomości z Twojego wnętrza.

Byłam tam…

Emocje mną rządziły. Chciałam za wszelką cenę odciąć się od tego, co negatywne. Nie chciałam czuć złości, smutku, nie chciałam płakać. Chciałam być tylko radosna.

I nawet, gdy udało się je stłumić zakupami, alkoholem, słodyczami, to i tak te wszystkie zmiecione pod dywan emocje wracały z podwójną siłą w innym czasie.

Próbowałam uciec od samej siebie! Ale to nie jest możliwe i prowadzi tylko do nieszczęścia.

Nie musisz się tak męczyć ze sobą, doskonale znam ten stan.

Moje klientki przychodzą do mnie z trudnościami w osiągnięciu swoich celów. Zawsze zajmujemy się tematem emocji, ponieważ jeśli one kontrolują Ciebie, to wszystkie Twoje starania i działania będą sabotowane przez emocje i Twoje negatywne myśli.

Możesz to zmienić, ucząc się pracować ze swoimi emocjami, krok po kroku, z moją pomocą, byś czuła się prowadzona i wspierana.

Możesz nauczyć się świadomie rozpoznawać swoje emocje, pozwalać im przepływać przez ciało, bez blokowania i chodzenia z tym bagażem.

Możesz nauczyć się odczytywać informacje, z jakimi emocje przychodzą do Ciebie. A także nauczyć się je uwalniać i transformować. Odnaleźć źródło powracających emocji i je uleczyć.

Możesz naprawić swoją relację z emocjami i z samą sobą. Zamiast próbować się odcinać, sztucznie wyciszać i zaklinać rzeczywistość, możesz zamknąć źródła trudnych emocji i nie mieć już powodów, by ciągle je odczuwać.

Co możesz zyskać, dzięki pracy nad swoimi emocjami?

Jeśli jesteś gotowa zająć się swoimi emocjami, bo masz już dość:

– huśtawek emocjonalnych


– wyrzutów sumienia i obwiniania się


– kiepskiego nastroju i zmęczenia


– stresu, frustracji i martwienia się


– taplania się w negatywności i zatruwania od środka

To jesteś w odpowiednim miejscu!


Mam dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu zaczniesz współpracować ze swoimi emocjami.

Niech emocje staną się Twoim wsparciem i kierunkowskazem na drodze do lepszego życia!

Przygotowałam wyjątkowy kurs online dla kobiet, takich jak Ty, które chcą zbudować swoją emocjonalną wolność i czerpać radość z życia.

EMOCJE - uwolnij się
i odzyskaj swoją moc.

Stań się ekspertką od własnych emocji i odzyskaj swoją moc, którą do tej pory oddawałaś okolicznościom zewnętrznym i innym ludziom.

Uwolnij się od stresu i cierpienia. Jesteś warta, by wieść fajne, przyjemne życie.

Podczas kursu:

Nauczysz się świadomie być ze swoimi emocjami, bez ich wypierania, odcinania, co pozwoli Ci nimi świadomie kierować oraz je uwalniać. Zmienią się Twoje niekorzystne nawyki, jak zajadanie emocji, sięganie po używki. Twoje ciało Ci za to podziękuje.

Nauczysz się nazywać swoje emocje oraz komunikować je innym w asertywny sposób. Nauczysz się stawiania granic.

Nauczysz się spędzać czas ze sobą, spędzać go w jakościowy, regenerujący sposób, bez wyrzutów sumienia.

Nauczysz się odczytywać z emocji płynącą do ciebie informację. Emocje staną się Twoimi sygnalizatorami.

Uwolnisz się od blokujących przekonań i programów, które wywołują trudne emocje w Tobie, które blokują Cię przed wyrażaniem emocji, przed byciem sobą. Wzmocni się Twoja pewność siebie oraz sposób w jaki postrzegasz samą siebie.

Będziesz w lżejszy sposób przechodziła kryzysowe sytuacje, będzie w Tobie więcej spokoju, zrozumienia dla siebie i empatii dla innych. Trudne momenty nie będą Cię już zwalać z nóg.

Zaczniesz lepiej komunikować się z innymi, będziesz mieć więcej empatii w sobie a mniej oceniania i krytyki wobec siebie i innych.

Uwolnisz stare trudne emocje, które siedzą w Twoim ciele i negatywnie wpływają na Twoje zdrowie i Twoje samopoczucie.

Uwolnisz emocje lęku, wstydu, złości, zazdrości, smutku, które skutecznie trzymają Cię w miejscu.

Odzyskasz wpływ na siebie oraz otaczającą Cię rzeczywistość.

START PROGRAMU
19 kwietnia

Tematy w programie:

 • Jak uchwycić emocje, zanim ona zaleje nas
 • Krok po kroku, jak zmienić automatyczne reakcje
 • Sposoby na zmianę nawykowych zachowań
 • Jak rozpoznawać swoje potrzeby i realizować je we właściwy sposób
 • Zmiana blokujących (nieuświadomionych) przekonań o emocjach, o sobie, o odpoczywaniu, o przyjemności, spędzaniu czasu ze sobą
 • Jak spędzać czas ze sobą w sposób, który karmi, regeneruje
 • Jedzenie emocjonalne
 • Emocje a okres (pms)
 • Emocje w relacjach, czyli o naszych ranach emocjonalnych
 • Emocje a świadoma komunikacja, asertywność
 • Komunikat “JA”
 • Powtarzające się schematy, czego nie widzę
 • Schematy rodzinne a moje reakcje
 • O czym mówi smutek przygnębienie
 • Świadome uwalnianie złości
 • Rozbrojenie wstydu
 • O czym mówi zazdrość
 • O czym mówi strach
 • Świadome uwalnianie lęku
 • Praktyczne narzędzia, techniki, do zastosowania na co dzień

Co sądzą o współpracy ze mną moje klientki?

Przyszłam do ciebie jako osoba, która nie wierzyła w swój potencjał, polegała na opinii innych, szukała wiecznie potwierdzenia swojej atrakcyjności na zewnątrz. Dzisiaj jestem zupełnie inną osobą. W trakcie naszej relacji coachingowej podwoiłam swoje zarobki, wielokrotnie postawiłam granice w życiu prywatnym i zawodowym, zaczęłam ufać sobie. Mogę długo wymieniać, bo dotknęłyśmy KAŻDEGO ważnego obszaru mojego życia. Najbardziej spektakularną zmianą dokonaną dzięki tobie była zmiana poczucia atrakcyjności, począwszy od zdefiniowania go do całkowitego przewartościowania w głowie. Nigdy nie pomyślałabym, że uniezależnię postrzeganie swojej atrakcyjności od innych, że sama dla siebie stanę się atrakcyjna. Poprawiło to ogromnie moją jakość życia. Dziękuję!
Iwona
Przede wszystkim nauczyłam się słuchać głosu mojego ciała. Sprawniej odczytuję sygnały dotyczące głodu i sytości. Potrafię nazywać uczucia. Nauczyłam się, co to znaczy "bądź dla siebie dobra". Umiem postawić siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu. To jest tak istotne w codziennym funkcjonowaniu, że uważam, że każdy, kto ma problemy na tym polu, jak najszybciej powinien umówić się na konsultacje z Tobą. Przestałam skupiać się na niedostatkach, wyszukiwać niedoskonałości. W końcu pewnego dnia zaczęłam z życzliwością patrzeć na siebie w lustrze.
Monika
Zdecydowałam się na współpracę z Kasią, ponieważ czułam się uwieziona jak w klatce, jak bym była sobą, ale totalnie nie rozumiała, kto jest w środku. Chciałam w końcu nauczyć się kochać siebie i akceptować siebie w pełni. Oczywiście wszystko zaczynało się od wyglądu zewnętrznego i myślałam, że to waga i jedzenie to główny problem, jak się potem okazało to nie. Polecam prace z Kasia każdemu, kto szuka siebie i pragnie w bardzo holistyczny sposób spojrzeć na swoją osobę. Kasia ma bardzo cudowne podejście jest delikatna, ale zarazem bardzo stanowcza i wie jak dokładnie postępować z konkretnym problemem. Dzięki niej odnalazłam siebie na nowo i wiem, że gdyby nie ona, nie byłabym teraz tu, gdzie jestem. Z wieloma sprawami się pogodziłam i poszłam do przodu. Postawiłam teraz na siebie i na to co chce i kocham. Opinia ludzi jest mi już obojętna. Najważniejsze, że ja czuje się wspaniale sama ze sobą.
Ania

Gotowa, by pożegnać dramaty i doły?

Ten program nie jest dla Ciebie, jeśli…

Ten program jest dla Ciebie, jeśli…

Skorzystaj z najlepszych warunków

label-1289350_640

Wierzę, że przy odpowiednim zaangażowaniu się w kurs osiągniesz niesamowite rezultaty. Jeśli jednak uznasz do 7 dni po rozpoczęciu kursu, że to nie to, czego szukałaś – zwrócę Ci pieniądze.

Co otrzymujesz po zakupie programu:

Twoja inwestycja:

Druga płatność najpóźniej do 10 maja 2023 r.
Trzecia płatność najpóźniej do 10 czerwca 2023 r.

Hej! Jestem Kasia

Pomagam kobietom zbudować zdrową relację ze sobą oraz uwolnić się od niesłużących schematów, aby stały się kreatorkami własnego życia!

Jako coach i mentorka nauczę Cię, jak regulować własne emocje, zmienić swoją mentalność, realizować swoje potrzeby, stawiać siebie na pierwszym miejscu oraz wzmocnić swoje poczucie własnej wartości, byś tworzyła życie pełne miłości i radości!

Możliwe, że wciąż masz jakieś pytania przed zakupem. Spokojnie, napisz do mnie, wyjaśnij swoją sytuację i zadaj pytanie.

Napisz do mnie wiadomość.

  ZBUDUJ SWOJĄ EMOCJONALNĄ WOLNOŚĆ I STAŃ SIĘ DOJRZAŁĄ EMOCJONALNIE KOBIETĄ!

  © 2023 Kasia Misztela | Polityka Prywatności