Jesteś gotowy na zmianę?

Czy zmęczenie od samego rana daje się we znaki?

Pracujesz i nie masz czasu na jedzenie?

Wydaje Ci się, że przygotowanie posiłku i samo jego spożywanie to strata czasu i trwa wieki?

Stosowanie diety przynosi rezultat, ale jednocześnie Twoje życie zaczyna kręcić się tylko wokół siłowni i kuchni?

Ciągle próbujesz coś zmienić i wracasz do starych, nie służących Ci nawyków?

Czujesz, że to nierówna walka?

Posłuchaj, to w jaki sposób myślisz o diecie, zdrowiu, zdrowym jedzeniu, prawdopodobnie blokuje Cię przed zmianami. Ego nie lubi zmian, bo to coś nieznanego, nie chce mu się wysilać. Czy nadal chcesz powtarzać te same błędy i tkwić w martwym punkcie?

Nie chcę Cię przekonywać i namawiać do współpracy ze mną. To musi być Twoja wewnętrzna decyzja, wewnętrzna zgoda na zmianę. Inaczej, po prostu nam nie wyjdzie. Dlatego podam Ci argumenty za i przeciw, a Ty wybierzesz, to co uważasz za dobre dla Ciebie na ten moment.


Dlaczego warto wybrać współpracę ze mną?

 1. Osiągniesz lepsze i trwałe efekty, a na tym zależy i tobie i mnie.
 2. Nie lubisz marnować czasu na bez efektywne działania, to przynosi stres i frustrację.
 3. Wiesz, że działanie długoterminowe jest skuteczniejsze od pojedynczych zrywów.
 4. Do tej pory brakowało Ci wsparcia i zrozumienia, a teraz możesz mieć mnie – swojego wiernego kibica i prowadzącego w jednym.
 5. Oszczędzisz pieniądze, korzystając z aktualnej promocji. (Ile do tej pory kosztowały Cię nadprogramowe słodycze, jadłospisy i karnet na siłownię, z którego nie korzystasz zgodnie z oczekiwaniami?)
 6. Przecież już wiesz, że diety nie działają, że Twoje niewspierające nawyki wracają po 2-3 tygodniach. Czy masz już za sobą zadręczanie się wyrzutami sumienia, negatywnymi myślami o sobie? Czy to jest ok? Ile jeszcze wytrzymasz?
 7. W życiu nie chodzi o to, żeby wytrzymywać, żeby przetrzymać. Masz zamiar tak żyć do 60 roku życia? Do 70 lat? Liczysz na to, że w końcu coś samo się wydarzy? Muszę Cię rozczarować. Bez Twojego udziału, Twojej uwagi, Twojego zaangażowania, bez zmiany sposobu Twojego myślenia – nic się nie zmieni albo bardzo mało.

Dlaczego nie warto skorzystać z tej oferty?

 1. Potrzebujesz 1 godziny w tygodniu. A to takie egoistyczne poświęcić sobie czas.
 2. Będą zadania domowe, a to oznacza, że przyjrzysz się sobie, poznasz siebie, będziesz się obserwować. A być może to nie jest Twój czas, by wiedzieć czego chcesz, co lubisz, a co nie.
 3. Będziesz lepiej wyglądać, a może na ten moment to trudne znosić komplementy i uwagę na sobie.
 4. Zaczniesz się lepiej czuć, a wtedy zaczniesz osiągać sukcesy, w pracy, w hobby, w relacjach. A być może to trudne na ten moment widzieć i czuć pozytywne sytuacje w swoim życiu.
 5. Zainwestujesz pieniądze w siebie, w swój rozwój.

PRZEMYŚL I ZDECYDUJ.

Daj sobie pomóc, bez błądzenia po omacku, chwytania się wielu sposobów na raz.

Nie masz jeszcze pewności? Rozumiem to.

Przeczytaj koniecznie opinie osób, które już mi zaufały i ruszyły do przodu:

Joanna Wójcicka: „Diet coaching to praca wielopoziomowa i zmiany w moim życiu, które dokonują się świadomie. Rozpoczął on efektywny czas zrozumienia i zawalczenia o dobre zdrowie, samopoczucie, sylwetkę. Spotkania, zadania, narzędzia były świetnie dopasowane do mojego stylu życia. Początki były dla mnie trudne, z czasem jednak zaczęłam zauważać mechanizmy, wpływ emocji. Moje zmiany następowały powoli – zaczęłam zwracać uwagę co jem, na jakość pożywienia.

Poznaję siebie codziennie. Odkryłam pewne schematy wyniesione z domu rodzinnego. Moje największe zadowolenie to powrót do gotowania. Pomoc coacha była niezastąpiona. Uważam, że każda osoba mająca problemy z prawidłowym i świadomym odżywianiem powinna z niej skorzystać. Proces diet coachingu, który przeszłam, był niewątpliwie budzeniem mojej świadomości, mojej postawy wobec ciała.”

Michał Jurczok: „Patrząc z perspektywy czasu na to, co na dzień dzisiejszy udało mi się osiągnąć dzięki wprowadzonym poprzez proces diet coachingu zmianom – więcej energii, spadek masy ciała, ogólne lepsze samopoczucie, podwyższenie odporności, wyciszenie wieloletnich problemów z zatokami – mogę stwierdzić, iż osiągnięte wyniki są ponad moje oczekiwania.

W znaczącym stopniu proces pomógł mi zidentyfikować dotychczas popełniane błędy oraz zmienić nawyki, przekonania, zachowania.

Polecam każdemu. Trzeba się otwierać na pomoc z zewnątrz, nawet w tak niekoniecznie oczywistych obszarach, jak odżywanie. Wiele osób myśli, że zdrowo się odżywia.

Prawda jest taka, że bardzo często, nawet takie osoby popełniają błędy, nie wspominając już o wszystkich tych, (którzy stanowią większość), którzy traktują swój organizm jak niezniszczalny śmietnik.”

Sylwia Aleksiejuk: „Pomoc coacha była niezastąpiona w pracy na obszarach z którymi miałam trudności. Podniesienie wartości mojego życia jest dla mnie bardzo ważne, wiec proces ten obudził mój potencjał czynienia swojego życia lepszym. Uważam, że każda osoba mająca problemy z prawidłowym i świadomym odżywianiem powinna skorzystać z pracy diet coacha.”

Pakiety są przemyślane tak, byś miał efekty! Są ograniczone czasem, bo tylko działając regularnie i trzymając się planu uzyskasz efekty. Daję ci 1 spotkanie gratis po skończonym procesie, byś mógł zaktualizować swój plan i wdrożyć usprawnienia. Wszystko z moim wsparciem. Jeśli tu jesteś, to znaczy, że coś nie działa. Daj się poprowadzić w tej drodze.

Rozwiniesz umiejętności i pozyskasz wiedzę, dzięki którym poprawi się Twoja jakość życia.
Ile to jest dla Ciebie warte?


Przejdź do sklepu