Dowiedz się, co zrobić, aby wprowadzanie nawyków żywieniowych było w zgodzie z Tobą oraz dawało więcej swobody i satysfakcji.

Ten webinar nie będzie o tym jak się odżywiać ani czego unikać, bo Ty to doskonale wiesz. Wiesz, że warto jeść warzywa, pić wodę, ograniczać produkty przetworzone czy słodycze. Wyzwaniem jest wdrażanie tej wiedzy i życie w zgodzie z tymi zasadami każdego dnia!

Dlatego ten webinar będzie o TOBIE. Twoim nastawieniu, dialogu wewnętrznym, emocjach i myślach.

Może masz teraz tak, że:

  • Ciężko Ci zebrać się do wprowadzania zmian w odżywianiu, których wiesz, że potrzebujesz ze względu na swój stan zdrowia?
  • Wprowadzasz zmiany zrywami i po kilku dniach odpuszczasz?
  • Zmianę nawyków odbierasz negatywnie, jako zakazy i ograniczenia?
  • Twoje próby wdrażania nawyków to wewnętrzna walka ze sobą, pomiędzy tym, co powinnaś zjeść a tym, na co naprawdę masz ochotę?
  • Chcesz się zdrowo odżywiać i dokonywać świadomych wyborów, bez diet czy narzuconego z góry planu i szukasz sposobu jak to zrobić?

Zatrzymaj się! Uwierz mi, wcale nie wystarczy to, że spróbujesz jeszcze bardziej i mocniej się przypilnować, abyś przestała czuć opór i mogła swobodnie wprowadzać zdrowe nawyki.

Podczas webinaru dowiesz się:

co zrobić, by wprowadzać zmiany w swoim odżywianiu skutecznie i w zgodzie ze sobą

jak zmniejszyć opór wewnętrzny przed zmianami

jak korzystać ze swoich naturalnych zasobów w zmianie nawyków żywieniowych

Nazywam się Kasia Misztela, jako certyfikowany diet coach, zajmuje się pomaganiem kobietom w zmianie odżywiania na zdrowsze. Pracujemy w trakcie sesji coachingowych online nad zmianą myślenia, zachowania i sprawiamy, że zaczynasz działać na rzecz swojego zdrowia i w zgodzie ze sobą.

 

 

Swoją postawą chcę zainspirować Cię do zmiany nawyków żywieniowych, tak by odżywianie było dla Ciebie czymś naturalnym, w zgodzie z Tobą, bez konieczności „bycia na diecie” czy zakazywania sobie i ograniczania się.

 

 

Wszystko, co jest Ci potrzebne do naturalnego odżywiania się masz już w sobie. Jednak w wyniku być może wcześniejszych doświadczeń z odchudzaniem czy dietami nabrałaś negatywnego nastawienia do jedzenia. Zatraciłaś gdzieś swoje zaufanie do siebie i wiarę w swoje możliwości.

 

 

Jestem tu po to, by pokazać Ci, że robienie małych, ale właściwych kroków jest dobrą drogą do osiągnięcia celu. A jest nim Twoje fajne samopoczucie, dobra energia do życia, którą uzyskasz z właściwego dla siebie odżywiania.

Kasia Misztela

diet coach

Jeśli nie możesz być z nami na żywo, również zapisz się. Otrzymasz wówczas nagranie webinaru.