Tkwisz w błędnym kole diet i odchudzania?

Próbujesz się odżywiać zakazując sobie i ograniczając jedzenie, opierając swoje działania na silnej woli, ale to działa na krótką metę?

Podejmujesz nowe próby, ale wciąż wracasz do starych nawyków?

Jeśli próbowałaś wielu diet odchudzających i jesteś już zmęczona ciągłą walką, to czas zająć się zmianą nawyków żywieniowych.

Jeśli jesteś osobą, która pogubiła się w zdrowym odżywianiu i której trudno jest się zmotywować, to jesteś w dobrym miejscu.

Chciałabyś odżywiać się w zgodzie ze sobą i bez jadłospisu i kalkulatora w ręku? To możliwe, potrzebujesz małych, ale właściwych kroków, które pozwolą Ci zmieniać Twoje odżywianie, trwale.

Zapisz się i odbierz bezpłatne materiały, dzięki którym:

– uporządkujesz swoją przestrzeń w kuchni – prosto i szybko, dzięki czemu łatwiej będzie ci wprowadzać nowe zmiany, nie narażając się na widok nieodpowiednich produktów

– zdobędziesz podstawowe umiejętności w świadomym wybieraniu produktów spożywczych w sklepie, dzięki czemu zaczniesz kupować rzeczy mniej przetworzone i bardziej właściwe dla twojego zdrowia, bez zakazów i presji

– poznasz zasady bilansowania posiłków, dzięki czemu zaczniesz lepiej sobie radzić z zachciankami, szczególnie na słodycze a także przestaniesz podjadać i zjadać za dużo kalorii.

Kasia Misztela

diet coach

Nazywam się Kasia Misztela i od 7 lat pasjonuję się zdrowym i świadomym stylem życia a od 3 lat, jako certyfikowany diet coach, zajmuje się zawodowo pomaganiem kobietom w zmianie odżywiania na zdrowsze, poprzez pracę nad nawykami żywieniowymi. 

Pracujemy w trakcie sesji coachingowych online nad zmianą myślenia, zachowania i sprawiamy, że zaczynasz działać na rzecz swojego zdrowia i w zgodzie ze sobą.

Swoją postawą chcę zainspirować Cię do zmiany nawyków żywieniowych, tak by odżywianie było dla Ciebie czymś naturalnym, w zgodzie z Tobą, bez konieczności „bycia na diecie” czy zakazywania sobie i ograniczania się.

Wszystko, co jest Ci potrzebne do naturalnego odżywiania się masz już w sobie. Jednak w wyniku być może wcześniejszych doświadczeń z odchudzaniem czy dietami nabrałaś negatywnego nastawienia do jedzenia. Zatraciłaś gdzieś swoje zaufanie do siebie i wiarę w swoje możliwości.

Jestem tu po to, by pokazać Ci, że robienie małych, ale właściwych kroków jest dobrą drogą do osiągnięcia celu. A jest nim Twoje fajne samopoczucie, dobra energia do życia, którą uzyskasz z właściwego dla siebie odżywiania.

Czego się dowiesz i nauczysz podczas wyzwania?

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Pobierz materiały, dzięki którym poukładasz swoje odżywianie od nowa, na większym luzie i bez presji.

Wprowadź zasady świadomego odżywiania.

Co dwa dni otrzymasz jeden email z materiałami, dzięki którym w Twojej codzienności pojawi się więcej zdrowia.

Opinie klientek o współpracy ze mną:

Pracowałam z Kasią na indywidualnych sesjach, w sposób dostosowany do mojej sytuacji, co było dla mnie bardzo motywujące i dużo bardziej skuteczne niż program od dietetyka „od do”. Zaczęłam rozumieć, ze dieta to nie jedzenie mniej, ale jedzenie lepiej. Zaczęłam zwracać uwagę na emocje, które towarzyszą jedzeniu (...). Spotkania z Kasią dotyczyły nie tylko diety, ale dotykały praktycznie wszystkich aspektów codziennego życia, w tym zachowań, nawyków, przyzwyczajeń (...). Polecam współpracę z Kasią, nie tylko żeby stracić kilogramy, ale przede wszystkim, żeby się zatrzymać i zastanowić, dlaczego do tej pory nie udało się osiągnąć „wymarzonej” wagi i przy pomocy coacha znaleźć najlepszy dla siebie sposób działania.
Justyna Zalewska
Moim największym problemem są nieregularne posiłki i to, że się objadam podczas posiłku. Kasia pokazała mi, jak inaczej spojrzeć na powody tego, że się objadam, co wtedy pomyśleć, na co zwrócić uwagę. Najbardziej podobały mi się wskazówki Kasi, jak mogę reagować na swoje odczucia, gdy jestem głodna. Rozmowa z Kasią dała mi nowe spojrzenie na wiele tak oczywistych rzeczy.
Małgorzata
Mój główny problem to nadmiar kilogramów, z którym chciałabym się pożegnać. Wiedzę teoretyczną mam, tylko jakoś nie potrafię się zmobilizować i wytrwać w zmianie nawyków żywieniowych. Podczas rozmowy, Kasia zwróciła uwagę na moje negatywne podejście do tego tematu. Najbardziej podobał mi się spokój Kasi, jej zaangażowanie w rozmowę, nawet podczas mojego słowotoku, nie gubiła wątków, pilnowała, żeby rozmawiać na temat. Polecam taką rozmowę każdemu, kto ma natłok różnych myśli i nie wie od czego zacząć realizację swojego planu/celu. Bardzo się cieszę, że zaryzykowałam i skorzystałam z tej pierwszej godziny.
Agata Słowik

Jak otrzymasz materiały?

Po zapisaniu się w okienku, co dwa dni otrzymasz jeden email z linkiem do video i zeszytu ćwiczeń, dzięki którym w Twojej codzienności pojawi się więcej zdrowia. To co? Działamy!