Chcesz zadbać o swoje zdrowie?

Wzmocnić swój organizm?

Szukasz sposobu by odżywiać się zdrowiej
i jednocześnie nie będąc na diecie z zakazami?

Jeśli próbowałaś już wielu diet odchudzających i jesteś już zmęczona ciągłą walką, to czas zająć się zmianą nawyków żywieniowych. Czas zmienić swój dotychczasowy styl żywienia.
bezpłatne 5 dniowe wyzwanie

Więcej zdrowia na co dzień

Zapisz się i otrzymaj:

Trzy video, w których poprowadzę cię krok po kroku i wyjaśnię ćwiczenia.

Materiały pdf i listy:

– zdrowych zamienników

– zakupów z podziałem na makroskładniki

– z zasadami zdrowego komponowania posiłków

Co się stanie podczas tych dni?

  • Uporządkujesz swoją kuchnię i zrobisz miejsce na nowe
  • Zrobisz zdrowe zakupy i nauczysz się wybierać świadomie
  • Przygotujesz zdrowe posiłki i nauczysz się je właściwe komponować

Kasia Misztela

diet coach

Nazywam się Kasia Misztela i od 7 lat pasjonuję się zdrowym i świadomym stylem życia a od ponad 2 lat, jako certyfikowany diet coach, zajmuje się zawodowo pomaganiem kobietom w zmianie odżywiania na zdrowsze, poprzez pracę nad nawykami żywieniowymi. 

Pracujemy w trakcie sesji coachingowych online nad zmianą myślenia, zachowania i sprawiamy, że zaczynasz działać na rzecz swojego zdrowia i w zgodzie ze sobą.

Swoją postawą chcę zainspirować Cię do zmiany nawyków żywieniowych, tak by odżywianie było dla Ciebie czymś naturalnym, w zgodzie z Tobą, bez konieczności „bycia na diecie” czy zakazywania sobie i ograniczania się.

Wszystko, co jest Ci potrzebne do naturalnego odżywiania się masz już w sobie. Jednak w wyniku być może wcześniejszych doświadczeń z odchudzaniem czy dietami nabrałaś negatywnego nastawienia do jedzenia. Zatraciłaś gdzieś swoje zaufanie do siebie i wiarę w swoje możliwości.

Jestem tu po to, by pokazać Ci, że robienie małych, ale właściwych kroków jest dobrą drogą do osiągnięcia celu. A jest nim Twoje fajne samopoczucie, dobra energia do życia, którą uzyskasz z właściwego dla siebie odżywiania.

Opinie klientek o współpracy ze mną:

Pracowałam z Kasią na indywidualnych sesjach, w sposób dostosowany do mojej sytuacji, co było dla mnie bardzo motywujące i dużo bardziej skuteczne niż program od dietetyka „od do”. Zaczęłam rozumieć, ze dieta to nie jedzenie mniej, ale jedzenie lepiej. Zaczęłam zwracać uwagę na emocje, które towarzyszą jedzeniu (...). Spotkania z Kasią dotyczyły nie tylko diety, ale dotykały praktycznie wszystkich aspektów codziennego życia, w tym zachowań, nawyków, przyzwyczajeń (...). Polecam współpracę z Kasią, nie tylko żeby stracić kilogramy, ale przede wszystkim, żeby się zatrzymać i zastanowić, dlaczego do tej pory nie udało się osiągnąć „wymarzonej” wagi i przy pomocy coacha znaleźć najlepszy dla siebie sposób działania.
Justyna Zalewska
Moim największym problemem są nieregularne posiłki i to, że się objadam podczas posiłku. Kasia pokazała mi, jak inaczej spojrzeć na powody tego, że się objadam, co wtedy pomyśleć, na co zwrócić uwagę. Najbardziej podobały mi się wskazówki Kasi, jak mogę reagować na swoje odczucia, gdy jestem głodna. Rozmowa z Kasią dała mi nowe spojrzenie na wiele tak oczywistych rzeczy.
Małgorzata
Kasia podczas rozmowy zaskoczyła mnie tym, jak bardzo rozumie mnie, jako osobę, która ciągle zmaga się z byciem na diecie i jak ważne jest odpowiednie podejście i nastawienie się do samego odchudzania. Pokazała, jak ważne jest analizowanie pewnych schematów, przez które ciągnie mnie do sięgania po słodycze. Najbardziej podobało mi się, to że praktycznie czytała w moich myślach. Chciałabym podziękować za Twój poświęcony czas… Za tą bezinteresowną chęć pomocy i za to poczucie zrozumienia, którego już dawno nie dostałam od nikogo.
Katarzyna
Mój główny problem to nadmiar kilogramów, z którym chciałabym się pożegnać. Wiedzę teoretyczną mam, tylko jakoś nie potrafię się zmobilizować i wytrwać w zmianie nawyków żywieniowych. Podczas rozmowy, Kasia zwróciła uwagę na moje negatywne podejście do tego tematu. Najbardziej podobał mi się spokój Kasi, jej zaangażowanie w rozmowę, nawet podczas mojego słowotoku, nie gubiła wątków, pilnowała, żeby rozmawiać na temat. Polecam taką rozmowę każdemu, kto ma natłok różnych myśli i nie wie od czego zacząć realizację swojego planu/celu. Bardzo się cieszę, że zaryzykowałam i skorzystałam z tej pierwszej godziny.
Agata Słowik

W trakcie wyzwania:

Zaprowadzisz porządki w swojej kuchni

Nauczysz się robić zdrowe i świadome zakupy

Dowiesz się jak zdrowo komponować posiłki

Co dwa dni otrzymasz jeden email z materiałami, dzięki którym w Twojej codzienności pojawi się więcej zdrowia. To co? Działamy!