Próbowałaś już różnych diet, ale waga wracała?

Wydaje Ci się, że dbasz o to co jesz, ale nie widzisz zmian?

Dowiedz się, co sprawia, że nie osiągasz zamierzonych efektów, wypełniając test o swoich nawykach żywieniowych.

Odpowiedz na kilkanaście krótkich pytań (3 minuty), a otrzymasz konkretne wskazówki, jak odżywiać się zdrowo i uwolnić się od diet.

.

Opinie o pracy ze mną:

Przede wszystkim nauczyłam się słuchać głosu mojego ciała. Sprawniej odczytuję sygnały dotyczące głodu i sytości. Potrafię nazywać uczucia. Nauczyłam się, co to znaczy "bądź dla siebie dobra". Umiem postawić siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu. To jest tak istotne w codziennym funkcjonowaniu, że uważam, że każdy, kto ma problemy na tym polu, jak najszybciej powinien umówić się na konsultacje z Tobą.
Monika
Zaczęłam rozumieć, ze dieta to nie jedzenie mniej, ale jedzenie lepiej. Zaczęłam zwracać uwagę na emocje, które towarzyszą jedzeniu (...). Spotkania z Kasią dotyczyły nie tylko diety, ale dotykały praktycznie wszystkich aspektów codziennego życia, w tym zachowań, nawyków, przyzwyczajeń (...). Polecam współpracę z Kasią, nie tylko żeby stracić kilogramy, ale przede wszystkim, żeby się zatrzymać i zastanowić, dlaczego do tej pory nie udało się osiągnąć „wymarzonej” wagi i przy pomocy coacha znaleźć najlepszy dla siebie sposób działania.
Justyna

Cześć! Mam na imię Kasia.

Pomagam kobietom odżywiać się zdrowo bez diet i zbudować zdrową relację ze swoim ciałem. 

Nie liczę kalorii i nie ważę jedzenia. Nie dzielę jedzenia na złe i dobre. Jem zdrowo, czyli normalnie. Czasem jem słodycze. Nie ćwiczę po to, żeby spalić kalorie i odpokutować grzeszki. Nie jem cheat meals i nie omijam posiłków, żeby się ukarać. Jedzenie nie jest moim wrogiem ani przyjacielem. 

Uwolniłam się od osądzania siebie i tego co jem. Odżywiam się świadomie i w zgodzie ze sobą. Szanuję swoje ciało.

Jako certyfikowana diet coachka, psychodietetyczka i trenerka (dyplom Instytutu Świadomego Rozwoju; Certyfikat Ukończenia Szkoły Trenerów Biznesu w Akademii SET; dyplom SWPS), zajmuję się zawodowo pomaganiem w zmianie odżywiania na zdrowsze.

Wszystko, co jest Ci potrzebne do naturalnego odżywiania się masz już w sobie. Jednak w wyniku być może wcześniejszych doświadczeń z odchudzaniem czy dietami nabrałaś negatywnego nastawienia do jedzenia. Zatraciłaś swoje zaufanie do siebie i wiarę w swoje możliwości.

Jestem tu po to, by pokazać Ci, że robienie małych, ale właściwych kroków jest dobrą drogą do osiągnięcia celu bez diet. A jest nim Twoje fajne samopoczucie, dobra energia do życia, którą uzyskasz z właściwego dla siebie odżywiania.