Bezpłatna sesja z diet coachem! Nie zwlekaj, napisz do mnie już dzisiaj!

Umów się na wstępną bezpłatną sesję. Sprawdź, czy jestem osobą, która może Ci pomóc w osiągnięciu Twojego celu.

Wstępna bezpłatna sesja jest profesjonalnie poprowadzoną rozmową, podczas której będziesz mogła, bez zobowiązań, dokonać właściwego wyboru.

Rozmowa jest prowadzona przez Skype lub telefonicznie. Trwa 30 minut.

Napisz wiadomość, że jesteś zainteresowana rozmową i umówimy termin spotkania: info@kasiamisztela.pl

Opinie osób, które już wybrały taką konsultację:
Małgorzata

„Moim największym problemem są nieregularne posiłki i to, że się objadam podczas posiłku. Kasia pokazała mi, jak inaczej spojrzeć na powody tego, że się objadam, co wtedy pomyśleć, na co zwrócić uwagę. Najbardziej podobały mi się wskazówki Kasi, jak mogę reagować na swoje odczucia, gdy jestem głodna. Rozmowa z Kasią dała mi nowe spojrzeniena wiele tak oczywistych rzeczy.”

Agata

„Mój główny problem to nadmiar kilogramów, z którym chciałabym się pożegnać. Wiedzę teoretyczną mam, tylko jakoś nie potrafię się zmobilizować i wytrwać w zmianie nawyków żywieniowych. Podczas rozmowy, Kasia zwróciła uwagę na moje negatywne podejście do tego tematu. Najbardziej podobał mi się spokój Kasi, jej zaangażowanie w rozmowę, nawet podczas mojego słowotoku, nie gubiła wątków, pilnowała, żeby rozmawiać na temat. Polecam taką rozmowę każdemu, kto ma natłok różnych myśli i nie wie od czego zacząć realizację swojego planu/celu. Bardzo się cieszę, że zaryzykowałam i skorzystałam  z tej pierwszej darmowej godziny.”

Napisz wiadomość, że jesteś zainteresowana wstępną konsultacją: