BEZPŁATNY KURS

ZROZUM I POCZUJ swoje EMOCJE

- odzyskaj wolność i równowagę

Zapisz się na ten bezpłatny kurs o emocjach, w którym opowiem Ci, skąd biorą się emocje i jak zacząć sobie z nimi radzić w zdrowy sposób. Nauczysz się w świadomy sposób nazywać swoje emocje, rozpoznawać powtarzające się stany emocjonalne, co pomoże Ci złagodzić stres, lepiej komunikować się z innymi, mieć więcej empatii, pokonywać trudne sytuacje i wyzwania w łagodniejszy sposób.

Zostaw swój adres email, a wyślę Ci link do zamkniętej grupy, na której odbędzie się nasz bezpłatny kurs.

Sprawdź, proszę, czy poprawnie wpisałaś adres, czy nie ma w nim literówki oraz jeśli możesz użyj konta .gmail (jeśli używasz innego, sprawdź inne zakładki, jak spam, inne oferty).

.

Oto co osiągniesz biorąc udział w tym kursie:

HARMONOGRAM

ZACZYNAMY 22 MARCA (środa)

To będą ekscytujące 4 dni!!

Spotykamy się na live przez 4 dni na zamkniętej grupie na facebooku.

22-23-24 marca, godz. 19:00,

25 marca godz. 11:00

Wszystkie informacje otrzymasz w mailu, po zapisaniu się na kurs.

Nagrania będą zapisane.

TEMATY SPOTKAŃ

cześć, jestem kasia!

Pomagam kobietom zbudować zdrową relację ze sobą oraz uwolnić się od niesłużących schematów, byś stała się kreatorką własnego życia!

Jako coach i mentorka nauczę Cię, jak regulować własne emocje, zmienić swoją mentalność, realizować swoje potrzeby, stawiać siebie na pierwszym miejscu, wzmocnić swoje poczucie własnej wartości i osiągać swoje cele z lekkością!

.

Opinie o pracy ze mną:

Polecam współpracę z Kasią każdemu, kto chce się przyjrzeć lepiej emocjom stojącym za jedzeniem tak, aby zdrowe odżywianie stało się oczywistym wyborem, a nie przykrym obowiązkiem nawet jeśli nie ma się w planie utraty kilogramów.
Iwona
Zdecydowałam się na współpracę z Kasią, ponieważ czułam się uwieziona jak w klatce, jak bym była sobą, ale totalnie nie rozumiała, kto jest w środku. Chciałam w końcu nauczyć się kochać siebie i akceptować siebie w pełni. Oczywiście wszystko zaczynało się od wyglądu zewnętrznego i myślałam, że to waga i jedzenie to główny problem, jak się potem okazało to nie. Polecam prace z Kasia każdemu, kto szuka siebie i pragnie w bardzo holistyczny sposób spojrzeć na swoją osobę.
Anna
To było jak czyszczenie twardego dysku - po resecie i wymazaniu starych danych przychodził czas na nowe , wspierające przekonania i myśli, dobre nawyki, pozytywne słowa i afirmacje. Krok po kroku, z sesji na sesję puzzle układały się w jedną całość, a ja odzyskiwałam większy spokój, pewność siebie i większą samoświadomość. Czas między naszymi spotkaniami pozwalał na na to, żeby nowe oprogramowanie mogło się w pełni "zainstalować", a nowe nawyki wejść w życie. I tak, po trwającej niespełna pół roku wspólnej coachingowej pracy, nareszcie poczułam, że odzyskuję kontrolę nad swoim życiem. Wykupiony pakiet sesji coachingowych z Kasią uważam za jedną z moich lepszych decyzji finansowych i rozwojowych ostatniego czasu.
Monika

ZBUDUJ SWOJĄ EMOCJONALNĄ WOLNOŚĆ!

© 2023 nazwa | Polityka Prywatności