Wiesz dużo o zdrowym odżywianiu, ale nie potrafisz zastosować teorii w swojej codzienności?

Próbowałaś różnych diet, ale nic nie pomaga na dłuższą metę?

Chciałabyś, aby zdrowe odżywianie przyniosło Ci upragnione efekty, bez miliona wyrzeczeń?

Pobierz bezpłatnie nagranie webinaru:

Błędy, przez które trudno schudnąć.

🔸Opowiem Ci o możliwych błędach, popełnianych w zdrowym odżywianiu.
🔸Dowiesz się, dlaczego nie osiągasz rezultatów lub są one krótkotrwałe.
🔸Pokażę Ci co zrobić, by nie wrócić do dawnych przyzwyczajeń z dodatkowym bagażem frustracji i poczuciem porażki.

Czy nie uważasz, że już czas powiedzieć STOP kolejnym teoriom żywieniowym?

Wiesz wystarczająco, by zacząć działać i wdrażać teorię w praktykę, krok po kroku.

Czy ponownie chcesz narazić się na frustrację i bezsilność, bo nie możesz sprostać tym wszystkim zasadom i restrykcjom z kolejnej diety?

Jeśli nie widzisz efektów swoich wysiłków, to jest szansa, że szkodliwe mity o odżywianiu oraz najróżniejsze zasady o odżywianiu, którymi nasiąknęłaś a także Twoje własne nawyki, które wypracowałaś przez lata, skutecznie Cię blokują i utrudniają dojście do celu.

Pobierz nagranie i odbierz 50 zł dodatkowej zniżki na kurs online “Świadome odżywianie w praktyce”! To 6 tygodniowy kurs, który doprowadzi Cię do trwałej zmiany w odżywianiu.

Dzięki temu nagraniu dowiesz się o fundamentach zdrowego i świadomego odżywiania, których wprowadzenie w swoją codzienność przyniesie Ci upragnione efekty trwale!

Prowadząca:

Kasia Misztela

Diet coach, trener

Pomagam dbającym o siebie kobietom, przerwać zaklęte koło diet i podjadania, żeby mogły poczuć się dobrze w swoim ciele, bez poczucia porażki i frustracji.

Potrafiłam w ramach posiłku wypić Kubusia i zjeść opakowanie herbatników czekoladowych, myśląc, że jest to przecież na pewno lepsze niż inne „gorsze” słodycze a Kubuś to przecież samo zdrowie. Moja candida, na pewno żyła jak na wakacjach pod palmą.

Odchudzałam się, jedząc mniej i chodząc wiecznie głodną, bo przecież tak trzeba. Nie rozumiałam swojego organizmu i nie miałam kontaktu ze swoim ciałem. Nie miałam świadomości, że mam z tym problem. Przez te 8 lat wiele się nauczyłam o odżywianiu, psychice człowieka i przede wszystkim o sobie. 

Od 3 lat, jako certyfikowany diet coach i trenerka (dyplom Instytutu Świadomego Rozwoju, Certyfikat nr 47/2017; Certyfikat Ukończenia Szkoły Trenerów Biznesu w Akademii SET), zajmuje się zawodowo pomaganiem kobietom w zmianie odżywiania na zdrowsze, poprzez pracę nad nawykami żywieniowymi. Wszystko po to, by w pełni zdrowia, miały chęci i energię do życia na swoich warunkach i czuły się świetnie w swoim ciele, codziennie!

One już wiedzą, jak odżywiać się, by uzyskiwać efekty:

Pobierz bezpłatnie nagranie webinaru:

Błędy, przez które trudno schudnąć.

To prawie 2 godzinny materiał o tym, na co należy zwrócić uwagę, by osiągnąć i utrzymać upragnione efekty poprzez zdrowe i świadome odżywianie.

Po zapisaniu się na webinar otrzymasz email z linkiem do nagrania. Pamiętaj, by potwierdzić swój zapis, poszukaj maila ode mnie w spamie i innych zakładkach.