Zmiana stylu odżywiania na zdrowszy, wymaga regularności i samodyscypliny.

Możesz czekać kolejne tygodnie a nawet miesiące na motywację, która ma Cię olśnić...

Ale jeśli mam być szczera, to jeden wielki mit! Motywacja wychodzi z Ciebie i budzisz ją do życia w momencie działania. Gdy zaczynasz robić małe kroki a one Ci wychodzą (bo są małe) nagle chce Ci się jeszcze bardziej. Widzisz w tym sens i... jesteś zmotywowana. Myślisz sobie: „Jeśli potrafiłam zrobić to, to mogę zrobić jeszcze to!

Może jesteś z tym sama? Co chwila ktoś pyta czy jesteś na diecie. Osoby z Twojego otoczenia jedzą co chcą, a Tobie wydaje się, że musisz sobie wszystkiego odmawiać. Koleżanki z pracy namawiają Cię na jeden kawałeczek ciasta… masz wrażenie, że wszyscy są przeciwko tobie. Nikt Cię nie wspiera. Musisz się tłumaczyć z tego co masz na talerzu.

By Ci w tym pomóc stworzyłam grupę wsparcia dla osób, które:

chcą odżywiać się zdrowiej

chcą odżywiać się zdrowiej a w efekcie czuć się lepiej ze sobą

wprowadzać zmiany małymi krokami

chcą wprowadzać zmiany małymi krokami, bez poczucia presji

chcą zmienić odżywianie z myślą o zmianie swojego stylu życia

chcą rozwijać się w grupie kobiet w pozytywnej i wspierającej atmosferze

Jak to wygląda?

APP Development
Spotykamy się online raz na 2 tygodnie w pokoju webinarowym w grupie wspierających się kobiet. Każda w swoim domowym zaciszu, w wygodnym stroju.
Brand Identity
Na zajęciach uczysz się jak wdrażać kroki zdrowego odżywiania w swoją codzienność
UI Design
Dzielimy się swoimi doświadczeniami, omawiamy sytuacje kryzysowe, przyglądamy się emocjom, szukamy rozwiązań!
Consultancy
Na każdym spotkaniu omawiamy konkretny temat związany ze zdrowym odżywianiem,
System Integration
Wykonujemy ćwiczenia, które mają pomóc Ci zrozumieć siebie, lepiej się poznać i wyznaczyć konkretne działania w zdrowym odżywianiu dopasowane do Ciebie.
Support
Wszystko w gronie kobiet, które łączy wspólny cel, idea zdrowego odżywiania, które chcą pracować nad swoim rozwojem małymi krokami.

Twoja inwestycja:

Klientki o mnie:

Agnieszka: „Twoja usługa różni się od pozostałych najbardziej tą poświęconą uwagą. Wyłapujesz powtarzające się schematy w myśleniu lub działaniu, czasem to banalne zachowania – ale ja, trwając w nich tyle czasu, już tego nie zauważałam.”

Katarzyna: „Kasia podczas rozmowy zaskoczyła mnie tym, jak bardzo rozumie mnie, jako osobę, która ciągle zmaga się z byciem na diecie i jak ważne jest odpowiednie podejście i nastawienie się do samego odchudzania.Pokazała, jak ważne jest analizowanie pewnych schematów, przez które ciągnie mnie do sięgania po słodycze."

Jak się zgłosić?
Jeśli jesteś zainteresowana napisz do mnie email info@kasiamisztela.pl

Napisz wiadomość tutaj