Stań się kreatorką swojej rzeczywistości!

Podczas Mastermindu wyznaczysz swój cel, ekscytujący i niewiarygodny, nad którym będziemy pracować wspólnie przez 3 miesiące w kameralnej grupie kobiet.

Zaczniesz w świadomy sposób wpływać na swoją rzeczywistość i kreować ją tak, jak tego pragniesz.

W Twoim życiu pojawi się jeszcze więcej radości i lekkości, bo po to tutaj jesteśmy!

Aktywujesz swój niesamowity potencjał i zaimplementujesz wiedzę rozwojową w swoje życie, doświadczając niesamowitych zmian!

Dla kogo jest Mistermind KREATORKA?

jesteś świadoma swoich emocji (czasem po fakcie, ale jednak) i już tylko czasem odreagowujesz jakąś kompulsją 😉

jesteś świadoma pewnych schematów, które Cię ograniczają i wiesz, że można coś z tym zrobić

jesteś świadoma, że odpowiedzialność za Twoje życie jest po Twojej stronie, choć czasem jeszcze oporujesz 😉

dużo już wiesz o rozwoju, ale niekoniecznie przekłada się to na Twoje rezultaty

Słyszysz swoją intuicję, ale nie zawsze przekłada się to na działanie, zwlekasz, odkładasz i czujesz, że powstrzymuje Cię strach

chcesz iść do przodu, wprowadzać zmiany z lekkością i cieszyć się drogą, jak i efektami.

Otwórz się na przyjęcie wsparcia i prowadzenia.

Pozwól sobie, abym mogła zostać Twoim mentorem.

Pragnęłam stworzyć przestrzeń dla kobiet, które są gotowe na jeszcze pełniejsze doświadczanie życia, w lekkości, przyjemności, w zgodzie ze swoją intuicją. Nie zależy mi na przekazywaniu suchej teorii a na umiejętnym implementowaniu jej do swojego życia. Bo wiedzę to Ty już masz, rozwój to Twoja mniejsza lub większa pasja. Nie potrzebujesz jednak już ani kolejnej książki ani kolejnych sesji indywidualnych, bo świetnie potrafisz sobie radzić z wieloma rzeczami, jesteś już świadoma wielu aspektów siebie. Brakującym elementem jest wsparcie na tej świadomej ścieżce, możliwość zadania pytań, inna perspektywa, która wyciągnie z negatywnego dialogu wewnętrznego, co pozwala na szybszą transformację i działanie.

W tej przestrzeni otrzymasz ode mnie bardzo potrzebne wsparcie, ponieważ to, co wydłuża osiągnięcie celu lub sprawia, że w ogóle odpuszczamy, to wątpliwości, wahania, strach, które odpalają się poprzez wciąż aktywne stare programy myślowe, a kontakt ze światem zewnętrznym i z innymi ludźmi jeszcze podbija stare wzorce.


Nie chodzi jednak o to, by się od wszystkich odcinać lub walczyć ze sobą. Warto zadbać o otoczenie się osobami, które nas rozumieją, mają podobne wartości, pragnienia, by nie czuć się samotnym i nie tracić z oczu swoich pragnień (innymi słowy, nie cofać się w swoim własnym rozwoju i przepraszać za to, że nie zgadzasz się na przeciętność).


Mastermind, to długofalowy proces, w którym jesteś w stanie przetransformować swoje życie i aktywować swój niesamowity potencjał!

Podczas Mastermindu wyznaczysz swój cel, ekscytujący i niewiarygodny, nad którym będziemy pracować wspólnie przez 3 miesiące w kameralnej grupie. Cel może dotyczyć naprawdę różnych życiowych tematów – praca nad sobą, finanse, zdrowie, kariera, relacje, związek.


Jeśli nie wiesz, jakie jest Twoje pragnienie, czego chcesz, to pomogę Ci to określić. A jeśli doskonale wiesz już, co masz robić, ale masz trudność z wyznaczeniem zadań, priorytetyzowaniem i sabotujesz siebie lub nadmiernie wchodzisz w działanie (energia męska) i szybko się wypalasz, to również jest to idealne miejsce dla Ciebie.


Zaczniesz w świadomy sposób wpływać na swoją rzeczywistość i kreować ją tak, jak tego pragniesz – masz wpływ na relacje, na to, jak się czujesz i co osiągasz w pracy, masz wpływ na  swoje ciało, jak się czujesz ze sobą.


Być może do tej pory byłaś bardziej w trybie walki lub tylko słyszałaś o tym, że to my stwarzamy swoją rzeczywistość, ale dzięki Mastermindowi będziesz mogła po prostu tego doświadczać na własnej skórze.

Co czeka na Ciebie w KREATORCE?

będziemy pracować nad Twoją mentalnością (totalna transformacja przekonań i wzorców),

będziesz doskonalić swoją inteligencję emocjonalną

uzdrowisz swoją przeszłość i wyjdziesz z roli ofiary na jeszcze głębszym poziomie

będziemy pracować nad Twoim poczuciem własnej wartości i self-image, by wybiło w kosmos!

pogłębisz miłość do siebie i self-care

rozwiniesz i pogłębisz kontakt ze swoją intuicją

zrozumiesz proces manifestacji i zaczniesz poprawnie z niego korzystać

będziemy budować Twoje nowe nawyki

rozwiniesz w sobie wytrwałość i dyscyplinę

To, co dodatkowo sprawia, że jest to bardzo rozwojowa przestrzeń, to fakt, że działamy w grupie. 

 

Tak, to jest poszerzenie swojej strefy komfortu (i możesz czuć lekki, pobudzający stresik), jednak odbywa się to w bezpiecznych i wspierających warunkach. 

 

Być może pierwszy raz stworzysz autentyczne, karmiące relacje z kobietami.

Jak to wygląda?

Zaczynamy z początkiem kwietnia, jak tylko zbierze się grupa uczestniczek.

Spotkania będą odbywać się 3 razy w miesiącu (w pierwszym miesiącu cztery ze względu na bonus). Po zapisie otrzymasz link do ankiety, dzięki której będę mogła lepiej Cię poznać i ustalimy wspólny termin spotkań.

*GWARANCJA SATYSFAKCJI*
Pamiętaj, że nic nie wydarzy się bez Twojej woli, więc jeśli naprawdę nie będą Ci pasować żadne godziny, to zwrócę Ci pieniądze. Jeśli będziesz chciała zrezygnować po miesiącu czy dwóch, będziesz mogła to zrobić. Nie przejmuj się problemem, którego jeszcze nie ma 😉

Twoja inwestycja

Dwie kolejne płatności do 10. dnia miesiąca (maj, czerwiec).

Kolejne 5 płatności do 10. dnia miesiąca (maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień).

Po dokonaniu wpłaty, otrzymasz ode mnie maila z linkiem do ankiety. Po wypełnieniu jej, w ciągu kilku dni otrzymasz ode mnie informację zwrotną o starcie grupy.

Co sądzą o współpracy moje klientki?

Zdecydowałam się na współpracę z Kasią, ponieważ czułam się uwieziona jak w klatce, jak bym była sobą, ale totalnie nie rozumiała, kto jest w środku. Chciałam w końcu nauczyć się kochać siebie i akceptować siebie w pełni. Oczywiście wszystko zaczynało się od wyglądu zewnętrznego i myślałam, że to waga i jedzenie to główny problem, jak się potem okazało to nie. Polecam prace z Kasia każdemu, kto szuka siebie i pragnie w bardzo holistyczny sposób spojrzeć na swoją osobę. Kasia ma bardzo cudowne podejście jest delikatna, ale zarazem bardzo stanowcza i wie jak dokładnie postępować z konkretnym problemem. Dzięki niej odnalazłam siebie na nowo i wiem, że gdyby nie ona, nie byłabym teraz tu, gdzie jestem. Z wieloma sprawami się pogodziłam i poszłam do przodu. Postawiłam teraz na siebie i na to co chce i kocham. Opinia ludzi jest mi już obojętna. Najważniejsze, że ja czuje się wspaniale sama ze sobą.
Ania
Przyszłam do ciebie jako osoba, która nie wierzyła w swój potencjał, polegała na opinii innych, szukała wiecznie potwierdzenia swojej atrakcyjności na zewnątrz. Dzisiaj jestem zupełnie inną osobą. W trakcie naszej relacji coachingowej podwoiłam swoje zarobki, wielokrotnie postawiłam granice w życiu prywatnym i zawodowym, zaczęłam ufać sobie. Mogę długo wymieniać, bo dotknęłyśmy KAŻDEGO ważnego obszaru mojego życia. Najbardziej spektakularną zmianą dokonaną dzięki tobie była zmiana poczucia atrakcyjności, począwszy od zdefiniowania go do całkowitego przewartościowania w głowie. Nigdy nie pomyślałabym, że uniezależnię postrzeganie swojej atrakcyjności od innych, że sama dla siebie stanę się atrakcyjna. Poprawiło to ogromnie moją jakość życia. Dziękuję!
Iwona
Chce zostać life coachem, co wiąże się z dużą zmiana mojego profilu zawodowego. Współpraca z Tobą była pierwszym, namacalnym krokiem, który zrobiłam w tym kierunku. Sesje pomogły mi w uzyskaniu większej klarowności, jeśli chodzi o moje cele zawodowe, ale i te osobiste również (np. przepracowanie spraw z mama czy innymi przekonaniami). Pomogły mi w utrzymaniu motywacji do wykonywania kolejnych kroków w kierunku uzyskania certyfikatu coacha (np. zapisanie się na program i lęk przed wydaniem dużej sumy pieniędzy na to). Nauczyłam się zauważać to, co dzieje się w moim ciele (lęki, emocje); większa uważność na słownictwo, jakiego używam (zdarza się, że jest ono ograniczające i podświadomie wpływa na to, co robię i myślę). Dużą zmianą dla mnie było to, ze uczestniczę dziś w programie coachingowym, bo w końcu poczułam, że mogę robić w życiu coś, co mi sprawia przyjemność i jednocześnie utrzymywać się z tego. Pracę z Kasią poleciłabym osobom, które stoję przez jakąś ważną zmianą w swoim życiu. Również osobom, które zauważają, że coś je blokuje przed pójściem dalej. Osobom, które szukają większej klarowności w kontekście swoich celów zawodowych i osobistych.
Sylwia

Hej!

Nazywam się Kasia Misztela. Od 10 lat zdobywam wiedzę i doświadczenie w rozwoju osobistym i duchowym, by podnosić jakość swojego życia oraz skutecznie i profesjonalnie wspierać w tym inne kobiety.

Pomagam kobietom zbudować zdrową relację ze sobą oraz uwolnić się od niesłużących schematów, by stały się kreatorkami własnego życia!

Jako coach i mentorka nauczę Cię, jak regulować własne emocje, zmienić swoją mentalność, by Twój dialog wewnętrzny był pozytywny i wspierający, kochać siebie głęboko, stawiać siebie na pierwszym miejscu, wzmocnić swoje poczucie własnej wartości i osiągać swoje cele z lekkością!

Mastermind KREATORKA
- Twoja bezpieczna przestrzeń do kreowania wymarzonej rzeczywistości.

© 2023 Kasia Misztela | Polityka Prywatności