KURS ONLINE

ZROZUM I POCZUJ swoje EMOCJE

Zapisz się na ten kurs o emocjach, w którym opowiem Ci, skąd biorą się Twoje emocje, dlaczego nie warto ich dłużej bagatelizować i co chcą Ci ważnego przekazać.


Jeśli widzisz, że tłumisz emocje (bo się ich boisz lub nie chcesz nikogo urazić) a potem nieadekwatnie wybuchasz, bo ktoś nadepnie Ci na odcisk, to są to dla Ciebie sygnały, żeby temat emocji ogarnąć. Żyjesz w ciągłej reakcji na świat  zewnętrzny.


Jednak musisz wiedzieć, że to co się Tobie przydarza, co odczuwasz, wynika ze schematów i przekonań, w jakich żyjesz od dzieciństwa. Dzięki udziałowi w kursie przestaniesz utożsamiać się z emocjami, w taki sposób, że determinują cały Twój dzień. Nie jesteś swoimi emocjami.


Dzięki zrozumieniu swoich emocji, zaczniesz wyrażać siebie, swoje uczucia bez ranienia innych lub tłumienia wszystkiego w sobie, nauczysz się pokonywać trudne sytuacje i wyzwania z większym spokojem.


Odczuwanie zamartwiania się, napięcia, zdenerwowania innymi ludźmi nie jest normalne i to nie jest wina innych osób. Możesz nauczyć się być obserwatorem swojej zazdrości, złości, smutku i zrozumieć, co chcą Ci przekazać.

Zostaw swój adres email, aby obejrzeć pierwszą lekcję bezpłatnie.

Sprawdź, proszę, czy poprawnie wpisałaś adres, czy nie ma w nim literówki oraz jeśli możesz użyj konta .gmail (jeśli używasz innego, sprawdź inne zakładki, jak spam, inne oferty).

.

Oto co osiągniesz biorąc udział w tym kursie:

ODKRYJ MOC EMOCJONALNEJ INTELIGENCJI!

kup pełny dostęp do kursu za 149 pln

cena regularna: 199 zł

Kurs zawiera:

  • Cztery szkolenia, każde to 1,5-2 godzinny materiał video napakowany wiedzą, przykładami i inspiracją, byś odzyskała równowagę emocjonalną w swoim życiu!
  • Dodatkowe narzędzia do pracy z emocjami, jak np. Dziennik Emocji.
  • Po zakupieniu kursu od razu otrzymujesz dostęp do grupy na fb, na której umieszczone są szkolenia.
  • Oglądasz, kiedy chcesz.

Dla kogo jest ten kurs:

POZNAJ OPINIE KURSANTÓW:

TEMATY SPOTKAŃ

cześć, jestem kasia!

Pomagam kobietom zbudować zdrową relację ze sobą oraz uwolnić się od niesłużących schematów, byś stała się kreatorką własnego życia!

Jako coach i mentorka nauczę Cię, jak regulować własne emocje, zmienić swoją mentalność, realizować swoje potrzeby, stawiać siebie na pierwszym miejscu, wzmocnić swoje poczucie własnej wartości i osiągać swoje cele z lekkością!

.

Opinie o pracy ze mną:

Polecam współpracę z Kasią każdemu, kto chce się przyjrzeć lepiej emocjom stojącym za jedzeniem tak, aby zdrowe odżywianie stało się oczywistym wyborem, a nie przykrym obowiązkiem nawet jeśli nie ma się w planie utraty kilogramów.
Iwona
Zdecydowałam się na współpracę z Kasią, ponieważ czułam się uwięziona jak w klatce, jak bym była sobą, ale totalnie nie rozumiała, kto jest w środku. Chciałam w końcu nauczyć się kochać siebie i akceptować siebie w pełni. Oczywiście wszystko zaczynało się od wyglądu zewnętrznego i myślałam, że to waga i jedzenie to główny problem, jak się potem okazało - nie. Polecam pracę z Kasia każdemu, kto szuka siebie i pragnie w bardzo holistyczny sposób spojrzeć na swoją osobę.
Anna
To było jak czyszczenie twardego dysku - po resecie i wymazaniu starych danych przychodził czas na nowe , wspierające przekonania i myśli, dobre nawyki, pozytywne słowa i afirmacje. Krok po kroku, z sesji na sesję puzzle układały się w jedną całość, a ja odzyskiwałam większy spokój, pewność siebie i większą samoświadomość. Czas między naszymi spotkaniami pozwalał na na to, żeby nowe oprogramowanie mogło się w pełni "zainstalować", a nowe nawyki wejść w życie. I tak, po trwającej niespełna pół roku wspólnej coachingowej pracy, nareszcie poczułam, że odzyskuję kontrolę nad swoim życiem. Wykupiony pakiet sesji coachingowych z Kasią uważam za jedną z moich lepszych decyzji finansowych i rozwojowych ostatniego czasu.
Monika

ZBUDUJ SWOJĄ EMOCJONALNĄ WOLNOŚĆ!

kup pełny dostęp do kursu za 149 pln

cena regularna: 199 zł

© 2023 nazwa | Polityka Prywatności