Czy to nie czas, aby Twoja wizja siebie jako zdrowej, energicznej, dbającej o siebie kobiety stała się rzeczywistością?

Czy gdybyś miała sprawdzony sposób na to, by poprzez świadome i zdrowe odżywianie, osiągnąć i utrzymać swoje ciało w dobrej kondycji oraz wyższą energię do działania i dobre samopoczucie,

bez restrykcyjnych diet, które Cię ograniczają, frustrują i kończą się wyrzutami sumienia,

bez dostosowywania swojego życia pod jadłospis i treningi,

bez konieczności unikania spotkań towarzyskich i bez pozbywania się przyjemności i radości...

Czy w końcu poczułabyś się w swoim ciele tak, jak tego pragniesz? Zwiększyła swoją pewność siebie i zaczęła cieszyć się życiem?

Wiem jak to było. Przeszłaś jakąś dietę odchudzającą, może nawet kilka w swoim życiu. Próbowałaś  też na własną rękę się odchudzać.

Jadłaś mniej, ograniczałaś konkretne produkty, mniej chleba, zakaz na ziemniaki, a o słodyczach – zapomnij! Powstrzymywałaś się od pokus.

Jadłaś zdrowe sałatki, koktajle, może nawet zapisałaś się na siłownię. Ale cały czas miałaś ochotę na coś słodkiego i chodziłaś głodna, przez co też bardziej nerwowa i zmęczona.

Być może kupiłaś sobie jakieś tabletki przyspieszające metabolizm i zamówiłaś dobry krem antycellulitowy, by wspomóc swoją skórę (myślisz, że skąd to wiem? Sama tak działałam, więc nie czuj wstydu, to bardzo dobrze, że szukałaś pomocy).

Wytrzymałaś tak 2-3 tygodnie, po czym, zaproszono cię na urodziny koleżanki albo wyjście z ludźmi z pracy do pubu. A tam same zagrożenia – alkohol, tort, pizza… Byłaś tak głodna, że nie potrafiłaś opanować wilczego apetytu. I tak, z każdym dniem zaczęłaś odchodzić od swoich postanowień.

Odetchnęłaś z ulgą, bo przez to całe zdrowe odżywianie – zakupy, liczenie kalorii, przygotowywanie tych wszystkich posiłków i treningi, nie miałaś swojego życia.

W końcu mogłaś usiąść z chipsami do ulubionego serialu i miałaś święty spokój. Czy aby na pewno?

Po jakimś czasie, wizja życia, w której widzisz siebie jako uśmiechniętą, zadowoloną z siebie kobietę, wraca do Ciebie jak bumerang i znów zastanawiasz się co zrobić, by odżywianie nie spędzało Ci snu powiek.

Cała energia, czas i poświęcenie, z jakim oddajesz się odchudzaniu, nie dają zadowalających rezultatów, powodując frustrację i jeszcze większą niechęć do odżywiania się zdrowiej.

Wiesz, że nie musi tak być!

Zdrowe jedzenie i sprzyjające Ci nawyki, to może być dla Ciebie coś naturalnego!

Po prostu na razie nie wiesz, jak do tego faktycznie dojść, bo stare schematy zachowań wracają jak bumerang.

Na zmianę to chudłam, to tyłam. Jakiś czas temu uświadomiłam sobie, że gdy tylko zbliża się lato, ja zaczynam ograniczenia. Zero słodyczy, zero pizzy, zero chipsów, zero alkoholu. Tylko sałata i godziny ćwiczeń. Po kilku miesiącach ograniczeń jest mnie mniej o 10 kg. Dumnie prężę się w bikini, by już w styczniu obiecywać sobie zmianę życia, bo wszystkie stracone kilogramy już do mnie wróciły. Postanowiłam, że tym razem muszę zrobić coś inaczej. Mam dość ograniczeń na chwilę. Chcę coś poprzestawiać w głowie, żeby nie wzdychać, że ktoś koło mnie je chipsy czy lody, a ja nie mogę, bo jestem na diecie. Chciałam poczuć, że wcale nie mam na nie ochoty.
Gosia

Najważniejsze, że jest na to rozwiązanie.

Pomyśl tylko, przecież istnieją osoby, które nie są na wiecznej diecie, a jednak żyją swobodnie, potrafią wybierać zdrowe produkty. Nie widzisz ich codziennie z drożdżówką czy puszką coli.

Istnieje sposób, by odżywiać się zdrowo bez diet. 

Czego potrzebujesz, to sprawdzonego i skutecznego sposobu na wprowadzenie teorii zdrowego odżywiania w Twoje codzienne życie. 

Ponieważ każdy z nas wie, że trzeba jeść warzywa i pić więcej wody, ale nie wszyscy wiedzą, JAK TEGO DOKONAĆ, bez bycia na wiecznej diecie a było trwałe i przychodziło naturalnie.

Zanim dokładnie opowiem Ci o tym sposobie, warto, abyś zdała sobie sprawę z:

5 ograniczających przekonań o odżywianiu, które być może, skutecznie blokują Cię przed wprowadzaniem zmian.

Kliknij by rozwinąć.

Czytasz te wszystkie nowinki, co chwila wypuszczane w świat i zaczynasz czuć coraz większe zagubienie. Wychowałaś się w autorytecie do nauki, wiedzy, tak więc pierwsze co pomyślisz, że to Ty się myliłaś, że najwyraźniej to coś z tobą jest nie tak, że nie potrafisz tego zastosować.

Nic bardziej mylnego. Tak po prostu działa ten świat. Kreowanie sztucznie naszych potrzeb, głośne hasełka ze skrajnościami, dla przyciągnięcia Twojej uwagi. Trzeba po prostu zachować w tym wszystkim zdrowy rozsądek i dystans. Nie popadać ze skrajności w skrajność i fanatycznie zawierzać informacjom.

Ponadto wiedza i informacje, to zupełnie coś innego niż zmiana nawyków. Ta polega na ćwiczeniu, wdrażaniu zmian i obserwowaniu się w nich, wyciągając wnioski.

Czego potrzebujesz:

Poznać lepiej siebie – po czym, jak się czujesz, co ci służy, a co powoduje zmęczenie, senność, wzdęcia. Po czym się najadasz, a co powoduje, że za chwile jesteś głodna.

Ludzie dzielą się na te dwie grupy. Jedni, jak ognia unikają węglowodanów (każdych!) a inni tłuszczu. Żadna z tych historii nie kończy się dobrze. Mamy różne węglowodany, te złożone są super, jak np. pełnoziarniste zboża. Ziemniaki też potrafią być ok – jeśli zadbamy o właściwą dla siebie ilość, odpowiednie dodatki i proporcje (to tyczy się tak naprawdę każdego produktu). Cukier w owocach a cukier w snickersie to dwie różne bajki.

Z tłuszczami jest podobnie. Ta grupa chętniej kupuje produkty light, które są pozbawione tłuszczu, ale zawierają więcej cukru. Tłuszcze są nam niezbędne (!) w odżywianiu, ale nie te ze smażenia karkówki ani wielokrotnie przegrzanego oleju z frytkownicy, a z orzechów, nasion, tłoczonych na zimno oliw.

Takie wybiórcze patrzenie na odżywianie przynosi wiele szkód. Zatracamy się w pojedynczych składnikach, produktach, jakby któryś z nich miał okazać się tym świętym graalem, który wyswobodzi nas od naszych dietetycznych trosk. 

Nie można wykluczyć jakiejś grupy produktów, ponieważ tylko razem tworzą kompleksowe, unikalne połączenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych dla naszego organizmu.

Czego potrzebujesz:

Obiektywnego spojrzenia na swoje odżywianie, opierając się na faktach i bez nadmiernych emocji. Czego w twoim odżywianiu brakuje, a czego jest wystarczająco. Jakich produktów jest za mało, a których za dużo.

Wdrożenia w swoją codzienność teorii o makroskładnikach i jak właściwie komponować posiłki.

A na jedzenie paluszków albo pizzy, masz czas? Tak, nie przygotowujesz ich samodzielnie, ale tak samo musisz iść po nie do sklepu czy do restauracji, czasem odczekać nawet 30-45 minut na swoje zamówienie(!). To świetna wymówka, która zamyka usta wszystkim, nawet tobie. Nie podejmujesz refleksji, co za nią stoi – niechęć do gotowania (z czego ona wynika?), strach przed porażką? Nie trzeba zaglądać głębiej, by rozwiązać problem.

Zdrowe odżywianie to normalne odżywianie. W momencie gdy dzwonisz po jedzenie z dowozem, równie dobrze mogłabyś zrobić sobie kanapki z pomidorem i jajecznice. Gdy idziesz do sklepu albo zamawiasz zakupy online, tak samo jak każdy inny człowiek na tej ziemi – zajmuje to czas i możesz w tym czasie sięgnąć po dwie paczki chipsów albo dwie paczki orzechów włoskich.

Czego potrzebujesz:

Zweryfikowania swoich priorytetów w życiu. Jakie masz cele, co chcesz osiągnąć i jakie wybory doprowadzą Cię do tego miejsca, a jakie wybory oddalają cię od niego.

Prostego systemu wprowadzania zmian małymi krokami, dostosowanego do twoich potrzeb, trybu życia, pracy, obowiązków i Twoich umiejętności.

Zrozumienia, że to proces budowania nowych zachowań w odżywianiu, rozłożony w czasie.

Po kilku lub kilkunastu latach jedzenia przetworzonych produktów, faktycznie może się okazać, że warzywa albo owsianka są niesmaczne, ponieważ mają subtelny smak, w porównaniu z produktami bogatymi w syrop glukozowy, wzmacniacze smaku, jak np. glutaminian sodu i konserwanty. Zdegenerowane kubki smakowe na Twoim języku potrzebują czasu na odbudowę.

Możesz mieć też w sobie takie przekonanie, że trzeba teraz pocierpieć i nie może być zbyt lekko i przyjemnie, skoro to odchudzanie. Sami stwarzamy sobie takie warunki. Wciskamy w siebie taką żywność, która nam nie smakuje, bo tak trzeba. Nie słuchamy siebie, swoich potrzeb i nie dostosowujemy zmian do etapu, w którym aktualnie jesteśmy.

Ponadto, nie jest tak zapewne tak, że nie smakują ci wszystkie warzywa. Możesz jeść tylko te, które lubisz.

Czego potrzebujesz:

Czasu 😉

A także wytrwałości i życzliwości do siebie, by nie budować wysokich oczekiwań wobec siebie, że zmiana musi zajść na już.

Zmiany przekonań.

Zrozumienia na czym polega zdrowe odżywianie, a nie odchudzanie. To nie jest jednorazowa akcja, tylko proces zmian, które dostosowujesz do siebie i swojego poziomu, bez oceniania tego i porównywania się do innych.

Zamiast znowu wpadać w schemat diet, zacznij jeść zdrowo. Słowo dieta ma negatywne konotacje. Napatrzyłaś się na to przez całe swoje życie – ciotki, sąsiadki, ciągle się odchudzały i chodziły głodne. A w telewizji polecali ci specyfiki na schudnięcie i elektro-pasy. Pobudka! To ściema! Gdyby to działało, nie mielibyśmy epidemii otyłości na świecie!

Dieta wiąże się z obcinaniem kalorii, głodem, zakazami, wyciskiem itd. W dodatku, jesteśmy bardzo nastawieni na zrzucanie kalorii, szczupłe ciało. Trwa obsesyjny kult piękna – mass media i kolorowe gazety zrobiły swoje. Mocno wierzymy, że szczupła sylwetka niesie ze sobą obietnicę lepszego życia. Niestety, to iluzja.

Restrykcyjne odchudzanie się, obcinanie kalorii, niedożywienie (niedobór witamin, pierwiastków), po czym nadmierne objadanie się (nie można wytrzymać z tego głodu!) powoduje, że nasze zdrowie podupada, hormony się rozregulowują, narządy są obciążone. Doprowadzamy do efektu jojo, przez co też podupadamy psychicznie.

Przechodząc na dietę od razu w naszych głowach pojawia się schemat – jedz mniej. Logiczne – skoro od jedzenia tyję – to będę jeść mniej. Tyle, że chodzi o to by jeść odpowiednie, adekwatne ilości kalorii. Jedzenie za mało i jedzenie za dużo doprowadza do złej kondycji organizmu.

Celem zdrowego odżywiania nie jest odchudzenie się, a zmiana stylu życia na stałe. Celem jest stać się osobą, która umie wybierać dla siebie żywność, która jej służy. Osobą, która chce żyć w zdrowiu i dbać by jej ciało miało kondycję i sprawność.

Czego potrzebujesz:

Odpowiednio zbilansowanych, pełnowartościowych posiłków, dzięki którym nie będziesz czuła głodu pomiędzy posiłkami. Koniec z podjadaniem – jaka oszczędność czasu i pieniędzy! Wyregulowania pór posiłków z dostosowaniem ich do twojego trybu życia.

Nawiązania relacji ze swoim ciałem i rozpoczęcie procesu akceptacji siebie.

Jeśli jesteś gotowa zająć się zmianą swojego żywienia trwale, bo masz już dość:

 • walczenia z zachciankami
 • wyrzutów sumienia i obwiniania się
 • kiepskiego nastroju i zmęczenia
 • porównywania się z innymi
 • ciągłego zaczynania od nowa

To jesteś w odpowiednim miejscu!

Mam dla Ciebie rozwiązanie, które pomoże Ci wprowadzić, małymi krokami, zmiany w Twoje odżywianie.

Będą dopasowane do Twoich potrzeb i trybu życia.

Przestaniesz ciągle myśleć o jedzeniu i czuć się jak na diecie. 

Zaczniesz jeść zdrowo z wyboru a przy tym czuć się lepiej ze sobą i mieć więcej energii.

KURS ONLINE

Świadomie odżywianie
w praktyce.

6 tygodni do trwałej zmiany.

Ciesz się dobrym samopoczuciem i zdrowym ciałem, jakiego pragniesz, bez diet!

Zmagasz się z nadmiernym jedzeniem późnymi wieczorami, chciałabyś tego nie robić, ale nie wiesz jak?

Trudno Ci odmówić sobie czegoś do jedzenia, słodyczy, choć wiesz, że to wpływa na Ciebie niekorzystnie?

Podjadasz przez cały dzień, tu plasterek sera, tu kawałek kabanosa a tu dwie czekoladki, choć starasz się powstrzymywać, ale w końcu się łamiesz?

Nie potrafisz właściwie rozpoznać uczucia głodu, przez co jesz za późno i rzucasz się na jedzenie? 

Nie jesz nic przez wiele godzin lub wręcz przeciwnie jesz oczami i jesteś przejedzona cały dzień?

Nie jesz śniadań, bo wydaje Ci się, że nie masz apetytu lub brakuje Ci czasu, choć wiesz, że to coś ważnego?

Czujesz po posiłkach wzdęcia albo większą ochotę na coś słodkiego i trudno Ci się powstrzymać?

Sięgasz po przetworzone, kupne przekąski – zdrowe batoniki, drożdżówki, soki owocowe, bo nie masz czasu na przygotowywanie posiłków, ale towarzyszą Ci wyrzuty sumienia, że nie gotujesz samodzielnie?

Biorąc udział w kursie online „Świadomie odżywianie w praktyce.”, wdrożysz zasady zdrowego odżywiania w swoje życie w swoim tempie i skutecznie. 

Znajdziesz rozwiązania dopasowane do siebie, bez wchodzenia w skrajności, jak do tej pory.

Zastosowanie się do tej wiedzy i wskazówek krok po kroku sprawi, że odżywianie stanie się proste.

Zaczniesz odczuwać sygnały, które chce przekazać Ci Twoje ciało, dzięki czemu zaczniesz jeść odpowiednie dla siebie porcje i przestaniesz ciągle myśleć o jedzeniu.

W trakcie kursu i po jego ukończeniu:

Zaczniesz jeść zdrowe posiłki z własnego wyboru i ochoty.

Dzięki wprowadzeniu kilku prostych, ale właściwych kroków, przestaniesz objadać się na noc, kiedy Twoje ciało nie potrzebuje już energii i kalorii.

Będziesz potrafiła odczytywać sygnały głodu, sytości i przejedzenia, dzięki czemu nie będziesz jeść nadprogramowych ilości.

Przestaniesz podjadać. Będziesz jeść zbilansowane, odżywcze posiłki (takie, na które masz czas i chęci i takie, które ci smakują), po których nie będziesz chodzić głodna.

Wróci Twoja energia i lepsze samopoczucie, bo zaczniesz odżywiać się regularnie. Twoje ciało poczuje się bezpiecznie i zacznie wracać do równo-wagi.

Dzięki zbilansowanym posiłkom zmniejszy się lub zniknie ochota na słodycze i inne zachcianki, które wiesz, że Ci nie służą. Oszczędzisz czas i pieniądze!

Nauczysz się pić odpowiednią ilość wody, dzięki czemu oczyścisz i nawodnisz swoje ciało, poprawi się wygląd skóry.

Poczujesz więcej energii.

Poprawi się Twoje samopoczucie.

Nauczysz się być dla siebie życzliwa i poczujesz więcej luzu i spokoju.

A gdy pojawi się stary schemat, by zrezygnować, odpuścić, otrzymasz moje wsparcie, byś mogła zrozumieć ten sabotaż i przejść go.

Jednocześnie, NIE BĘDZIESZ musiała stać w kuchni pół dnia (chyba, że będziesz miała na to ochotę), NIE będziesz podporządkowywać z zegarkiem w ręku swojego dnia pod posiłki i treningi. BĘDZIESZ MOGŁA uczestniczyć w grillach, przyjęciach i dobrze bawić się na urlopie.

Nie żyjemy, żeby jeść a jemy, żeby żyć i w tym kursie pokażę Ci jak to zrobić!

Zdecydowałam się na udział w kursie o świadomym odżywianiu, ponieważ byłam bardzo zmęczona dietami. Miałam dość jedzenia z rozpisek, a bez nich gubiłam się, pomimo tego, że w swoim mniemaniu, dużo wiem na temat odżywania i umiem gotować. Ciągle myślałam o jedzeniu, to mnie męczyło, chciałam uwolnić się od diet i zdrowo jeść. Kurs pomógł mi w wielu kwestiach. Mogłam określić swoje cele, przypatrzeć się swoim myślom, uczuciom i zaobserwować jaki mają wpływ na moje jedzeniowe wybory. W końcu dowiedziałam się jak komponować posiłki. To było wyzwalające. Po raz pierwszy od wielu lat zaczynam odżywiać się, jeść bez poczucia winy.

Kurs zawiera mnóstwo treści, jest bardzo profesjonalnie przygotowany i prowadzony. Poleciłam go moim dwóm koleżankom, które podobnie jak ja są na „wiecznej diecie”. Czułam się zaopiekowana przez Ciebie Kasiu, żadne moje pytanie, poruszane kwestie nie zostały bez odpowiedzi. Do tej pory doświadczałam zdawkowych odpowiedzi i pobieżnej opieki ze strony dietetyków. Czułam się bezpiecznie w grupie. To były najlepiej zainwestowane pieniądze w ostatnim czasie. Na własny rozwój pod kierunkiem fachowca. Jesteś Kasiu, niezwykłą kobietą i wspaniałym diet coachem. Doświadczyłam wiele ciepła i serdeczności, konkretnych wskazówek, musiałam się zmierzyć z trudnymi pytaniami. Dziękuję. Dobrze, że jesteś.
Agnieszka D.
Myślałam, że w swoim życiu przeczytałam wszystko nt. odchudzania i już nic nie mam do odkrycia i do zmiany. 25–letni okres doświadczeń w odchudzaniu spowodował utratę wiary w osiągnięcie celu. Dzięki spotkaniom z Tobą, znów widzę świat w jasnych barwach, wiem że mogę wszystko i nic nie muszę.

Zmieniam stosunek do jedzenia na pozytywny. Jem trochę więcej i !!! nie tyję. Mam wrażenie, że od kiedy zaczęłam reagować na potrzeby mojego organizmu czuję się znacznie lepiej. Twoja usługa różni się od pozostałych najbardziej tą poświęconą uwagą. Wyłapujesz powtarzające się schematy w myśleniu lub działaniu, czasem to banalne zachowania – ale ja, trwając w nich tyle czasu, już tego nie zauważałam. Bardzo Ci za wszystko dziękuję, jestem niezmiernie zadowolona
Agnieszka Bogusz

Kurs składa się z 4 modułów

Zdrowy Start

Zweryfikujesz swoje dotychczasowe odżywianie, dzięki checklistom zdrowia, wyglądu i jedzenia. Zobaczysz co robisz dobrze i na jakich obszarach warto się skupić.

Zdrowy Talerz

Nauczysz się prawidłowo przyrządzać posiłki według prostych zasad, tak by nie chodzić głodną i przestać podjadać. Odżywisz swój organizm wartościowym jedzeniem. 

Uważność na Zdrowie

Zaczniesz lepiej reagować na potrzeby swojego ciała, odczucie głodu i sytości. Zaczniesz jeść odpowiednie dla siebie porcje, bez przejadania się. Odkryjesz na nowo przyjemność z jedzenia posiłków.

Regularne Zdrowie

Wyregulujesz pory posiłków a jednocześnie pokażę Ci jak być elastyczną, by potrafić dostosowywać swoje odżywianie do panujących okoliczności.

Współpraca z Tobą była dla mnie bardzo wartościowym doświadczeniem. Pozwoliła mi uwierzyć w siebie.
Pokazałaś mi, że małe kroki w diecie, mają tak naprawdę bardzo duży wpływ na odżywianie. Pozwoliłaś mi zrozumieć, że jeden błąd nie przekreśla całego dnia. Zdałam sobie sprawę, że mogę mieć wpływ na to co jem, gdy jestem w stresie. Myślę, zanim sięgnę po czekoladę, czy faktycznie teraz mój organizm tego chce. Współpraca z Tobą dodała mi skrzydeł w zdrowym odżywianiu, [...] Bardzo wartościowe rozmowy, które mam nadzieję, uda nam się kontynuować. Polecam każdemu współpracę z Kasią Misztelą 🙂
Joanna Ruda
Od początku cieszyłam się z decyzji, że zapisałam się na kurs. Przestałam jeść w nocy i podjadać w ciągu dnia między posiłkami. Ograniczyłam kawę, z 4 do 2 i w końcu chodzę wcześniej spać. To wszystko w ciągu tych 9 dni. Dzięki Twojemu kursowi mogłam zanurzyć się w głąb siebie. Lepiej poznać swoje możliwości i wyłapać błędy, które popełniałam. Zdecydowanie polecam. Dziękuję. Nie czułam się oceniana, ani krytykowana. Nauczyłam się akceptacji własnych słabości a także zaczęłam pracować nad tym, co mnie ograniczało.
Ewa

Przeczytaj więcej o poszczególnych modułach:

 1. Dokonasz „audytu” swojego dotychczasowego odżywiania. Zobaczysz swoje słabe i mocne strony. Dzięki temu, wypracujesz plan wprowadzania zmian dostosowany indywidualnie do Ciebie. Zaczniesz stawiać małe, ale właściwe kroki, które przyniosą ci efekty, bez robienia rewolucji i ciśnięcia we wszystkich obszarach. Będziesz mogła być w tym sobą!
 2. Odkryjesz swoje motywatory wewnętrzne, dzięki którym będziesz czuła z głębi serca, dlaczego chcesz zmienić swoje odżywianie – przydaje się szczególnie wtedy, gdy pokazują się auto-sabotaże. Będzie Ci się chciało, bo będziesz rozumiała PO CO to robisz, bez zbędnego hurra optymizmu, który siada po kilku dniach.
 3. Odkryjesz, w jakich stereotypach na temat zdrowego odżywiania tkwisz, przez które jest ci trudno zacząć a następnie wytrwać w zmianie. Niekorzystne przekonania na temat odżywiania/zdrowia/jedzenia powodują, że stawiasz przed sobą zbyt wygórowane oczekiwania, którym jest trudno sprostać.
 1. Nauczysz się właściwie komponować posiłki, tak by być najedzoną i dostarczyć sobie adekwatnej ilości kalorii i składników odżywczych.
 2. Przestaniesz chodzić głodna, zmniejszy się też ochota na słodycze i zachcianki.
 3. Zaczniesz jeść bardziej różnorodnie i smacznie, bez konieczności uczenia się zupełnie nowego stylu gotowania i bez sztywnych rozpisek, wszystko będzie oparte o to co już umiesz, nawet jeśli to jajecznica lub chleb z masłem (mówiłam, że działamy małymi, dopasowanymi krokami, w końcu chcesz się nauczyć zdrowo jeść, tak?).
 1. Nauczysz się smakować jedzenie, a nie tylko bezmyślnie się nim zapychać.
 2. Twój układ trawienny w końcu poczuje ulgę! Lepsze trawienie, to lepsze wchłanianie.
 3. Nauczysz się odróżniać poczucie głodu, sytości i przejedzenia.
 4. Zaczniesz jeść właściwe dla Ciebie porcje.
 1. Wyregulowanie pór posiłków, to wyregulowanie pracy narządów i hormonów. Twój organizm Ci za to podziękuje!
 2. Przestaniesz podjadać, zmniejszy się ochota na zachcianki, ponieważ będziesz dostarczać swojemu organizmowi energii w odpowiednim czasie.
 3. Nauczysz się także elastyczności. W życiu nie chodzi o to, by trzymać się sztywnego planu a umieć reagować na zmieniające się okoliczności.

Prezent dla Ciebie!

Najnowszy (nigdzie nie publikowany) e-book z ćwiczeniami, by poprawić relację ze sobą i swoim ciałem. Idealne uzupełnienie kursu. 

Zyskując nowy kontakt ze sobą, będziesz lepiej potrafiła odczytywać sygnały z ciała i wybierać produkty, które Ci służą. Nabierzesz do siebie większej akceptacji i szacunku, co jest niezbędnym elementem, by żyć zdrowiej.

Co konkretnie zawiera się w kursie?

Kurs trwa 6 tygodni i składa się z 4 modułów. Każdy moduł to jedno szkolenie na żywo trwające 1 godzinę (do 1,5 godziny). Możesz być na żywo (każdy wtorek) a możesz odsłuchać nagrania w innym, odpowiednim dla siebie czasie.

Do każdego modułu otrzymujesz także Zeszyt Ćwiczeń, dzięki któremu przełożysz przekazaną Ci wiedzę na swoje życie.

W trakcie trwania kursu wypełniasz Notatnik Świadomego Odżywiania, otrzymujesz ode mnie instrukcję jak to robić oraz wersję do druku. Osoby chętne udostępniają swój Notatnik, bym dokonała analizy, co jest dobrze a co poprawić (bez krytyki i oceny, pracuję w atmosferze szacunku i życzliwości, co sprzyja rozwojowi).

Podczas kursu działa grupa wsparcia na facebooku, na której dzielimy się doświadczeniami, refleksjami a ja odpowiadam na wszystkie pojawiające się pytania i wątpliwości. Podczas procesu zaczynają odzywać się chochliki w naszej głowie i warto się nimi zająć w łagodny, życzliwy sposób, zamiast udawać, że nie istnieją – wówczas będą rosły na sile, ale to pewnie znasz z autopsji.

Po ukończeniu 4 modułów, jestem dostępna na grupie jeszcze przez 2 tygodnie, gdyby pojawiły się nowe pytania, gdy będziesz już działać samodzielnie. Poprowadzę także 2 live’y z sesją pytań i odpowiedzi.

Dostęp do wszystkich treści kursu masz na 6 miesięcy. Ograniczenie czasowe wprowadziłam po to, by zmobilizować Cię do działania i nie odkładania tego tematu na wieczne nigdy. W końcu chcesz zmienić swoje nastawienie i podejście do odżywiania, więc „po nowym roku” i „po wakacjach” przestaje dla Ciebie istnieć 😉

Otrzymasz także BONUS, który bardzo przyda Ci się podczas pracy w kursie oraz po jego zakończeniu. Jest to e-book „Ćwiczenia na poprawę relacji z samą sobą.” Relacja ze samą sobą jest najważniejszą relacją a proste ćwiczenia pozwolą Ci poznać się na nowo.

Dlaczego uczyć się ze mną?

Kasia Misztela

diet coach, trenerka

Pomagam dbającym o siebie kobietom, przerwać zaklęte koło diet i podjadania, żeby mogły poczuć się dobrze w swoim ciele, bez poczucia porażki i frustracji.

Moim zawodem nie jest bycie fit. Nie zawsze mam czas na spokojnie zjedzony, pełnowartościowy posiłek. Czasem jestem w biegu. Czasem mam gorszy dzień i też zdarza mi się zjeść czekoladę z okienkiem.  Mam obowiązki jak każdy. Prowadzę zdrowy, zrównoważony styl życia. Jestem normalną kobietą, tak samo jak Ty. Chcę żyć w zdrowiu, w miłości i spełniać swoje marzenia.

Teraz pomagam innym osiągnąć równowagę w życiu i na talerzu. Wierzę, że zdrowe, nieprzetworzone jedzenie ma ogromny wpływ na jakość naszego życia. To, w jaki sposób myślimy i działamy. Dlaczego?

Gdybym nie zajęła się swoim odżywianiem, nie miałabym siły i energii, by zajmować się innymi obszarami swojego życia. Mgła mózgowa (brain fog) i wieczne zmęczenie sprawiłyby, że zostałabym na poziomie starych przekonań, w poczuciu niskiej wartości, bez perspektyw na zmianę.

Od 8 lat pasjonuję się zdrowym i świadomym stylem życia, a jako certyfikowany diet coach i trenerka (dyplom Instytutu Świadomego Rozwoju, Certyfikat nr 47/2017; Certyfikat Ukończenia Szkoły Trenerów Biznesu w Akademii SET), zajmuję się zawodowo pomaganiem w zmianie odżywiania na zdrowsze.

Pracowałam z Kasią na indywidualnych sesjach, w sposób dostosowany do mojej sytuacji, co było dla mnie bardzo motywujące i dużo bardziej skuteczne niż program od dietetyka „od do”. Zaczęłam rozumieć, ze dieta to nie jedzenie mniej, ale jedzenie lepiej. Zaczęłam zwracać uwagę na emocje, które towarzyszą jedzeniu (...). Spotkania z Kasią dotyczyły nie tylko diety, ale dotykały praktycznie wszystkich aspektów codziennego życia, w tym zachowań, nawyków, przyzwyczajeń (...). Polecam współpracę z Kasią, nie tylko żeby stracić kilogramy, ale przede wszystkim, żeby się zatrzymać i zastanowić, dlaczego do tej pory nie udało się osiągnąć „wymarzonej” wagi i przy pomocy coacha znaleźć najlepszy dla siebie sposób działania.
Justyna Zalewska

Pomimo wszelkich dotychczasowych frustracji, zatrzymaj się na chwilę.

Istnieją rozwiązania, które pozwolą Ci, tak jak innym, którzy skorzystali z mojej współpracy:

– odżywiać się zdrowo według swoich potrzeb, słuchając sygnałów swojego ciała i intuicji

– mieć energię i chęci do działania

– dobrze czuć się w swoim ciele

Wybierz swój pakiet

Pakiet Podstawowy

Jeśli potrafisz pracować samodzielnie oraz czerpać garściami ze wsparcia grupy, również angażując się w nią w minimalnym stopniu, to osiągniesz założone cele kursu.

 • 4 szkolenia (łącznie ok. 6 godzin mentoringu i coachingu)
 • Dostęp do nagrań na 6 miesięcy
 • Zeszyty Ćwiczeń do każdego modułu
 • Dostęp do grupy wsparcia, na której jestem z Tobą codziennie
 • Bonus: e-book „Ćwiczenia na poprawę relacji z samą sobą.”

Pakiet VIP

Jeśli wiesz, że jest Ci trudno samej się zmobilizować do działania i chętnie chwytasz się wymówek, to ten pakiet będzie dla Ciebie odpowiedni.

 • 4 szkolenia (łącznie ok. 6 godzin mentoringu i coachingu)
 • Dostęp do nagrań na 6 miesięcy
 • Zeszyty Ćwiczeń do każdego modułu
 • Dostęp do grupy wsparcia, na której jestem z Tobą codziennie
 • Bonus: e-book „Ćwiczenia na poprawę relacji z samą sobą.”
 • 2 diet-coachingi na zoom w kameralnych grupach 3-4 osobowych (1 spotkanie w połowie kursu i drugie na zakończenie), w trakcie których odpowiadam na Twoje pytania, sprawdzam Twoje postępy i wspieram w procesie.

ZOBACZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ!

Kurs online to wysoka wartość za niską cenę.

Koszt współpracy ze mną na sesjach indywidualnych przez 6 godzin wynosi 840 zł.

W ramach kursu online: „Świadomie odżywianie w praktyce.” masz 6 miesięczny dostęp do 6 godzin materiałów, zeszytów ćwiczeń, prac domowych, już od 277 zł. Oszczędzasz w ten sposób kilka set złotych!

Skorzystaj z najlepszych warunków

Proces diet coachingu 4h

Otrzymujesz 7 dniową gwarancję zwrotu, tzn. jeśli uznasz do 7 dni po rozpoczęciu kursu, że to jednak nie to, czego szukałaś – zwrócę Ci pieniądze.

Kurs był świetny, nie mam żadnych uwag do strony technicznej. Dobrze, że mogłam obejrzeć kilka razy spotkania online. Bardzo dobra jest również opieka prowadzącej, to cenne, że odpowiada na każdą naszą aktywność. Można się dzięki temu wiele nauczyć, nawet czytając odpowiedzi dla innych kursantek. Polecam go każdemu, kto stracił kontakt ze swoim ciałem. Nie słyszy jego sygnałów lub ich nie rozumie. Słucha nie siebie, a kolejnej diety, zaleceń kolejnego dietetyk. Usłyszałam, na razie, cichutkie sygnały wysyłane z ciała. I to chyba jest dla mnie najcenniejsze. Będę się wsłuchiwać dalej i intensywniej.
Dziękuję za twoje ciepło, życzliwość, wsparcie. Miałam do czynienia z wieloma dietetykami, obejrzałam kilka webinarów o odchudzaniu, zdrowym odżywianiu itp. Jesteś w gronie najlepszych.
Małgorzata

Masz pytanie?

Tu znajdziesz odpowiedź:

Aby odżywiać się zdrowo, nie potrzebujemy specjalistycznej wiedzy o odżywianiu. Potrzebujesz poznać siebie i fundamenty zdrowego odżywiania, dzięki którym odzyskasz kontrolę nad jedzeniem.

Trudno jest zmieniać nawyki, kiedy ciągle jesteś głodna i podjadasz. Dlatego w kursie pokażę Ci podstawy, jak sprawić, by nie utrudniać sobie zmian od samego początku.

Kurs skierowany jest do osób, które zaczynają, jak również do tych, które miały nieudane próby za sobą.

Być może wcześniej próbowałaś dostosować się do jakiś sztywnych zasad. W tym kursie poznasz swoje przyzwyczajenia i zaczniesz je zmieniać stopniowo, wprowadzając małe kroki, ale fundamentalne, by zacząć jeść zdrowo.

Moduł szkoleniowy trwa ok 60 minut jeden raz w tygodniu. Możesz być z nami na żywo podczas live na grupie albo odtworzyć go później i podzielić na bloki 15 lub 30 minutowe. Zrobienie ćwiczeń z jednego modułu to ok 10-30 min, w zależności od tematu.

Na pewno nie jest tak, że nie umiesz nic ugotować. Jeśli dajesz radę zrobić sobie kanapki i jajecznicę, to dasz radę. Zdrowe odżywianie nie musi być na 100%, dlatego równie dobrze w ciągu całego tygodnia możesz zjeść posiłek na mieście – a ja pokażę Ci, jak to zrobić, żeby było zdrowo i pożywnie.

Uświadomienie sobie swoich dotychczasowych nawyków i obszarów do pracy jest pierwszym, ważnym krokiem do zmiany. W kursie będziemy pracować nad trwałą zmianą, a więc będziemy działać małymi krokami, dopasowanymi do Ciebie i Twojego obecnego trybu życia, bez stresu, bez tworzenia presji, że musi być szybko i na już, to wręcz nie wskazane, bo znowu działałabyś starych schematem ‚wszystko na raz’. Będziesz miała tyle czasu, na ile uznasz, podejmując się nawet najmniejszych kroków, to jest ok i nikt tego nie ocenia.

Kurs nie będzie zawierał zaleceń żywieniowych. Takie wytyczne otrzymasz od lekarza prowadzącego. Natomiast na kursie będziesz mogła pracować nad wdrażaniem tych zaleceń w swoją codzienność i małymi krokami dostosować zalecane odżywianie do swojego trybu dnia. Poprzez wgląd w siebie będziesz miała szansę zmienić nastawienie do swojego stanu zdrowia i spojrzeć na tę sytuację, jako coś, co ma służyć Twojemu zdrowiu i samopoczuciu.

Przy bloku z ceną, kliknij „Kupuję teraz”, następnie dodaj produkt do koszyka zakupowego, wypełnij dane (zwróć uwagę na poprawny adres email) i dokonaj płatności online poprzez swój bank, wybierając opcję tPay lub przez kartę kredytową, wybierając opcję PayPal (przydatne, gdy jesteś za granicą).

Kurs będzie trwać 6 tygodni (23.09-4.11). Po jego zakończeniu będziesz mogła kontynuować swój rozwój z nagraniami i na grupie przez 6 miesięcy.

Podłączenie do internetu, aktywny adres email i konto na facebooku (może być anonimowe, założone tylko na potrzeby tego kursu). Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych oprogramowań ani płatnych aplikacji.

Jeśli nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, to skontaktuj się ze mną.

Nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać po sesjach diet coachingu, ale chciałam spróbować podejść do tematu odżywiania inaczej niż na zasadzie rozpisania diety. Byłam i jestem szczęśliwa z podjętej decyzji. To jedna z lepszych decyzji, jakie w życiu podjęłam. Efekty współpracy z Tobą określę jako „zmieniające życie”. Przede wszystkim nauczyłam się słuchać głosu mojego ciała. Sprawniej odczytuję sygnały dotyczące głodu i sytości. Potrafię nazywać uczucia. Nauczyłam się, co to znaczy "bądź dla siebie dobra". Umiem postawić siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu. Zmieniło się postrzeganie własnego ciała. Przestałam skupiać się na niedostatkach, wyszukiwać niedoskonałości. Z całą pewnością poleciłabym współpracę z Tobą każdej koleżance, która ma problem z odżywianiem, postrzeganiem własnego ciała, dbaniem o siebie. Dziękuję raz jeszcze za poświęcony czas, wszystkie ćwiczenia i ważne pytania w trakcie sesji. Zmiany, które we mnie zaszły są niesamowite.
Monika Kalicka

Skorzystasz najbardziej z tego kursu, jeśli:

Dla kogo nie jest ten kurs?

Zawsze myślałam, że zdrowo się odżywiam, bo nie kupuję produktów przetworzonych i nie jem tłuszczu. Gdy trafiłam na trzydniowe wyzwanie Kasi: ,,Zaproś więcej zdrowia na co dzień'', uświadomiłam sobie jak błędne są moje przekonania. Podjęłam decyzję o zapisaniu się na kurs, żeby zmienić nawyki żywieniowe. Często odczuwałam brak energii, zmęczenie i podjadałam między posiłkami przeważnie coś słodkiego. Nie zdawałam sobie sprawy, że to nie jest właściwe. Na kursie dowiedziałam się, że na odżywianie mają również wpływ emocje i stres. Zrozumienie działania mechanizmów zajadania pomogło mi uporać się z sięganiem po słodycze. Kurs Kasi jest szczególny bo jest coachingiem, w czasie którego przechodzi się przez proces wewnętrznych zmian. Ważnym aspektem kursu jest Notatnik. Pomógł mi odkryć słabe punkty, a także planować posiłki, nauczył uważności na siebie i świadomego odżywiania. Polecam ten kurs każdemu, kto chce prowadzić zdrowy tryb życia. Również osobom szczupłym, takim jak ja, którym brakuje energii, odczuwają zmęczenie i obciążenie psychiczne.
Jadwiga

Zbuduj na nowo, poprawną relację z odżywianiem. Zadbaj o swoje odżywianie i zrób pierwszy krok na drodze do polepszenia jakości swojego życia. 

Dbając o to, co masz na talerzu, zadbasz o swoje ciało, lepsze samopoczucie i energię. Odzyskasz chęci do działania, by żyć życiem, jakiego pragniesz!

Dlaczego warto kupić ten kurs już teraz?

Obecnie trwa przedsprzedaż kursu, czyli atrakcyjna cena dla moich czytelników i obserwatorów. Chcę docenić fakt, że jesteś ze mną.

Dodatkowo, masz gwarancję jakości, oznacza to, że po 7 dniach możesz zrezygnować z kursu a ja zwrócę Ci pieniądze, tak więc mogę śmiało powiedzieć, że niczym nie ryzykujesz.

Im dłużej odwlekasz moment, żeby zająć się swoim zdrowiem, tym będzie ci coraz trudniej, a konsekwencje takiego odwlekania, mogą być poważne – w końcu chodzi o twoje zdrowie a nawet życie.

Niepotrzebnie czekamy z wprowadzeniem zmian aż do momentu choroby, wtedy faktycznie trzeba zmienić dużo, w krótkim czasie.

Zostaw więc kalkulator i rozpiski dietetyczne głęboko w szufladzie i zajmij się zmianą swoich niezdrowych przyzwyczajeń, nawyków, które powtarzane każdego dnia tylko się umacniają i wcale nie powodują, że stoisz w miejscu a wręcz pogłębiasz swoje dolegliwości.

Gdy weźmiemy pod uwagę prawo przyczyny i skutku, nie potrzeba wróżki, by wiedzieć, że żywienie się słodyczami i produktami przetworzonymi, prędzej czy później doprowadzi do jakiejś choroby dietozależnej, a w najlepszym przypadku rozreguluje hormony i jelita.

Nie czekaj na idealny moment, bo taki nigdy nie nadejdzie. Nie zadzieje się też to samo.

Jedynym sposobem, by utrzymać zdrowe ciało i poczuć się w nim dobrze, jest trwała zmiana nawyków żywieniowych.

Oferuję Ci w kursie fundamenty dotyczące zdrowego i świadomego odżywiania. Nauczysz się wybierać jedzenie, które Ci służy i stanie się do dla Ciebie naturalne!