Pomagam kobietom zmienić głęboko zakorzenione przekonania, które je ograniczają oraz uwolnić obciążające je emocje, aby zbudowały silne poczucie własnej wartości oraz odkryły swój niezwykły potencjał, osiągając cele z łatwością i podnosząc jakość życia.

Spójrz, czy choć jedno z tych zdań jest o Tobie?

Martwisz się, że może nigdy nie uda Ci się zaznać prawdziwego szczęścia i spokoju.

Boisz się, że nie osiągniesz swoich celów i może nie ma sensu o to zabiegać.

Zastanawiasz się, dlaczego spotykają Cię pewne trudne sytuacje. Dlaczego przydarza się to właśnie Tobie?

Analizujesz przeszłość, dręczysz się czy mogłaś zrobić coś lepiej lub inaczej.

Wydaje Ci się, że pewnych rzeczy nie da się zmienić i może powinnaś zaakceptować swoje ograniczenia i sytuację.

Masz tendencje do krytykowania siebie, zdarza Ci się wytykać pomyłki innym.

Zdarza Ci się mówić, że coś jest trudne do zrobienia, że nie uda Ci się, że nie potrafisz, że to i tak nic nie da.

Obawiasz się, że może jest tego wszystkiego za dużo, żeby coś zmienić i masz wrażenie, że co jakiś czas wracasz do punktu wyjścia w swoim rozwoju i mało co się zmienia.

Przestaje pasować Ci twoje dotychczasowe towarzystwo w pracy i znajomych. Myślisz nad jakąś zmianą, ale jednocześnie się boisz.

Czujesz, że utknęłaś. Wiesz, czego chcesz, ale trudno Ci to osiągnąć, a okoliczności nie sprzyjają.

Być może jest tak, że…

Zastanawiasz się, czy Twój związek to jest to, o czym marzyłaś? Może przychodzą do Ciebie wątpliwości, ale ze strachu odsuwasz je od siebie. A co jeśli powiedziałabym Ci, że możesz poczuć się lepiej w tej relacji i sporo można odkręcić?

Może jesteś singielką i martwisz się, że już nigdy nie spotkasz swojej bratniej duszy? Może nie do końca dobrze się czujesz w swojej pracy?

Chciałabyś być bardziej doceniana w pracy, więcej zarabiać a może nawet w przyszłości dokonać jakiejś zmiany i otworzyć się na dodatkowe opcje, możliwości jest wiele, ale paraliżuje Cię strach na samą myśl?

Nie jesteś do końca zadowolona ze swoich relacji z dziećmi, jeśli je masz, ani z tego, w jaki sposób komunikujesz się ze swoimi bliskimi, rodziną, znajomymi. Chciałabyś, aby te relacje były bardziej harmonijne, a przebywanie wśród tych osób było dla Ciebie przyjemne lub chociaż neutralne.

To wszystko można zmienić…

Jest jednak jeden warunek. Musisz zacząć od siebie i przestać szukać winnych.

Potrzebujesz zmienić siebie a raczej zrzucić z siebie te wszystkie ograniczenia nałożone przez sposób wychowania i środowisko, w którym żyjesz. Uwalniając się od tych ograniczeń, dostrajasz się do takiej wersji siebie, która emanuje spokojem, harmonią, ma zaspokojone potrzeby i jest dojrzała emocjonalnie. Wówczas świat zewnętrzny może odbić Ci, jak w lustrze, dokładnie te same wibracje – spokoju, radości, miłości, harmonii.

Jak to wyglądało u mnie?

Byłam wiecznie niezadowolona z siebie, z poczuciem winy, wstydu i lęku, że nic nie osiągnę i nigdy nie odważę się żyć po swojemu, choć tak bardzo chcę. Nie miałam wtedy pojęcia, że nie mam kontaktu ze swoim wnętrzem – sercem i duszą.

Całkowicie utożsamiałam się ze swoimi myślami i emocjami. Ego mnie zdominowało. Wszystkie te negatywne i krytyczne myśli wobec mnie samej i otoczenia brałam za pewnik. Nie wierzyłam w siebie i tkwiłam w roli ofiary, panicznie bojąc się wziąć odpowiedzialność za siebie.

A potem, ciągle zastanawiałam się, co jeszcze muszę naprawić w sobie, co zrobić, zdobyć – by zasłużyć na miłość, sukces, na docenienie i poczuć w sobie spokój. Jednak nigdy nie znajdziemy tego, szukając na zewnątrz.

Mój świat odbijał mi tylko to, co miałam już w sobie – moje wątpliwości, niską samoocenę i brak wiary w siebie.

Pomimo wszelkich dotychczasowych frustracji, zatrzymaj się na chwilę.

Istnieją rozwiązania, które pozwolą Ci, tak jak innym, którzy skorzystali ze współpracy ze mną oraz co pomogło mnie samej:

– odkryć swój potencjał, talenty, mocne strony i uwierzyć w siebie oraz odważnie ruszyć na przód

– zmienić przekonania o sobie, by zbudować pewność siebie i nie bać się być sobą

– pokochać siebie i swoje życie i dostrzec, jak wiele już mamy i jak wiele możemy, gdy uwolnimy się od programu “niezasługiwania”.

Teraz chcę pomóc Tobie.

Jeśli czujesz, że utknęłaś w swoim życiu, trudno Ci ruszyć do przodu, jakby coś Cię trzymało. Nie wiesz, czego masz się dotknąć, żeby nastąpiła zmiana i jesteś już zmęczona tym stanem. Masz dość powtarzających się schematów, to jest to oferta dla Ciebie.


Spójrz szczerze na swoje życie, jakie ono faktycznie jest i zobacz co się stanie, jeśli nic nie zmienisz. Niech stanowi to motor napędowy do zmian, a nie sposobność do dołowania się.

Wyobraź sobie, że...

Czujesz się całością, akceptujesz to kim jesteś i jaka jesteś. Znasz siebie i swoje granice. Nie boisz się ich stawiać, bo wiesz, że to dla dobra Twojego i drugiej strony.

Potrafisz dawać od siebie, ale też przyjmować z radością i wdzięcznością. Otworzyłaś się na swoją energię żeńską i nie boisz się już być kobieca, widoczna i atrakcyjna w swoich oczach.

Zwykłe, proste sytuacje z dnia codziennego, jak sprawa w urzędzie czy zajechanie drogi nie wytrącają Cię z równowagi. Masz w sobie więcej cierpliwości i potrafisz obserwować pojawiające się emocje.

Potrafisz wybaczyć sobie błąd, potknięcie i dajesz też to przyzwolenie innym. Jesteś bardziej wyrozumiała i ciepła dla siebie oraz otoczenia.

Masz świadomość, że jesteś mądra i stanowisz ogromną wartość. Cenisz siebie i potrafisz zadbać o siebie w pracy.

Wiesz, że to Ty tworzysz swoje życie i kreujesz je z lekkością.

Wiesz co zrobić i jak poradzić sobie z trudniejszym momentem w rozwoju, cieszysz się na kolejny przełom.

Jeśli jesteś gotowa uwolnić się od starej historii na swój temat i zobaczyć w sobie doskonałość, 

to jesteś w odpowiednim miejscu!

Mam dla Ciebie rozwiązanie, które pomoże Ci wprowadzić zmiany w Twoje życie.

 

Zaufasz sobie i swoim możliwościom, odkrywając swój potencjał, który drzemie w Tobie!

Zmienisz przekonania na swój temat i zbudujesz kosmiczną pewność siebie. 

Poczujesz przypływ świeżej energii a Twoje otoczenie będzie się zmieniać i dostosowywać do Twoich nowych, wysokich standardów.

Zapisz się na wyjątkowe sesje indywidualne online dla kobiet, które chcą obudzić w sobie odwagę do działania i żyć w zgodzie ze sobą.

od ograniczeń do wolności

Twoja ścieżka osobistego i duchowego rozwoju, by zbudować silne poczucie własnej wartości i pewność siebie oraz wyzwolić swój potencjał i osiągnąć sukces.

Opanuj techniki radzenia sobie z emocjami dla większego spokoju i budowania zdrowych relacji.

Odkryj jak przekształcić ograniczające przekonania na bardziej pozytywne.

Rozwijaj pewność siebie i buduj pozytywny wizerunek samej siebie.

Określ cele i stwórz plan działania, aby osiągnąć swoje marzenia.

Nad czym będziesz intensywnie pracować podczas sesji?

Kolejność tematów jest dopasowywana indywidualnie do Twoich potrzeb i celów.

Nauczysz się pracować ze swoimi emocjami, co pozwoli Ci wychodzić z trudnych sytuacji życiowych szybciej i łatwiej, uwolnienie od obciążających emocji pozytywnie wpłynie na twoje ciało, zdrowie i odczujesz spokój wewnętrzny, wzrośnie też twoja pewność siebie, bo wzrośnie twoja dojrzałość emocjonalna.

Uwolnisz się od przeszłości; to, jaki masz obraz przeszłości i jak zapamiętałaś swoje dzieciństwo, rodziców, wybory, przeszłych partnerów nie jest jedyną, słuszną prawdą, a twoje przywiązanie się do tej historii nie pozwala ruszyć Ci do przodu, dołuje i potęguje uczucie nieporadności i niewiary w siebie; to krzywdzi tylko Ciebie i wpływa tylko na Twoje życie, czas to zmienić!

Nauczysz się odczytywać swoje blokujące przekonania i samodzielnie je zmieniać. Teraz umysł rządzi Tobą, Twoja zaprogramowana w dzieciństwie podświadomość kieruje Tobą jak na autopilocie. Twoje wybory, nie są Twoimi świadomymi wyborami. Z jednej strony chcesz zrobić inaczej niż do tej pory, ale po kilku dniach wracasz do starych przyzwyczajeń – to właśnie dlatego, że nie zmieniasz swoich przekonań i dialogów wewnętrznych. Nauczysz się dyscyplinować swój umysł.

Zmienisz obraz siebie (self-concept), przeprogramowując swoje podświadome przekonania w tematach tj. ja-kobieta, ja-matka/żona, kobiecość, energia żeńska i męska, mężczyźni, związek, sukces, praca, odpoczywanie, przyjemność, przyjmowanie, pieniądze i bogactwo, ciało, wygląd, atrakcyjność, s*ksualność.

Wzmocnisz swoją energię, dzięki sesjom Reiki (opcjonalnie, nie musisz korzystać) oraz odczytam z twojej energii - stan twojego ciała, narządów i czakr.

Nauczysz się odczytywać swoją intuicję, a kiedy to ego gra Ci na nosie. Poznasz lepiej siebie, przez co wzrośnie Twoje zaufanie do siebie. Nauczę Cię, jak być dla siebie najlepszą przyjaciółką.

Co sądzą o współpracy moje klientki?

Zdecydowałam się na współpracę z Kasią, ponieważ czułam się uwięziona, jak w klatce, jakbym nie rozumiała, kto jest w środku. Chciałam w końcu nauczyć się kochać siebie i akceptować siebie w pełni. Oczywiście wszystko zaczynało się od wyglądu zewnętrznego i myślałam, że to waga i jedzenie to główny problem, jak się potem okazało to nie. Polecam pracę z Kasia każdemu, kto szuka siebie i pragnie w bardzo holistyczny sposób spojrzeć na swoją osobę. Kasia ma bardzo cudowne podejście jest delikatna, ale zarazem bardzo stanowcza i wie jak dokładnie postępować z konkretnym problemem. Dzięki niej odnalazłam siebie na nowo i wiem, że gdyby nie ona, nie byłabym teraz tu, gdzie jestem. Z wieloma sprawami się pogodziłam i poszłam do przodu. Postawiłam teraz na siebie i na to co ja chcę i kocham. Opinia ludzi jest mi już obojętna. Najważniejsze, że ja czuję się wspaniale sama ze sobą.
Ania
To było jak czyszczenie twardego dysku - po resecie i wymazaniu starych danych przychodził czas na nowe , wspierające przekonania i myśli, dobre nawyki, pozytywne słowa i afirmacje. Krok po kroku, z sesji na sesję puzzle układały się w jedną całość, a ja odzyskiwałam większy spokój, pewność siebie i większą samoświadomość. Czas między naszymi spotkaniami pozwalał na na to, żeby nowe oprogramowanie mogło się w pełni "zainstalować", a nowe nawyki wejść w życie. I tak, po trwającej niespełna pół roku wspólnej coachingowej pracy, nareszcie poczułam, że odzyskuję kontrolę nad swoim życiem. Wykupiony pakiet sesji coachingowych z Kasią uważam za jedną z moich lepszych decyzji finansowych i rozwojowych ostatniego czasu.
Monika
Przyszłam do ciebie jako osoba, która nie wierzyła w swój potencjał, polegała na opinii innych, szukała wiecznie potwierdzenia swojej atrakcyjności na zewnątrz. Dzisiaj jestem zupełnie inną osobą. W trakcie naszej relacji coachingowej podwoiłam swoje zarobki, wielokrotnie postawiłam granice w życiu prywatnym i zawodowym, zaczęłam ufać sobie. Mogę długo wymieniać, bo dotknęłyśmy KAŻDEGO ważnego obszaru mojego życia. Najbardziej spektakularną zmianą dokonaną dzięki tobie była zmiana poczucia atrakcyjności, począwszy od zdefiniowania go do całkowitego przewartościowania w głowie. Nigdy nie pomyślałabym, że uniezależnię postrzeganie swojej atrakcyjności od innych, że sama dla siebie stanę się atrakcyjna. Poprawiło to ogromnie moją jakość życia. Pomogłaś mi dostrzec jakie nawyki mi nie służą, nauczyłaś stawiania granic ze znajomymi. Wcześniej nawet nie miałam pojęcia, że są przekraczane a ja sama na to pozwalam. Coaching z tobą poleciłabym osobom, które chcą głęboko popracować nad sobą, gotowe są na to, że wiele może ich zaskoczyć na swój temat i szukają coachingu, który naprawdę coś zmienia. Jesteś osobą wyjątkową, pełną miłości do człowieka i rzadko spotykaną aż tak wysoko rozwiniętą umiejętnością "czucia" drugiej osoby. Potrafisz odsunąć się na bok i wspierać wzrastanie drugiej osoby, dając jej poczucie bezpieczeństwa. Tak sobie właśnie wyobrażam profesjonalnego coacha.
Iwona
Chcę zostać life coachem, co wiąże się z dużą zmianą mojego profilu zawodowego. Współpraca z Tobą była pierwszym, namacalnym krokiem, który zrobiłam w tym kierunku. Sesje pomogły mi w uzyskaniu większej klarowności, jeśli chodzi o moje cele zawodowe, ale i te osobiste również (np. przepracowanie spraw z mama czy innymi przekonaniami). Pomogły mi w utrzymaniu motywacji do wykonywania kolejnych kroków w kierunku uzyskania certyfikatu coacha (np. zapisanie się na program i lęk przed wydaniem dużej sumy pieniędzy na to). Nauczyłam się zauważać to, co dzieje się w moim ciele (lęki, emocje); większa uważność na słownictwo, jakiego używam (zdarza się, że jest ono ograniczające i podświadomie wpływa na to, co robię i myślę). Dużą zmianą dla mnie było to, ze uczestniczę dziś w programie coachingowym, bo w końcu poczułam, że mogę robić w życiu coś, co mi sprawia przyjemność i jednocześnie utrzymywać się z tego. Pracę z Kasią poleciłabym osobom, które stoję przed jakąś ważną zmianą w swoim życiu. Również osobom, które zauważają, że coś je blokuje przed pójściem dalej. Osobom, które szukają większej klarowności w kontekście swoich celów zawodowych i osobistych.
Sylwia

Dla kogo są takie sesje a dla kogo NIE są?

To nie jest dla Ciebie na teraz, jeśli...

Te spotkania są dla Ciebie, jeśli...

Czy do tej pory próbowałaś dokonywać zmian walcząc ze sobą i siłując się ze światem zewnętrznym, po czym padałaś jak mucha z poczucia bezsilności?

Czy próbowałaś zmieniać innych lub okoliczności zewnętrzne, np. pracę, z nadzieją, by poczuć się lepiej ze sobą?

Czy ten sposób wprowadzania zmian, sprawił, że faktycznie odzyskałaś siebie i czujesz się radosna?

Jeśli odpowiedź brzmi NIE, to czas byś to, czego potrzebujesz i pragniesz odnalazła w sobie. Wszystko zaczyna się w Tobie.

Twoja inwestycja

Teraz nie dokonujesz płatności. Pakiet najlepszy dla Ciebie dobierzemy na bezpłatnej sesji wstępnej.

3 miesiące

6 sesji x 90 min

+ 2 sesje reiki

PROMOCJA: 

1200 zł lub 3 raty po 420 zł

cena regularna od 10 października: 1410 zł lub 3 x 490 zł

6 miesięcy

12 sesji x 90 min

+ 3 sesje reiki

PROMOCJA: 

2340 zł lub 6 rat po 400 zł

cena regularna od 10 października: 2760 zł lub 6 x 470 zł

12 miesięcy

22 sesje x 90 min

+ 4 sesje reiki

PROMOCJA: 

4500 zł lub 12 rat po 380 zł

cena regularna od 10 października: 5340 zł lub 12 x 450 zł

DODATKOWO, w ramach pakietu sesji otrzymujesz:

Umów się na bezpłatną sesję wstępną:

Wypełnij poniższy formularz. Wystarczy, że napiszesz, że jesteś zainteresowana.

Wstępna bezpłatna sesja trwa ok. 30 min i jest profesjonalnie poprowadzoną rozmową, dzięki której będziesz mogła, bez zobowiązań, dokonać właściwego dla siebie wyboru. Opowiesz mi o swoich wyzwaniach, co chciałabyś zmienić, a ja wskażę Ci obszary, które warto przepracować. Opowiem Ci także, jak wyglądają sesje.

  Hej, jestem Kasia!

  Pomagam kobietom zbudować zdrową relację ze sobą oraz uwolnić się od niesłużących schematów, by stały się kreatorkami własnego życia!

  Nauczę Cię, jak regulować własne emocje, zmienić swoją mentalność, realizować swoje potrzeby, stawiać siebie na pierwszym miejscu, wzmocnić swoje poczucie własnej wartości i osiągać swoje cele z lekkością!

  Jestem coachem i mentorem dla kobiet z 5 letnim doświadczeniem zawodowym i 10 letnim doświadczeniem życiowym.

  Może masz pytanie?

  Czy to mi pomoże?

  Dużo zależy od Twojego nastawienia, z jakim rozpoczynasz proces. Jeśli dokonujesz decyzji o współpracy z miejsca: “ciekawe, czy to mi pomoże?” i już na wstępie zakładasz, a co, jak się nie uda, to możesz się rozczarować. Natomiast decyzja z miejsca: “jestem gotowa na zmianę, wyciągnę z tego dla siebie tyle, na ile mam gotowości, zasobów i możliwości”. Ponadto, Twoje wątpliwości, brak wiary w siebie, lęk przed zmianą możesz wnieść jako temat na sesję, by móc to przepracować z moim wsparciem. Nie musisz radzić sobie z tym sama. Pracujemy holistycznie i jeśli tylko wykazujesz gotowość i otwartość, to nie ma opcji, by nie zaszły zmiany chociaż w jakimś stopniu.

  Jaką mam gwarancję?

  Dużo zależy od poziomu Twojego zaangażowania. Jeśli stawiasz się na sesje przygotowana, wykonujesz zadania pomiędzy sesjami, to dość szybko zauważysz pierwsze zmiany. Możesz mieć też nierealne oczekiwania względem swojej zmiany (czego źródłem jest perfekcjonizm). Zamiast siebie oceniać, warto doceniać każdy krok i najmniejszą zmianę. Na pierwszej sesji ustalamy Twoje cele i to nad czym chcesz pracować, weryfikujemy realność celów i kontekst Twojego życia, czy jesteś w stanie to pogodzić z pozostałymi obowiązkami. Ponadto, masz prawo do przerwania procesu, jeśli podejmiesz decyzję o zakończeniu. Ja również mam prawo do zatrzymania lub przerwania procesu, jeśli nie bierzesz odpowiedzialności za swój rozwój i osiągnięcie wyznaczonych celów. Jesteśmy w relacji partnerskiej. Nie jesteś wobec mnie ani wobec nikogo innego w żadnym zobowiązaniu. Robisz to wyłącznie dla siebie i dla poprawy jakości swojego życia.

  Czy będę mieć na to czas?

  Mamy czas na to, co jest dla nas ważne i wiele potrafimy zrobić dla innych. Trudniej nam uznać siebie za priorytet i z tym tematem też możemy pracować podczas sesji. Potrzebujesz znaleźć dla siebie dwa razy po 90 minut w ciągu całego miesiąca oraz ok. 45-60 min w ciągu tygodnia na prace domowe, które są do wykonania: każdego dnia (wtedy są krótkie 5-10 min) lub jednorazowo (ok. 30 min). 

  Co jeśli mi się nie spodoba?

  Po to jest sesja wstępna, abyś mogła mnie lepiej poznać i poczuć do mnie miętę lub nie. Jeśli w trakcie procesu będziesz chciała zrezygnować, to masz taką możliwość, bo nie da się prowadzić coachingu na siłę. Opłacasz tylko te sesje, które się odbyły. Tworzymy relację partnerską i dorosłą. Możesz zrobić, jak czujesz.

  Jak dokonywane są płatności?

  Płatności dokonujesz przelewem na podany przeze mnie numer rachunku bankowego, w zależności od uzgodnień – jednorazowo lub co miesięcznie. Jeśli potrzebujesz, wystawiam również faktury.

  Co dalej po sesji wstępnej?

  Po sesji wstępnej w ciągu 2-3 dni podejmujesz decyzję. Jeśli jest pozytywna, wysyłam Ci Pakiet Powitalny, w którym znajdziesz zasady naszej współpracy, dane kontaktowe i do przelewu oraz ankietę z pytaniami. Umawiamy termin pierwszej sesji. Wypełnioną ankietę odsyłasz na email dzień przed pierwszą sesją. Spotykamy się na zoom, link wysyłam w dzień sesji. Kamera i mikrofon są obowiązkowe. Możesz być umalowana, jak i bez makijażu, ubrana tak, aby było Ci wygodnie. Możesz mieć coś do picia. Podczas spotkań nie jemy. Przygotuj sobie notatnik na nasze spotkania i ewentualnie słuchawki.

  OD OGRANICZEŃ DO WOLNOŚCI

  © 2023 Kasia Misztela | Polityka Prywatności