Poznaj swoją MOC,
czyli o energii żeńskiej i męskiej w Tobie.

Na tym masterklasie przepracujesz to, co blokuje Cię przed swobodnym wyrażaniem swojej kobiecości.

Weź udział w masterklasie i uwolnij się od ograniczających przekonań i emocji, przez które jesteś zablokowana na swoją kobiecość i ciało. 


Ta energia jest Twoim darem i jest całkowicie naturalna dla Ciebie!

TYLKO TERAZ ZA JEDYNE 49 PLN
(-75%!!!)

cena regularna wynosi 199 PLN.

Dlaczego potrzebujesz energii kobiecej?

» Odczuwanie emocji, kontakt ze sobą, swoimi potrzebami

» Kontakt ze swoją intuicją, zaufanie do siebie

» Kontakt z ciałem, swoją cielesnością, odpowiadanie na swoje potrzeby

» Głębsze odczuwanie świata poprzez zmysły

» Odczuwanie przyjemności w codziennych czynnościach

» Uważność w jedzeniu, w kontakcie z naturą, z innymi ludźmi

» Możliwość zanurzenia się w tu i teraz, bycie obecną

» Współodczuwanie i tworzenie relacji w prawdzie i z otwartością

» Rozwój kreatywności i twórczości, większa łatwość w znajdywaniu rozwiązań, elastyczność

» Przyjmowanie od innych, wsparcia, komplementów, miłości, obfitości, otworzenie się na świat

Co zyskasz dzięki połączeniu
z energią żeńską?

» Przestaniesz gonić własny ogon.

» Będziesz potrafiła odpuszczać, płynąć z tym, co przychodzi.

» Rozluźnisz się w codziennych czynnościach.

» Lepszy kontakt ze sobą, co da Ci poczucie równowagi, bo będziesz wiedziała co czujesz, czego potrzebujesz i jak sobie to dać.

» Lepsze porozumienie z partnerem i dziećmi, odpuszczenie kontroli i koniec martwienia się, bo jeśli Ty stajesz w swojej mocy, to dajesz przestrzeń innym, żeby stanęli w swojej – samodzielności, odpowiedzialności, dojrzałej energii męskiej/żeńskiej.

» Koniec zosi-samosi, będziesz potrafiła poprosić i przyjąć wsparcie a także ofiarować samej sobie – czas, relaks, przyjemność, miłość, wsparcie.

Po tej masterklasie:

49 PLN (zamiast 199 PLN)

OTO, CO OTRZYMASZ KUPUJĄC TEN produkt:

CELEBRUJ nasze wspólne święto w kobiecym gronie!

Spotykamy się 8 marca o godz. 20:00, otrzymasz link do zooma oraz nagranie, więc możesz obejrzeć spotkanie w dogodnym dla Ciebie czasie i wracać do niego.

opinie o pracy ze mną:

Przyszłam do ciebie jako osoba, która nie wierzyła w swój potencjał, polegała na opinii innych, szukała wiecznie potwierdzenia swojej atrakcyjności na zewnątrz. Dzisiaj jestem zupełnie inną osobą. W trakcie naszej relacji coachingowej podwoiłam swoje zarobki, wielokrotnie postawiłam granice w życiu prywatnym i zawodowym, zaczęłam ufać sobie. Mogę długo wymieniać, bo dotknęłyśmy KAŻDEGO ważnego obszaru mojego życia. Najbardziej spektakularną zmianą dokonaną dzięki tobie była zmiana poczucia atrakcyjności, począwszy od zdefiniowania go do całkowitego przewartościowania w głowie. Nigdy nie pomyślałabym, że uniezależnię postrzeganie swojej atrakcyjności od innych, że sama dla siebie stanę się atrakcyjna. Poprawiło to ogromnie moją jakość życia. Dziękuję!
Iwona
Przede wszystkim nauczyłam się słuchać głosu mojego ciała. Sprawniej odczytuję sygnały dotyczące głodu i sytości. Potrafię nazywać uczucia. Nauczyłam się, co to znaczy "bądź dla siebie dobra". Umiem postawić siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu. To jest tak istotne w codziennym funkcjonowaniu, że uważam, że każdy, kto ma problemy na tym polu, jak najszybciej powinien umówić się na konsultacje z Tobą. Przestałam skupiać się na niedostatkach, wyszukiwać niedoskonałości. W końcu pewnego dnia zaczęłam z życzliwością patrzeć na siebie w lustrze.
Monika
Spotkania z Kasią dotyczyły nie tylko diety, ale dotykały praktycznie wszystkich aspektów codziennego życia, w tym zachowań, nawyków, przyzwyczajeń. Wszystkie te dotychczas „automatyczne” czynności stały się dla mnie bardziej świadome. Wcześniej dieta kojarzyła mi się głównie z zakazami i nakazami, teraz wiem, że to kwestia wyboru i własnych decyzji.
Justyna
Zdecydowałam się na współpracę z Kasią, ponieważ czułam się uwieziona jak w klatce, jak bym była sobą, ale totalnie nie rozumiała, kto jest w środku. Chciałam w końcu nauczyć się kochać siebie i akceptować siebie w pełni. Oczywiście wszystko zaczynało się od wyglądu zewnętrznego i myślałam, że to waga i jedzenie to główny problem, jak się potem okazało to nie. Polecam prace z Kasia każdemu, kto szuka siebie i pragnie w bardzo holistyczny sposób spojrzeć na swoją osobę. Kasia ma bardzo cudowne podejście jest delikatna, ale zarazem bardzo stanowcza i wie jak dokładnie postępować z konkretnym problemem. Dzięki niej odnalazłam siebie na nowo i wiem, że gdyby nie ona, nie byłabym teraz tu, gdzie jestem. Z wieloma sprawami się pogodziłam i poszłam do przodu. Postawiłam teraz na siebie i na to co chce i kocham. Opinia ludzi jest mi już obojętna. Najważniejsze, że ja czuje się wspaniale sama ze sobą.
Anna

CZEŚĆ, JESTEM KASIA!

Pomagam kobietom zbudować zdrową relację ze sobą oraz uwolnić się od niesłużących schematów, byś stała się kreatorką własnego życia!

Jako coach i mentorka nauczę Cię, jak regulować własne emocje, zmienić swoją mentalność, realizować swoje potrzeby, stawiać siebie na pierwszym miejscu, wzmocnić swoje poczucie własnej wartości i osiągać swoje cele z lekkością!

Zajmij swoje miejsce na tej soczystej masterklasie!

Copyright 2023 Kasia Misztela | Polityka Prywatności