Poprowadzę Cię podczas sesji.

Nazywam się Kasia Misztela i od 7 lat pasjonuję się zdrowym stylem życia a od ponad 2 lat, jako certyfikowany diet coach, zajmuję się zawodowo pomaganiem kobietom w zmianie odżywiania na zdrowsze, poprzez pracę nad nawykami żywieniowymi. Pracujemy w trakcie sesji coachingowych online nad zmianą myślenia, zachowania i sprawiamy, że zaczynasz działać. 

Dzięki współpracy ze mną, dowiesz się, jak się odżywiać, by sprawiało Ci to przyjemność i służyło Twojemu ciału.

Podczas profesjonalnie prowadzonych rozmów, w życzliwej i bezpiecznej atmosferze, rozwiniesz swoje kompetencje w zakresie zdrowego odżywiania. Przyjrzysz się swoim zachowaniom i myśleniu, jakie towarzyszy ci każdego dnia. Opracujesz, z moją pomocą, swój indywidualny styl odżywiania.

Osobiste podejście sprawia, że wdrażamy zasady zdrowego odżywiania w Twój tryb życia, a nie odwrotnie. Już po pierwszym tygodniu doświadczysz pierwszych rezultatów.

Umów się na sesję ze zniżką

Cena regularna 100 zł. Do końca września 75 zł.

Dla kogo jest diet coaching?

dla osób, które są zmęczone wahaniami wagi i walką o fajne ciało

które chcą przerwać błędne koło kolejnych diet cud i potrzebują zmiany

dla osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe na takie, które będą służyć ich lepszemu samopoczuciu i zdrowiu

dla osób, które są gotowe na zmianę i mają chęć do działania

dla osób, które już dużo wiedzą jak żyć zdrowo, ale nie stosują tego w swoim życiu

dla osób, które szukają wsparcia w swoich nieustających wysiłkach o lepsze samopoczucie i zdrowie.

Opinie

Co mówią osoby, które mi zaufały?

Małgorzata:

Moim największym problemem są nieregularne posiłki i to, że się objadam podczas posiłku. Kasia pokazała mi, jak inaczej spojrzeć na powody tego, że się objadam, co wtedy pomyśleć, na co zwrócić uwagę. Najbardziej podobały mi się wskazówki Kasi, jak mogę reagować na swoje odczucia, gdy jestem głodna. Rozmowa z Kasią dała mi nowe spojrzenie na wiele tak oczywistych rzeczy.

 

Agata:

Mój główny problem to nadmiar kilogramów, z którym chciałabym się pożegnać. Wiedzę teoretyczną mam, tylko jakoś nie potrafię się zmobilizować i wytrwać w zmianie nawyków żywieniowych. Podczas rozmowy, Kasia zwróciła uwagę na moje negatywne podejście do tego tematu. Najbardziej podobał mi się spokój Kasi, jej zaangażowanie w rozmowę, nawet podczas mojego słowotoku, nie gubiła wątków, pilnowała, żeby rozmawiać na temat. Polecam taką rozmowę każdemu, kto ma natłok różnych myśli i nie wie od czego zacząć realizację swojego planu/celu. Bardzo się cieszę, że zaryzykowałam i skorzystałam  z tej pierwszej godziny.

 

Agnieszka:

Twoja usługa różni się od pozostałych najbardziej tą poświęconą uwagą. Wyłapujesz powtarzające się schematy w myśleniu lub działaniu, czasem to banalne zachowania – ale ja, trwając w nich tyle czasu, już tego nie zauważałam.

 

Marta:

Polecam współpracę z Kasią wszystkim, którzy chcą zmienić coś w swoim podejściu do odżywiania i zdrowia oraz są gotowi i otwarci na nową perspektywę. Kasia jest osobą otwartą, która widać, że ma wiedzę w temacie, którym się zajmuje. Ale co bardzo istotne, nie krytykuje klientów wytykając im błędy a wręcz pomaga im samym zaakceptować siebie. To daje dużo pewności i wiary w swoje możliwości. Kasia jest uważna i trafnie wychwytuje to co mówimy. Zdecydowanie pomaga spojrzeć na sytuacje z innej perspektywy i daje cenne wskazówki.

Tylko do końca września zniżka 25% na sesję. Oszczędzasz 25 zł!