sesje indywidualne online

Odżywiaj się świadomie!

Otwórz się na mądrość ciała i stwórz zdrową relację z jedzeniem!

Skończ z ciągłym byciem na diecie i zakazami. poznaj swoje ciało i odzyskaj spokój w odżywianiu.

Masz już dość diet i wielkich żywieniowych rewolucji, które kończą się porażką?

Szukasz sposobu, jak nauczyć się jeść zdrowiej i jednocześnie nie być na ciągłej diecie z zakazami i ograniczeniami?

Chcesz czuć się świetnie i być zadowoloną ze swojego wyglądu?

Czy do tej pory było tak, że…

Próbowałaś wielu diet odchudzających i jesteś już zmęczona ciągłą walką?

Wprowadzałaś dietę “od poniedziałku” i po kilku dniach odpuszczałaś?

Próbowałaś gotowych diet, ale nie dawało to trwałych efektów?

Nawet, jeśli osiągałaś swoje rezultaty, to po jakimś czasie waga powracała?

Chciałabyś zadbać o swoje ciało, odzyskać spokój i szukasz idealnego dla siebie sposobu jak to zrobić?

Wiesz, że trzeba jeść więcej warzyw, pić wodę, więcej się ruszać i jeść mniej przetworzonych produktów…

Powiedzmy sobie szczerze, jesteś dobra w teorii, ale nie w działaniu.

Obiecujesz sobie, że po świętach, po wakacjach, po nowym roku, weźmiesz się za siebie.

Zaczynasz wielką rewolucję – ustalasz treningi na siłowni, samodzielne gotowanie, 5 posiłków każdego dnia, zakazujesz sobie słodyczy…

Uwierz mi, nie możesz oczekiwać innych rezultatów, postępując ciągle w ten sam sposób.

Też byłam w tym miejscu…

Wiecznie niezadowolona z siebie, z poczuciem winy i wstydu, że mi nie wychodzi, choć tak bardzo chcę. Nie miałam wtedy pojęcia, że ciągle próbuję coś zmienić, podejmując wciąż te same działania.

Zadbanie o swoje ciało może być dla Ciebie naprawdę proste i przyjemne.

Doskonale wiem z czym zmagasz się na co dzień. Jeśli chcesz skończyć z ciągłym byciem na diecie, to:

Potrzebujesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, czyli takie zachowania, które automatycznie wykonujesz każdego dnia, a które nie zawsze okazują się być korzystne dla Twojego zdrowia i samopoczucia.

Potrzebujesz zmienić swoje nastawienie do odżywiania. Być może w wyniku wcześniejszych doświadczeń z odchudzaniem czy dietami nabrałaś negatywnego nastawienia do jedzenia. Zatraciłaś gdzieś swoje zaufanie do siebie i wiarę w swoje możliwości.

Potrzebujesz odnaleźć swój własny styl odżywiania się, dopasowany do Twojego trybu dnia, rodzaju pracy, Twoich potrzeb i wartości, jakimi kierujesz się w życiu i celów, które chcesz osiągnąć.

Czy jesteś gotowa, by w końcu zadbać o swoje ciało i zbudować zdrową relację z jedzeniem?

To jest Twój czas!

Z radością zostanę Twoim przewodnikiem na ścieżce do odzyskania spokoju i prawdziwego zadbania o swojego ciało.

Będę Twoim wsparciem za każdym razem, kiedy będziesz chciała zrezygnować.

Będę Twoim mentorem za każdym razem, kiedy nie będziesz wiedziała, dlaczego znowu Ci nie wychodzi.

Będę Twoim coachem, byś w końcu zaufała sobie i osiągnęła trwałe rezultaty.

Pomogę Ci zmienić nawyki żywieniowe i rozwinąć świadomość odżywiania się. Dzięki temu odzyskasz energię, świetne samopoczucie i zadowolenie ze swojego wyglądu.

Podczas naszych spotkań odkryjesz swoje potrzeby żywieniowe. Uporządkujesz wiedzę dotyczącą odżywiania i dbania o swoje zdrowie. Dowiesz się, jak jeść, by sprawiało Ci to przyjemność i abyś nie musiała liczyć kalorii i czuć wyrzutów sumienia.

Zdrowe jedzenie i piękne ciało, to naprawdę jest możliwe!

Przejdź przez proces budowania zdrowej relacji ze swoim ciałem i z jedzeniem, wprowadzając teorię zdrowego odżywiania w swoją codzienność, w swoim tempie i skutecznie.

Abyś wreszcie pożegnała ze swojego życia wieczne diety, cieszyła się codziennością, miała przyjemność z jedzenia oraz chęci i energię do życia w zgodzie ze sobą.

Odczytuj sygnały swojego ciała, by odżywiać się w zgodzie ze sobą.

Wprowadź zdrowe nawyki, które Ci służą i są Twoim naturalnym wyborem.

Uwolnij się od podjadania, objadania i niekontrolowanej chęci na słodycze.

Zacznij zdrowo chudnąć, bez popadania w skrajności i efektu jojo.

W trakcie sesji coachingowych pomogę Ci rozpracować schematy, przekonania, sabotaże, które mogą pojawić się w procesie zmiany nawyków żywieniowych.

Co mówią osoby, które ze mną współpracowały?

Efekty współpracy z Tobą określę jako „zmieniające życie”.

Przede wszystkim nauczyłam się słuchać głosu mojego ciała. Sprawniej odczytuję sygnały dotyczące głodu i sytości. Potrafię nazywać uczucia.

Nauczyłam się, co to znaczy "bądź dla siebie dobra". Umiem postawić siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu.

Przestałam skupiać się na niedostatkach, wyszukiwać niedoskonałości. W końcu pewnego dnia zaczęłam z życzliwością patrzeć na siebie w lustrze.

Wcześniej korzystałam z grupowych warsztatów coachingowych, jednak nigdy nie przyniosły takich konkretnych rezultatów jak sesja indywidualna.

Masz szósty zmysł, dzięki któremu sesje są skrojone na miarę i każda minuta jest dobrze wykorzystana. Zmiany, które we mnie zaszły są niesamowite.
Monika
Zakończyłam już coaching i straciłam nawet niezłą ilość kilogramów, a przy tym nauczyłam się np. jedzenia dużych ilości warzyw jako czegoś oczywistego i nie traktuję tego już jako przykrego obowiązku, bo tak trzeba.

Zaczęłam też więcej się ruszać na co dzień, zwracać uwagę na swoje myśli i nastawienie do życia. […] teraz życie mi o wiele lepiej smakuje i nie muszę już tak często szukać tego smaku w jedzeniu.

Polecam współpracę z Kasią każdemu, kto chce się przyjrzeć lepiej emocjom stojącym za jedzeniem tak, aby zdrowe odżywianie stało się oczywistym wyborem, a nie przykrym obowiązkiem nawet jeśli nie ma się w planie utraty kilogramów.

Sesje z Kasią są niesamowicie wzbogacające, ja już swój cykl coachingowy zakończyłam i aż zazdroszczę tym, którzy mają to jeszcze przed sobą.
Iwona
Poprawiło się moje samopoczucie, mam więcej energii, moje włosy i paznokcie stały się mocniejsze i również skóra wygląda lepiej.

Nauczyłam się przede wszystkim jeść regularnie, czego nigdy wcześniej nie robiłam. Pokochałam wodę, za którą wcześniej nie przepadałam. Warzywa i owoce zagościły na stałe w moim domu, a nie tylko od święta.

Pożegnałam się ze słodyczami, bez których nie wyobrażałam sobie dnia, to mój największy sukces. Nauczyłam się jeść spokojniej.

Współpraca z Tobą jest inna niż dotychczasowe oferowane mi. Różni się tym, że nie ma sztywno ustalonego jadłospisu, liczenia kalorii, czy cudownych koktajli. Dzięki Tobie zajrzałam w siebie. Miałam możliwość zastanowić się nad sobą, co momentami było trudne, ale dzięki temu zrozumiałam, że to ja sama siebie często ograniczałam.
Ola

W trakcie sesji pomogę Ci:

odkryć wewnętrzną motywację

Oglądasz motywacyjne filmiki na youtube albo zdjęcia metamorfoz z efektem przed-po i nic nie pomaga, by zaczęło Ci się chcieć? Nie tędy droga. Potrzebujesz odkryć swoje własne motywatory, dlaczego chcesz to robić i właściwie po co? Opieranie swojej chęci na zewnętrznych bodźcach i czekanie na motywację to strata czasu. Jeśli czujesz opór do zmiany, to informacja dla Ciebie, że masz w sobie blokady i przekonania, które sabotują Cię przed zmianą.

świadomie wybierać produkty, które służą Twojemu organizmowi

Zastanawiałaś się nad tym czy Twoje obecne odżywianie Ci sprzyja? Czy łączysz kwestie produktów spożywczych, które kupujesz na co dzień z tym, jakie masz samopoczucie, nastrój? Czy aby na pewno sięgasz po słodycze, tylko dlatego, bo tak Ci się chce? Rzadko kiedy mamy czas i chęci by zatrzymać się i dokonać przeglądu swojego odżywiania. Na sesjach ze mną w końcu będziesz mogła przyjrzeć się swoim schematom postępowania i nawykom.

poczuć się i wyglądać zdrowo

W dzisiejszym świecie zbyt dużą uwagę skupiamy na wyglądzie, masie ciała i rozmiarach. Liczby i metki wpływają na nasze samopoczucie i potrafią zmienić je o 180 stopni w kilka sekund. To koncept, który zmusza do ciągłego porównywania się i stawiania sobie coraz większych wymagań. Warunkujemy, że dopiero, gdy będziemy szczupłe to staniemy się szczęśliwe. Niestety to błędne przekonanie. Poczucie szczęścia i miłości jest już w Tobie, pomogę Ci je wydobyć. 

wsłuchiwać się w potrzeby swojego ciała i odpowiednio na nie reagować​

Czy wiesz jak Twoje ciało daje ci sygnały, że czuje głód? Albo kiedy jest nasycone, ale nie przejedzone? Czy umiejętnie rozpoznajesz sygnały, jakie Ci wysyła? Traktujesz je z szacunkiem i miłością czy raczej nie lubisz swojego odbicia w lustrze i myślisz o swoim ciele negatywnie? To w jaki sposób traktujemy swoje ciało, swoją fizyczność wpływa  również na to jakiej jakości jedzenie wybieramy, wpływamy na nasze samopoczucie i relacje z samą sobą.

Po sesjach zaczęłam kochać swoje ciało, tak prawdziwie i szczerze a co za tym idzie - również siebie.

Pozwalam sobie na popełnianie błędów, również żywieniowych, bo czasem takie się zdarzają, nie karcę się za nie, zauważam za to, która emocja we mnie teraz się odzywa, jaka potrzeba za tym stoi?

Zaczęłam jeść więcej warzyw, zdrowych tłuszczy, przygotowywać zbilansowane posiłki, przestałam podjadać pomiędzy i wiem z czego ewentualna chęć wynika. Nauczyłam się słuchać swojego ciała i odpowiednio reagować na jego potrzeby, wiem kiedy czuję właściwy głód i stan sytości. Jedzenie jest bardziej neutralne. Pije teraz więcej wody i sprawia mi to przyjemność.

Nauczyłam się akceptacji i miłości do swojego ciała. To chyba największa zmiana i to dzięki tej zmianie reszta jest zwyczajnie łatwiejsza.
Agnieszka

Gotowa, by skończyć z byciem na diecie, zadbać o swoje ciało i odzyskać spokój?

Dla kogo jest diet coaching a dla kogo NIE jest?

Te sesje nie są dla Ciebie, jeśli...

Te sesje są dla Ciebie, jeśli...

SESJE INDYWIDUALNE DIET COACHINGU
Odżywiaj się świadomie!

Odżywiaj się świadomie
(pakiet 4 sesji)

Jeśli chcesz zająć się konkretnym tematem, dostrzegasz pewną blokadę lub schemat, który samej jest Ci trudno przeskoczyć, by odżywiać się zdrowiej i w zgodzie ze sobą to Pakiet 4 sesji, jest dla Ciebie.

4 x 90 minut online

 • 4 sesje na zoom + kontakt mailowy
 • analiza dotychczasowego odżywiania (wskazanie nieprawidłowości w odżywianiu i obszarów do pracy)
 • określenie realnego celu osadzonego w czasie, zgodnego z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami
 • uświadomienie blokujących przekonań i praca nad nimi
 • wdrożenie małymi krokami zasad zdrowego odżywiania – dostosowanego do Twoich potrzeb
 • ćwiczenia i praktyki wspomagające proces zmiany

1000 PLN

PROMOCJA (do 11 września)

880 PLN

możliwość rozłożenia na 2-3 płatności, liczba miejsc ograniczona

Odżywiaj się świadomie
(pakiet 10 sesji)

Twoja decyzja o zmianie życia na lepsze motywowana jest głęboką, wewnętrzną potrzebą. Jeśli chcesz tej zmiany na stałe i wiesz, że przed Tobą spore wyzwanie – zaopiekuję się Tobą przez okres 6 miesięcy.

10 x 90 minut online

 • 10 sesji na zoom + kontakt przez email.
 • 6-miesięczna opieka coachingowa.
 • analiza dotychczasowego sposobu odżywiania,
 • analiza potrzeb i sygnałów wysyłanych przez ciało
 • prawidłowe odczytanie Twoich zachowań i myślenia, które blokują Cię przed zmianą,
 • nauka radzenia sobie z emocjami bez zajadania ich,
 • nauka stawiania granic i podejmowania mądrych decyzji w wyborze produktów.
 • ćwiczenia i praktyki wspomagające proces zmiany

2300 PLN

PROMOCJA (do 11 września)

2100 PLN

możliwość rozłożenia na 2-6 płatności, liczba miejsc ograniczona

Teraz nie dokonujesz płatności. Pakiet najlepszy dla Ciebie dobierzemy na bezpłatnej sesji wstępnej.

Umów się na bezpłatną sesję wstępną:

Wypełnij poniższy formularz. Wystarczy, że napiszesz, że jesteś zainteresowana.

Wstępna bezpłatna sesja trwa ok. 30 min i jest profesjonalnie poprowadzoną rozmową, podczas której będziesz mogła, bez zobowiązań, dokonać właściwego wyboru. Opowiesz mi z czym się mierzysz w swoim odżywianiu na co dzień, co chciałabyś osiągnąć, a ja wskażę Ci obszary, które warto przepracować. Opowiem Ci także, jak wyglądają sesje.

  Hej!

  Nazywam się Kasia Misztela.

  Zdrowy styl życia zaczął mnie fascynować po studiach. Wcześniej o nim nie myślałam. Młode ciało. Szybki metabolizm. Niezły stan ogólny. Żadnej nadwagi. Czego chcieć więcej? A jednak intuicja podpowiadała mi, że czegoś mi brakuje. Nie akceptowałam siebie i swojego wyglądu.

  Potrafiłam w ramach posiłku wypić Kubusia i zjeść opakowanie herbatników czekoladowych, myśląc, że jest to przecież na pewno lepsze niż inne „gorsze” słodycze a Kubuś to przecież samo zdrowie. Moja candida, na pewno żyła jak na wakacjach pod palmą. W lustrze widziałam mniejsze lub większe boczki, uda i podbródek. Zawsze odstający brzuch, ale też potrafiłam wytłumaczyć sobie, że przecież nie jest tak źle – równałam w dół. Niestety, skupiłam się tylko na tym, co widzę na zewnątrz, a nie na tym co jest w środku, dosłownie – w moim organizmie, z moimi narządami, ale też – w mojej głowie. Czy ty też czujesz podobnie?

  Moim zawodem nie jest bycie fit. Nie zawsze mam czas na spokojnie zjedzony, pełnowartościowy posiłek. Czasem jestem w biegu. Czasem mam gorszy dzień i też zdarza mi się zjeść czekoladę z okienkiem.  Mam obowiązki jak każdy. Prowadzę zdrowy, zrównoważony styl życia. Jestem normalną kobietą, tak samo jak Ty. Chcę żyć w zdrowiu, w miłości i spełniać swoje marzenia.

  Teraz pomagam innym osiągnąć równowagę w życiu i na talerzu. Wierzę, że zdrowe, nieprzetworzone jedzenie ma ogromny wpływ na jakość naszego życia. To, w jaki sposób myślimy i działamy.

  Od 8 lat pasjonuję się zdrowym i świadomym stylem życia, a jako certyfikowany diet coach, psychodietetyk i trener (dyplom Instytutu Świadomego Rozwoju, Certyfikat nr 47/2017; Certyfikat Ukończenia Szkoły Trenerów Biznesu w Akademii SET, dyplom SWPS), zajmuję się zawodowo pomaganiem w zmianie odżywiania na zdrowsze. 

  Wszystko, co jest potrzebne do naturalnego odżywiania, mamy już w sobie i zaledwie kilka małych kroków dzieli nas od dużej zmiany. Tą zmianą jest utrata zbędnych kilogramów, a przede wszystkim uzyskanie dobrego samopoczucia i odnalezienie pozytywnej energii do życia – prostych wynikowych właściwego odżywiania.

  SESJE INDYWIDUALNE
  Przejdź proces diet coachingu

  © 2023 Kasia Misztela | Polityka Prywatności