Witaj!

Prawdopodobnie jesteś tutaj, bo chcesz zmienić swój styl odżywiania. Masz dość zakazów i słowa „dieta”.

Bycie na diecie, tygodniowy jadłospis i zakazywanie sobie kolejnych grup produktów nie działa długoterminowo i najczęściej prowadzi do frustracji i powrotu do dawnego trybu życia.

Już tam byłaś, wiesz, że jednorazowa dieta to za mało.

Potrzebujesz zmiany nawyków żywieniowych, czyli czynności, które wykonujesz każdego dnia, a które nie zawsze okazują się być dla Ciebie korzystne i zdrowe.

Poznasz zdrowszą alternatywę dla diet, odchudzania się, głodówek, które doprowadzają do efektu jo-jo i w ostateczności uderzają w poczucie własnej wartości i sprawczości.

W trakcie procesu coachingowego, dowiesz się jak odżywiać się zdrowo i mieć spokojną głowę. Przedstawię Ci propozycję zdrowego odżywiania, jako dokonywanie świadomych, codziennych wyborów, które mają wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie.

Dzięki współpracy ze mną dokonasz zmian w swoim odżywianiu, na dobre!

Natłok informacji sprawia, że ciągle nie jesteś pewna, czy postępujesz właściwie i czy to doprowadzi Cię do oczekiwanych rezultatów.

Podejmujesz próby, postanawiasz, że dość ze słodyczami, zapisujesz się na siłownię. Ale to wszystko nie sprawia ci frajdy. Jesteś zmęczona i wydaje ci się, że to nie dla Ciebie.

Trafiłam? Nie musiałam zgadywać, ja po prostu wiem, z czym zmagają się moje klientki i wiem, jak im w tym pomóc.

Jestem certyfikowanym diet coachem, a to oznacza, że w swojej pracy wykorzystuję narzędzia coachingowe. Zadaję pytania, pobudzam motywację, wydobywam wszystko to, co już w sobie masz – tylko być może zostało trochę przez Ciebie zapomniane, w wyniku natłoku spraw codziennego życia. Są to Twoje zasoby. Mocne strony, z których możesz korzystać każdego dnia.

Dzięki współpracy ze mną, odkryjesz również swoje prawdziwe potrzeby żywieniowe. Dowiesz się, jak się odżywiać, by sprawiało Ci to przyjemność i służyło Twojemu ciału.

Podczas profesjonalnie prowadzonych rozmów, w życzliwej i bezpiecznej atmosferze, rozwiniesz swoje kompetencje – umiejętności i wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania. Przyjrzysz się swoim zachowaniom i myśleniu, jakie towarzyszy ci każdego dnia.

A także, opracujesz, z moją pomocą, swój indywidualny styl odżywiania. Wdrożysz małymi krokami zasady zdrowego odżywiania. Zaczniesz pić odpowiednie ilości wody, jeść więcej warzyw i odpowiednią dla Ciebie ilość posiłków, wrócisz do ruchu, który sprawia Ci przyjemność.

Otrzymasz narzędzia i wiedzę, którą będziesz mogła wykorzystywać każdego dnia, już bez mojego udziału.


Zobacz, co sądzą o takim podejściu moje klientki:

Katarzyna Wójcik: „Kasia podczas rozmowy zaskoczyła mnie tym, jak bardzo rozumie mnie, jako osobę, która ciągle zmaga się z byciem na diecie i jak ważne jest odpowiednie podejście i nastawienie się do samego odchudzania.Pokazała, jak ważne jest analizowanie pewnych schematów, przez które ciągnie mnie do sięgania po słodycze. Najbardziej podobało mi się, to że praktycznie czytała w moich myślach. Chciałabym podziękować za Twój poświęcony czas… Za tą bezinteresowną chęć pomocy i za to poczucie zrozumienia, którego już dawno nie dostałam od nikogo.”

Agata Słowik: „Mój główny problem to nadmiar kilogramów, z którym chciałabym się pożegnać. Wiedzę teoretyczną mam, tylko jakoś nie potrafię się zmobilizować i wytrwać w zmianie nawyków żywieniowych. Podczas rozmowy, Kasia zwróciła uwagę na moje negatywne podejście do tego tematu. Najbardziej podobał mi się spokój Kasi, jej zaangażowanie w rozmowę, nawet podczas mojego natłoku słów, nie gubiła wątków, pilnowała, żeby rozmawiać na temat. Polecam taką rozmowę każdemu, kto ma natłok różnych myśli i nie wie od czego zacząć realizację swojego planu/celu.


Jak wyglądają spotkania?

odżywianie

Nasze spotkania odbywają się online, możesz więc zaoszczędzić swój czas na dojazdy. A nawet być w zupełnie innym miejscu na świecie, internet daje niezwykłe możliwości.

Jedno spotkanie trwa 60 minut, spotykamy się raz w tygodniu. Potrzebujesz tylko połączenia z internetem i konta na Skype. Po wykupieniu w sklepie sesji, umówimy się, poprzez email, na pierwsze spotkanie. Jeśli masz pytania, napisz do mnie bezpośrednio na email info@kasiamisztela.pl


Co zyskasz?

  • Nauczysz się świadomie wybierać produkty, które ci służą.
  • Odzyskasz pewność, że to co wybierasz, jest zdrowe i dobre dla Ciebie.
  • Wdrożysz w swoje życie nowe zachowania i umiejętności, które będą służyć twojemu zdrowiu i samopoczuciu.
  • Odkryjesz swoje motywatory, które będą Cię wspierać na Twojej drodze do wymarzonej wizji siebie.
  • Nauczysz się słuchać potrzeb swojego ciała i reagować na nie w odpowiedni sposób.
  • Nauczysz się obserwować swoje emocje i myśli, dzięki czemu będziesz mogła dać sobie to, czego potrzebujesz we właściwy sposób. Przestaniesz zajadać problemy i emocje.
  • Nauczysz się stawiać granice, być bardziej asertywna przy wyborze produktów i posiłków.
  • Poznasz swój system wartości, odzyskasz wewnętrzny spokój.
  • Rozpoczniesz proces akceptacji siebie.
  • Będziesz czuć się zdrowo i wyglądać zdrowo. Wzmocnią się Twoje włosy i paznokcie, Skóra nabierze koloru i jędrności. Twoje oczy będą błyszczeć. Twój sen da ci odpoczynek i regenerację. Będziesz miała energię i chęci do działania.

Dlaczego warto wybrać współpracę ze mną?

Chcesz rozpocząć zdrowo się odżywiać, ale nie wiesz od czego zacząć? Wszystko wydaje się być ważne?

Otrzymasz nowoczesną wiedzę na temat elementów zdrowego odżywiania, których nie porusza się w świecie fitnessu i mass mediach. Stanowią one podstawę, by z sukcesem kroczyć po drodze zdrowego stylu życia. Ustalimy odpowiedni dla Ciebie plan działania, dostosowany do Twoich potrzeb i trybu życia.

Osiągniesz swoje cele skutecznie i szybciej.

Od innych dostępnych usług na rynku odróżnia mnie bardzo indywidualne podejście. Nie otrzymasz ode mnie gotowego planu „od-do”. Osobiste podejście sprawia, że wdrażasz zasady zdrowego odżywiania w swój tryb życia, a nie odwrotnie. Już po pierwszym tygodniu doświadczysz pierwszych rezultatów.

Będąc sama ze sobą trudniej Ci zobaczyć błędy, które popełniasz. Z moją pomocą jesteś w stanie osiągnąć swój cel skutecznie. Jedna z moich klientek, napisała:

Twoja usługa różni się od pozostałych najbardziej tą poświęconą uwagą. Wyłapujesz powtarzające się schematy w myśleniu lub działaniu, czasem to banalne zachowania – ale ja, trwając w nich tyle czasu, już tego nie zauważałam.”

Nie musisz wszystkiego robić sama. Korzystanie z pomocy to oznaka siły i mądrości, a nie słabości.


Przeczytaj opinie osób, które już mi zaufały:

Joanna Wójcicka:„Diet coaching to praca wielopoziomowa i zmiany w moim życiu, które dokonują się świadomie. Rozpoczął on efektywny czas zrozumienia i zawalczenia o dobre zdrowie, samopoczucie, sylwetkę. Spotkania, zadania, narzędzia były świetnie dopasowane do mojego stylu życia. Początki były dla mnie trudne, z czasem jednak zaczęłam zauważać mechanizmy, wpływ emocji. Odkryłam pewne schematy wyniesione z domu rodzinnego. Moje największe zadowolenie to powrót do gotowania. Pomoc coacha była niezastąpiona. Uważam, że każda osoba mająca problemy z prawidłowym i świadomym odżywianiem powinna z niej skorzystać.”

Michał Jurczok: „Patrząc z perspektywy czasu na to, co na dzień dzisiejszy udało mi się osiągnąć dzięki wprowadzonym poprzez proces diet coachingu zmianom – więcej energii, spadek masy ciała, ogólne lepsze samopoczucie, podwyższenie odporności, wyciszenie wieloletnich problemów z zatokami – mogę stwierdzić, iż osiągnięte wyniki są ponad moje oczekiwania.

W znaczącym stopniu proces pomógł mi zidentyfikować dotychczas popełniane błędy oraz zmienić nawyki, przekonania, zachowania.

Polecam każdemu. Trzeba się otwierać na pomoc z zewnątrz, nawet w tak niekoniecznie oczywistych obszarach, jak odżywanie. Wiele osób myśli, że zdrowo się odżywia. Prawda jest taka, że bardzo często, nawet takie osoby popełniają błędy, nie wspominając już o wszystkich tych, (którzy stanowią większość), którzy traktują swój organizm jak niezniszczalny śmietnik.”

Agnieszka Bogusz: „Myślałam, że w swoim życiu przeczytałam wszystko nt. odchudzania i już nic nie mam do odkrycia i do zmiany. 25–letni okres doświadczeń w odchudzaniu spowodował utratę wiary w osiągnięcie celu. 

Zmieniam stosunek do jedzenia na pozytywny. Poświęcam spożywaniu posiłków więcej uwagi, staram się „nie zapijać wodą” głodu jak to robiłam do tej pory. Jem trochę więcej i !!! nie tyję. Mam wrażenie, że od kiedy zaczęłam reagować na potrzeby mojego organizmu czuję się znacznie lepiej.

Wprowadziłam zmiany w samym sposobie odżywiania, m.in. wyeliminowałam nabiał, co okazało się dużym odciążeniem dla mojego organizmu (mam stwierdzone Hashimoto) i okazało się, że wcale go nie potrzebuję, jem więcej warzyw, samodzielnie gotuję.

Dzięki tym spotkaniom, zdobędziesz wiedzę na swój temat i uzyskasz kompetencje, dzięki którym będziesz mogła odżywiać się we właściwy dla Ciebie sposób na co dzień, nie tylko od święta. Tego Ci nie da żaden jadłospis.

Zapisz się na bezpłatną wstępną konsultację. Tutaj więcej informacji, klik.


Przejdź do sklepu