Masz już dość diet i wielkich żywieniowych rewolucji, które kończą się niczym?

Szukasz sposobu, jak odżywiać się zdrowo i jednocześnie nie być na ciągłej diecie z zakazami i ograniczeniami?

Chcesz czuć się świetnie i być zadowoloną ze swojego wyglądu?

Jeśli próbowałaś już wielu diet odchudzających i jesteś już zmęczona ciągłą walką, to czas zająć się zmianą nawyków żywieniowych. Zmienić swój dotychczasowy styl żywienia.

Nie zrobisz tego przy pomocy tygodniowego jadłospisu ani zakazując sobie kolejnych grup produktów.

Nazywam się Kasia Misztela i chętnie pomogę Ci osiągnąć Twój cel - świadome odżywianie bez diet!
diet coach, trener

Dzięki współpracy ze mną zmienisz swój sposób odżywiania, na dobre!

Być może masz teraz tak, że...

  • Wprowadzasz zmiany zrywami i po kilku dniach odpuszczasz?
  • Próbowałaś rozpisanych diet i tygodniowych jadłospisów, ale nie dawało to trwałych efektów?
  • Zmianę nawyków odbierasz negatywnie, jako zakazy i ograniczenia?
  • Twoje próby wdrażania nawyków to wewnętrzna walka ze sobą, pomiędzy tym, co jest zdrowe a tym na co masz ochotę?
  • Zdrowe odżywianie kojarzy Ci się z fit-światem, z którym jest Ci nie po drodze?
  • Próbujesz naśladować nawyki innych osób, bez zrozumienia siebie i walcząc ze sobą?
  • Chcesz się zdrowo odżywiać i dokonywać świadomych wyborów, bez narzuconego z góry planu i szukasz sposobu jak to zrobić?

W dzisiejszych czasach doskonale wiemy, co mamy jeść.

Wiesz, że trzeba jeść więcej warzyw, pić wodę, więcej się ruszać i jeść mniej przetworzonych produktów.

Jak się okazuje, sama wiedza nie wystarcza. Wdrożenie zasad zdrowego odżywiania w swoje życie okazuje się być nie lada wyzwaniem.

Obiecujesz sobie, że po świętach, po wakacjach, po nowym roku, weźmiesz się za siebie. 

Zaczynasz wielką rewolucję – ustalasz 3 treningi na siłowni, samodzielne gotowanie, 5 posiłków każdego dnia, zakazujesz sobie słodyczy i próbujesz wytrwać na tym polu walki.

Uwierz mi, wcale nie wystarczy, że jeszcze bardziej i mocniej przypilnujesz siebie, aby tym razem zadziałało. 

Nie możesz oczekiwać innych rezultatów postępując ciągle w ten sam sposób.

Doskonale wiem, jakie wyzwania mają przed sobą moje klientki i z czym zmagasz się na co dzień. Jeśli chcesz przerwać to błędne koło diet, to:

Potrzebujesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, czyli takie zachowania, które automatycznie wykonujesz każdego dnia, a które nie zawsze okazują się być korzystne dla Twojego zdrowia i samopoczucia.

Potrzebujesz nauczyć się nowych umiejętności i zachowań, który przysłużą się Twojemu zdrowiu i samopoczuciu.

Potrzebujesz zmienić swoje nastawienie do odżywiania. Być może w wyniku wcześniejszych doświadczeń z odchudzaniem czy dietami nabrałaś negatywnego nastawienia do jedzenia. Zatraciłaś gdzieś swoje zaufanie do siebie i wiarę w swoje możliwości.

Potrzebujesz odnaleźć swój własny styl odżywiania się, dopasowany do Twojego trybu dnia, rodzaju pracy, Twoich potrzeb i wartości, jakimi kierujesz się w życiu i celów, które chcesz osiągnąć.

Pomoże Ci w osiągnięciu tego wprowadzenie w swoje życie nowych nawyków żywieniowych oraz świadome odżywianie się. Przejdź przez proces diet coachingu.

Diet coaching to profesjonalny cykl rozmów oparty o mentoring żywieniowy, prowadzony w atmosferze wzajemnej życzliwości i szacunku.

Coaching pomaga stworzyć dobrze przemyślane plany działania.

Pomaga trzymać się podjętych zobowiązań. Daje wsparcie konieczne w trudnych zmianach.

Pomogę Ci zmienić nawyki żywieniowe i rozwinąć świadomość odżywiania się. Dzięki temu odzyskasz energię, świetne samopoczucie i zadowolenie ze swojego wyglądu.

Jestem certyfikowanym diet-coachem, a to oznacza, że w swojej pracy wykorzystuję narzędzia coachingowe.

Zadaję pytania, pobudzam motywację, wydobywam wszystko to, co już w sobie masz – tylko być może zostało trochę zapomniane, w wyniku natłoku spraw codziennego życia. Twoje zasoby. Mocne strony, z których możesz korzystać każdego dnia.

Odkryjesz również swoje potrzeby żywieniowe.

Uporządkujesz informacje dotyczące żywienia.

Dowiesz się, jak się odżywiać, by sprawiało Ci to przyjemność i nie musiała liczyć kalorii i czuć wyrzutów sumienia.

Patrząc z perspektywy czasu na to, co na dzień dzisiejszy udało mi się osiągnąć dzięki wprowadzonym poprzez proces diet coachingu zmianom – więcej energii, spadek masy ciała, ogólne lepsze samopoczucie, podwyższenie odporności, wyciszenie wieloletnich problemów z zatokami – mogę stwierdzić, iż osiągnięte wyniki są ponad moje oczekiwania. W znaczącym stopniu proces pomógł mi zidentyfikować dotychczas popełniane błędy oraz zmienić nawyki, przekonania, zachowania. Polecam każdemu. Trzeba się otwierać na pomoc z zewnątrz, nawet w tak niekoniecznie oczywistych obszarach, jak odżywanie. Wiele osób myśli, że zdrowo się odżywia. Prawda jest taka, że bardzo często, nawet takie osoby popełniają błędy, nie wspominając już o wszystkich tych, (którzy stanowią większość), którzy traktują swój organizm jak niezniszczalny śmietnik.
Michał Jurczok
ukończył pełny proces

Pomogę Ci:

odkryć wewnętrzną motywację do wymarzonej wizji siebie

Oglądasz motywacyjne filmiki na youtube albo zdjęcia metamorfoz z efektem przed-po i nic nie pomaga, by zaczęło Ci się chcieć? Nie tędy droga. Potrzebujesz odkryć swoje własne motywatory, dlaczego chcesz to robić i właściwie po co? Opieranie swojej chęci na zewnętrznych bodźcach i czekanie na motywację to strata czasu. Jeśli czujesz opór do zmiany, to informacja dla Ciebie, że masz w sobie blokady i przekonania, które sabotują Cię przed zmianą.

poczuć się i wyglądać zdrowo

W dzisiejszym świecie zbyt dużą uwagę skupiamy na wyglądzie, masie ciała i rozmiarach. Liczby i metki wpływają na nasze samopoczucie i potrafią zmienić je o 180 stopni w kilka sekund. To koncept, który zmusza do ciągłego porównywania się i stawiania sobie coraz większych wymagań. Skup się na swojej kondycji, wynikach badań i na swoim samopoczuciu oraz energii jaką masz na co dzień, to od tych czynników zależą twoje sukcesy, twoje relacje z innymi i jak czujesz się sama ze sobą.

wdrożyć w życie zachowania i umiejętności, które przysłużą się Twojemu zdrowiu

To, jakie masz obecnie nawyki wynika z tego, kim byłaś przez ostatnie kilkanaście lub kilkadziesiąt lat. Zmiana nawyków to proces i polega na zmianie Twojego dotychczasowego życia, ale nie na zasadzie rewolucji i tyranii żywieniowej. Chodzi o to, aby dopasować odżywianie do Twojego trybu życia i potrzeb i działać małymi krokami, które pozwolą Ci odnaleźć się w zmianach na swoich zasadach.

zaakceptować siebie

Warunkujemy, że dopiero, gdy będziemy szczupłe to staniemy się szczęśliwe. Niestety to błędne przekonanie. Gdyby nasze szczęście zależało od szczupłości, nie byłoby problemu otyłości na świecie. Poczucie szczęścia i miłości jest już w Tobie, pomogę Ci je wydobyć. Wówczas powrót Twojego ciała do równowagi stanie się czymś naturalnym. Nie musisz walczyć ze sobą i czekać na pozwolenie i cud, by żyć w zgodzie ze sobą już teraz.

Nauczę Cię:

świadomie wybierać produkty, które służą Twojemu organizmowi

Zastanawiałaś się nad tym czy Twoje obecne odżywianie Ci sprzyja? Czy łączysz kwestie produktów spożywczych, które kupujesz na co dzień z tym, jakie masz samopoczucie, nastrój? Czy aby na pewno sięgasz po słodycze, tylko dlatego, bo tak Ci się chce? Rzadko kiedy mamy czas i chęci by zatrzymać się i dokonać przeglądu swojego odżywiania. Na sesjach ze mną w końcu będziesz mogła przyjrzeć się swoim schematom postępowania i nawykom.

ograniczyć niekorzystne nawyki żywieniowe i zastępować zdrowymi

Nawykowo robimy zakupy spożywcze, wybieramy produkty bez zastanowienia. Od zawsze pijesz kawę z samego rana albo nie jesz śniadania, ale czy zastanawiałaś się czy to Ci służy i że Twoje samopoczucie o poranku mogłoby być inne, lepsze? Nawykowo sięgasz po słodycze, pijesz napój gazowany czy też jesz całą pizzę, mimo, że jesteś najedzona. Znam te nawyki. Jednak ich zmiana nie polega na zakazywaniu sobie i ograniczaniu kolejnych grup produktów.

wsłuchiwać się w potrzeby swojego ciała i odpowiednio na nie reagować​

Czy wiesz jak Twoje ciało daje ci sygnały, że czuje głód? Albo kiedy jest nasycone, ale nie przejedzone? Czy umiejętnie rozpoznajesz sygnały, jakie Ci wysyła? Traktujesz je z szacunkiem i miłością czy raczej nie lubisz swojego odbicia w lustrze i myślisz o swoim ciele negatywnie? To w jaki sposób traktujemy swoje ciało, swoją fizyczność wpływa  również na to jakiej jakości jedzenie wybieramy, wpływamy na nasze samopoczucie i relacje z samą sobą.

umiejętnie się regenerować i odpoczywać

Kobiety stawiają siebie na ostatnim miejscu w realizowaniu swoich potrzeb. Wychowano nas tak, że tylko dbając o innych jesteśmy wartościowe. Kobiety nie potrafią uznać siebie i swoich potrzeb za ważne. Co powoduje frustrację i coraz gorsze samopoczucie. Wydaje nam się, że na odpoczynek trzeba zasłużyć. Kiedy robimy coś tylko dla siebie, mamy wyrzuty sumienia, że nie jesteśmy z dziećmi albo nie sprzątamy. Pomogę przerwać Ci to błędne koło i odzyskać równowagę.

Jak mogę Ci pomóc?

Odżywiaj się świadomie (pakiet 4 sesji)
Jeśli chcesz zająć się konkretnym tematem, dostrzegasz pewną blokadę lub schemat, który samej jest Ci trudno przeskoczyć, by odżywiać się zdrowiej i w zgodzie ze sobą to Pakiet 4 sesji, jest dla Ciebie.
4 x 60 - 90 minut online

PROMOCJA OD 1 LIPCA DO 31 SIERPNIA

720 PLN

570 PLN

możliwość rozłożenia na 2 lub 3 raty

Odżywiaj się świadomie (pakiet 10 sesji)
Twoja decyzja o zmianie życia na lepsze motywowana jest głęboką, wewnętrzną potrzebą. Jeśli chcesz tej zmiany na stałe i wiesz, że przed Tobą spore wyzwanie – zaopiekuję się Tobą przez okres 6 miesięcy.
10 x 60 - 90 minut online

PROMOCJA OD 1 LIPCA DO 31 SIERPNIA

1680 PLN

1340 PLN

możliwość rozłożenia na 2, 4 lub 6 rat

Kasia Misztela

Diet coach, trener

Zdrowy styl życia zaczął mnie fascynować po studiach. Wcześniej o nim nie myślałam. Młode ciało. Szybki metabolizm. Niezły stan ogólny. Żadnej nadwagi. Czego chcieć więcej? A jednak intuicja podpowiadała mi, że czegoś mi brakuje. Nie akceptowałam siebie i swojego wyglądu.

Potrafiłam w ramach posiłku wypić Kubusia i zjeść opakowanie herbatników czekoladowych, myśląc, że jest to przecież na pewno lepsze niż inne „gorsze” słodycze a Kubuś to przecież samo zdrowie. Moja candida, na pewno żyła jak na wakacjach pod palmą. W lustrze widziałam mniejsze lub większe boczki, uda i podbródek. Zawsze odstający brzuch, ale też potrafiłam wytłumaczyć sobie, że przecież nie jest tak źle – równałam w dół. Niestety, skupiłam się tylko na tym, co widzę na zewnątrz, a nie na tym co jest w środku, dosłownie – w moim organizmie, z moimi narządami, ale też – w mojej głowie. Czy ty też czujesz podobnie?

Moim zawodem nie jest bycie fit. Nie zawsze mam czas na spokojnie zjedzony, pełnowartościowy posiłek. Czasem jestem w biegu. Czasem mam gorszy dzień i też zdarza mi się zjeść czekoladę z okienkiem.  Mam obowiązki jak każdy. Prowadzę zdrowy, zrównoważony styl życia. Jestem normalną kobietą, tak samo jak Ty. Chcę żyć w zdrowiu, w miłości i spełniać swoje marzenia.

Teraz pomagam innym osiągnąć równowagę w życiu i na talerzu. Wierzę, że zdrowe, nieprzetworzone jedzenie ma ogromny wpływ na jakość naszego życia. To, w jaki sposób myślimy i działamy.

Od 7 lat pasjonuję się zdrowym i świadomym stylem życia, a jako certyfikowany diet coach i trener (dyplom Instytutu Świadomego Rozwoju, Certyfikat nr 47/2017; Certyfikat Ukończenia Szkoły Trenerów Biznesu w Akademii SET), zajmuję się zawodowo pomaganiem w zmianie odżywiania na zdrowsze. 

Swoją postawą chcę inspirować do zmiany nawyków żywieniowych tak, by odżywianie było czymś naturalnym, bez konieczności „bycia na diecie”. Bez zbędnych zakazów i ograniczania się. Bo… wszystko, co jest potrzebne do naturalnego odżywiania, mamy już w sobie i zaledwie kilka małych kroków dzieli nas od dużej zmiany. Tą zmianą jest utrata zbędnych kilogramów, a przede wszystkim uzyskanie dobrego samopoczucia i odnalezienie pozytywnej energii do życia – prostych wynikowych właściwego odżywiania

Co mówią osoby, które ze mną współpracowały?

Nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać po sesjach diet coachingu, ale chciałam spróbować podejść do tematu odżywiania inaczej niż na zasadzie rozpisania diety. Byłam i jestem szczęśliwa z podjętej decyzji. To jedna z lepszych decyzji, jakie w życiu podjęłam. Efekty współpracy z Tobą określę jako „zmieniające życie”.

Przede wszystkim nauczyłam się słuchać głosu mojego ciała. Sprawniej odczytuję sygnały dotyczące głodu i sytości. Potrafię nazywać uczucia.

Nauczyłam się, co to znaczy "bądź dla siebie dobra". Umiem postawić siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu. To jest tak istotne w codziennym funkcjonowaniu, że uważam, że każdy, kto ma problemy na tym polu, jak najszybciej powinien umówić się na konsultacje z Tobą.

Kolejną zmianą jest kwestia postrzegania własnego ciała. Przestałam skupiać się na niedostatkach, wyszukiwać niedoskonałości. W końcu pewnego dnia zaczęłam z życzliwością patrzeć na siebie w lustrze.
Wcześniej korzystałam z grupowych warsztatów coachingowych, jednak nigdy nie przyniosły takich konkretnych rezultatów.

Indywidualne podejście i podążanie za osobą w procesie jest tutaj kluczowe. Moim zdaniem masz szósty zmysł, dzięki któremu sesje są skrojone na miarę i każda minuta jest dobrze wykorzystana. Ujęłaś mnie tym, że zawsze mogłam liczyć na Twoją pomoc pomiędzy sesjami.

Z całą pewnością poleciłabym współpracę z Tobą każdej koleżance, która ma problem z odżywianiem, postrzeganiem własnego ciała, dbaniem o siebie.

Dziękuję raz jeszcze za poświęcony czas, wszystkie ćwiczenia i ważne pytania w trakcie sesji. Zmiany, które we mnie zaszły są niesamowite.
Monika Kalicka
ukończyła pełny proces
Podjęłam współpracę z Kasią, ponieważ szukałam usługi polegającej na czymś innym niż sztywnym menu i słabym kontakcie i wsparcia pomiędzy spotkaniami. Po swoich wcześniejszych doświadczeniach z dietetykami, z których niektórzy naprawdę byli dobrymi specjalistami zakresu żywienia, zaczęłam rozumieć, że zdrowe odżywianie to nie tylko menu, […] i mocne postanowienie poprawy. To działało na krótką metę i okupione było ogromnym poświęceniem.

Szukałam więc osoby, która pomoże mi odnaleźć sposób odżywiana zdrowy i jednocześnie zgodny ze mną, nie wycinający mnie ze spotkań towarzyskich, nie wywracający życia do góry nogami. To wszystko dostałam.

Dostałam też dużo więcej, bo odżywianie wpływa i wynika jednocześnie z wielu aspektów naszego życia, osobowości, tego w co wierzymy. Kasia pokazała mi te wszystkie wymiary i tak odżywianie stało się jedynie punktem wyjścia do poprawy w wielu aspektach życia takich jak np. asertywność, miłość do siebie, poczucie kobiecości, świadomość swoich wartości i to jak za nimi podążać i wiele, wiele innych.

Zakończyłam już coaching i straciłam nawet niezłą ilość kilogramów, a przy tym nauczyłam się np. jedzenia dużych ilości warzyw jako czegoś oczywistego i nie traktuję tego już jako przykrego obowiązku, bo tak trzeba. Zaczęłam też więcej się ruszać na co dzień, zwracać uwagę na swoje myśli i nastawienie do życia. […] teraz życie mi o wiele lepiej smakuje i nie muszę już tak często szukać tego smaku w jedzeniu.

Polecam współpracę z Kasią każdemu, kto chce się przyjrzeć lepiej emocjom stojącym za jedzeniem tak, aby zdrowe odżywianie stało się oczywistym wyborem, a nie przykrym obowiązkiem nawet jeśli nie ma się w planie utraty kilogramów.

Sesje z Kasią są niesamowicie wzbogacające, ja już swój cykl coachingowy zakończyłam i aż zazdroszczę tym, którzy mają to jeszcze przed sobą.
Iwona
ukończyła pełny proces
Podjęłam współpracę, bo byłam ciekawa, co mogę zrobić z takim paradoksalnym przekonaniem: wiem, że jakaś rzecz jest niezdrowa, szkodliwa dla mnie, a jednocześnie daje mi taką przyjemność, bo mi smakuje. Robienie wyjątków mnie nie satysfakcjonowało, bo często się one kumulowały.

Podczas sesji z Kasią otrzymałam sporą dawkę konkretnej wiedzy o odżywianiu i trawieniu. Wiem jak prawidłowo komponować posiłki. Rozumiem, że nie muszę być zawsze na 100%, zmiany wprowadzam stopniowo. Mam swoją wizję na zdrowy styl życia, która pomaga mi ona utrzymać dobre nawyki, zwłaszcza w chwilach słabości.

Uświadomiłam sobie pewne nawyki: skąd pociąg do słodkiego i słonego; że czasem jem „z nudów”, „z przyzwyczajenia”. Poznałam moje mocne strony w kontekście gotowania / odżywiania – wcześniej nawet się nad tym nie zastanawiałam!

Umiem wybierać czy chcę zjeść coś słodkiego i nie mam poczucia straty gdy zrezygnuję oraz wyrzutów sumienia, gdy się zdecyduję.

Kasia była gotowa poświęcić więcej czasu na sesje niż 1 h oraz zawsze służyła pomocą przez maila. Myślę, że wyróżnia ją też niezwykła szczerość i naturalność, a także swoboda przy rozmowie, nawet na trudne tematy. Doceniam też umiejętność „czytania” ludzi – ubierała w słowa to, co chciałam wyrazić.

Dziękuję raz jeszcze za wspólne spotkania, poświęcony czas, przekazaną wiedzę, zaangażowanie. Cały proces był naprawdę dla mnie ważny i potrzebny, cieszę się z naszej współpracy.
Monika R.
ukończyła 4 sesje

Opinie klientów

Poczułaś, że czegoś takiego właśnie szukałaś?

Na dobry początek zapraszam Cię na bezpłatną sesję wstępną – 30 minut rozmowy. Wypełnij poniższy formularz. Wystarczy, że napiszesz, że jesteś zainteresowana.

Wstępna bezpłatna sesja jest profesjonalnie poprowadzoną rozmową, podczas której będziesz mogła, bez zobowiązań, dokonać właściwego wyboru. Opowiesz mi z czym się mierzysz, co chciałabyś osiągnąć, a jak wskażę Ci obszary, które warto przepracować. Opowiem Ci także, jak wyglądają sesje.

    Jeśli jesteś przekonana, co do naszej współpracy, możesz od razu przejść do sklepu.