Po tygodniu walki ze sobą, zmęczona i zrezygnowana – odpuszczasz.

Albo…

Mimo obietnicy, podjadasz słodycze małymi porcjami każdego dnia i pocieszasz się, że lepiej już tak.

Albo…

Starasz się nie jeść i nie kupować słodyczy, ale przynoszone do pracy ciasta i ciasteczka, sprawiają, że trudno Ci odmówić.

Czujesz, że TO CUKIER RZĄDZI w Twoim życiu a Ty nie masz nic do powiedzenia... Naprawdę nie chcesz z tym skończyć?

Chcesz czerpać z życia, zawsze miałaś tyle pomysłów ... A TERAZ nie masz energii, by je realizować, bo cukier Ci ją ZABIERA.

Przestałaś kontrolować ile cukru DZIENNIE zjadasz. Cukier kontroluje Ciebie, a to godzi w Twoje poczucie własnej wartości.

Co Ci oferuję?

Czego nie oferuję?

Udział w szkoleniu przyczyni się do poszerzenia Twojej świadomości o wpływie cukru na Ciebie. Da Ci inny, nowy punkt widzenia, na sprawy związane ze słodyczami, o których wcześniej byś nawet nie pomyślała.

Dowiesz się, na co zwrócić uwagę w swoich codziennych zachowaniach. Co robić gdy przyjdzie ochota na słodkie. Poznasz ćwiczenia i metody, które pomagają moim klientkom i mnie samej.

Poznasz schematy w jaki sposób działasz, że jednak sięgasz po cukier. Powiem Ci jak je zmienić. Dowiesz się jak wpływasz na siebie poprzez dialog wewnętrzny, czym jest blokowanie.

W co inwestujesz?

💙 Przede wszystkim inwestujesz w siebie. Rozwijając się, krok po kroku, dajesz sobie szansę na nowe, lepsze życie bez cukru.

💙 2 godzinne szkolenie online na temat uwalniania się od słodyczy. Szkolenie pomoże zrozumieć Ci przyczyny sięgania po słodycze, co pozwoli Ci pracować nad sobą każdego dnia aż do zadowalającego efektu.

💙 Otrzymasz nagranie tego szkolenia, tak byś mogła wracać do niego w dowolnym momencie.

💙 Jako uczestnik szkolenia będziesz mogła skorzystać z oferty współpracy ze mną w bardzo atrakcyjnej cenie w nowej formule online – szczegóły podam na końcu szkolenia.

💙 Bonusem do szkolenia jest zapis transmisji live „10 faktów o cukrze, które powinnaś znać, by zadbać o swoje zdrowie!” oraz materiał pdf „Pigułka wiedzy o cukrze”.

Możesz uczestniczyć na szkoleniu na żywo lub odsłuchać je później.

Ostatnia możliwość wykupienia szkolenia

Promocyjna cena do 28 lutego

27 zł

Cena regularna 37 zł

Dlaczego ja organizuję to szkolenie?

siła nawyku

Słodycze jadłam odkąd pamiętam. Były obecne przez całe moje życie. W chwilach radosnych, uroczystych, jak i w smutkach, niepokojach. Choć wtedy nie miałam świadomości tych uczuć. Po prostu jadłam słodycze, bo lubiłam. Potrzebowałam radykalnych posunięć, by zrównoważyć moją florę jelitową i oczyścić organizm. Przeprowadziłam 2 miesięczny detoks oraz bardzo mocno pracowałam nad sobą, by w efekcie uwolnić się od słodyczy. Nie oznacza to, że nie jem w ogóle słodyczy, ale robię to o wiele rzadziej i nie czuję się z tym źle. Nie oszukuję siebie. Nie czuję się ofiarą. Mam pełną świadomość, dlaczego chcę sięgnąć po słodycze. Wiem też, że „ratowanie się” słodyczami nie jest mi potrzebne. Działam z rozsądkiem i w zgodzie ze sobą.

Ponadto, od 6 lat pasjonuje się zdrowym stylem życia. Swoją postawą chcę inspirować innych do zdrowszego odżywiania. Od prawie 2 lat, jako certyfikowany diet coach, zajmuje się zawodowo pomaganiem kobietom w zmianie odżywiania na zdrowsze, poprzez pracę nad nawykami żywieniowymi. Wszystko po to, by w pełni zdrowia, miały chęci i energię do życia na swoich warunkach i czuły się świetnie, codziennie!