warsztaty stacjonarne

Zdrowe Odżywianie Krok po Kroku

Wdrażaj nowe nawyki żywieniowe z lekkością i skutecznie osiągaj efekty

Być może teraz:

 • Masz dość diet i rewolucji żywieniowych, które kończą się niczym?
 • Brak Ci wytrwałości?
 • Zaczynasz myśleć, że to całe zdrowe odżywianie nie jest widocznie dla Ciebie?
 • Masz w głowie mętlik z powodu zbyt wielu informacji dotyczących odżywiania? Gubisz się w szczegółach i potrzebujesz zacząć od nowa?
 • Stawiasz pierwsze kroki w zdrowym odżywianiu i potrzebujesz wsparcia?

Jeśli próbowałaś już wielu diet odchudzających i wciąż nie jesteś zadowolona z siebie, to czas zająć się zmianą nawyków żywieniowych, czyli czynnościami, które automatycznie wykonujesz każdego dnia. Nie zrobisz tego przy pomocy tygodniowego jadłospisu ani zakazując sobie kolejnych grup produktów.

Zainteresowało Cię to?

Przeczytaj dalej, co mogę Ci zaoferować

Podczas warsztatów przedstawię Ci propozycję zdrowego odżywiania, jako dokonywanie świadomych, codziennych wyborów, które mają wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie. Bez wprowadzania rewolucji i bez zajmowania się wszystkim na raz, bo najzwyczajniej nie ma takiej potrzeby!

Wyjdziesz z warsztatów z nową energią i gotowym planem małych kroków, by wprowadzać zmiany w swoim odżywianiu, na dobre!

Zanim stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, bo:

nie masz teraz czasu

i skupisz się na sobie po świętach i nowym roku, jak dzieci pojadą na wakacje, jak zrobi się luźniej w pracy, jak… No właśnie!

próbowałaś już tyle razy

trzymać się diety, nie jeść słodyczy, ale za każdym razem po pewnym czasie odpuszczałaś sobie, bo za dużo Cię to kosztowało.

nie chcesz rozczarowań

że kolejna „cudowna” metoda na Ciebie nie zadziała i jest Ci zwyczajnie przykro, że nie wiesz dlaczego tak się dzieje.

To chcę, żebyś wiedziała, że Twoje obawy są normalne i to jest OK. Wątpliwości skłaniają do zastanowienia się czy to jest dla mnie czy nie.

Ale jeśli ostatecznie poddasz się tym strachom i nie zaczniesz działać małymi krokami każdego dnia, to dalej NIC SIĘ NIE ZMIENI i za 5 lat będziesz dalej w tym samym miejscu, z tymi samymi obawami.

Poznasz nowe, praktyczne oblicze znanych Ci już obszarów:

nie zostawię cię z suchą teorią

Aktywność fizyczna

Żywność przetworzona i prosta

Różnorodność posiłków

Przygotowywanie posiłków

Regularność jedzenia

Uważność w jedzeniu

Te hasła mogą wydawać Ci się znajome. Każdy przecież wie, że trzeba się ruszać, ale jednocześnie blokuje nas przekonanie, że 15 minut to za mało. Wiemy, że warto jeść więcej warzyw, ale jednocześnie uważamy, że trzeba mieć na to czas. Czy wiedza o odżywianiu przekłada się na Twoje życie? Przekażę Ci  wiedzę, która jest niezbędna i oczyszyścimy odżywianie z różnych mitów, co wolno, czego się nie powinno itd. A następnie pomogę Ci w trakcie praktycznych ćwiczeń zaimplementować tę wiedzę w Twoje życie, tak abyś odżywiała się zdrowo i na swoich warunkach, z dostosowaniem do Twojego trybu życia.

Co zyskasz dzięki udziałowi?

 • 🌶Na warsztacie zmienisz swoje nastawienie do wprowadzania zmian w odżywianiu z rewolucyjnego, „wszystko na raz”, do małych kroków, dzięki którym będziesz w stanie zmieniać swoje nawyki żywieniowe, jak jedzenie większej ilości warzyw, picie odpowiedniej ilości wody, ograniczenie słodyczy i przetworzonego jedzenia o niskiej zawartości składników odżywczych, itp.
 • 🌶Pokażę Ci, że odżywianie nie wymaga posiadania skomplikowanej wiedzy. Nie trzeba być dietetykiem ani technologiem żywienia, by móc się zdrowo odżywiać
 • 🌶Dzięki udziałowi w warsztacie ustalisz od czego zacząć, które nawyki wybrać, jako pierwsze do wdrożenia, ponieważ zazwyczaj mamy wrażenie, że należałoby zmienić wszystko.
 • 🌶Poznasz 6 elementów zdrowego stylu życia opartych o wytyczne Instytutu Żywności i Żywienia oraz Międzynarodowej Organizacji Zdrowia.
 • 🌶Poznasz proste metody, sposoby na wdrożenie zasad zdrowego odżywiania w swoje codzienne życie.
 • 🌶Nauczysz się świadomie podejmować decyzje dotyczące wyboru żywności i rodzaju aktywności fizycznej.
 • 🌶Będziesz potrafiła samodzielnie bilansować posiłki, aby były pełnowartościowe i przygotować swój tygodniowy plan posiłków.
 • 🌶Dowiesz się też, jak wdrożyć nowe nawyki żywieniowe.
 • 🌶Zaczniesz skutecznie zmieniać nawyki i osiągać trwałe efekty, jak np. spadek masy ciała, większa energia, lepsze samopoczucie.
 • 🌶Po warsztacie będziesz potrafiła wyznaczyć swoje dalsze działania w zmianie nawyków żywieniowych.

To ja stworzyłam ten warsztat i poprowadzę go dla Ciebie:

Kasia Misztela

diet coach

Nazywam się Kasia Misztela i od 7 lat pasjonuję się zdrowym i świadomym stylem życia a od ponad 2 lat, jako certyfikowany diet coach, zajmuje się zawodowo pomaganiem kobietom w zmianie odżywiania na zdrowsze, poprzez pracę nad nawykami żywieniowymi.  Pracujemy w trakcie sesji coachingowych online nad zmianą myślenia, zachowania i sprawiamy, że zaczynasz działać na rzecz swojego zdrowia i w zgodzie ze sobą.

 

Swoją postawą chcę zainspirować Cię do zmiany nawyków żywieniowych, tak by odżywianie było dla Ciebie czymś naturalnym, w zgodzie z Tobą, bez konieczności „bycia na diecie” czy zakazywania sobie i ograniczania się.

 

Wszystko, co jest Ci potrzebne do naturalnego odżywiania się masz już w sobie. Jednak w wyniku być może wcześniejszych doświadczeń z odchudzaniem czy dietami nabrałaś negatywnego nastawienia do jedzenia. Zatraciłaś gdzieś swoje zaufanie do siebie i wiarę w swoje możliwości.


Jestem tu po to, by pokazać Ci, że robienie małych, ale właściwych kroków jest dobrą drogą do osiągnięcia celu. A jest nim Twoje fajne samopoczucie, dobra energia do życia, którą uzyskasz z właściwego dla siebie odżywiania.

Co mówią inni o warsztatach?

Warsztaty z Kasią są niesamowite! W prosty i przyjazny sposób uświadamia jak zmienić niekorzystne nawyki i zastąpić je takimi, które będą dla nas korzystne. Niczego nie narzuca, pokazuje, że nasz styl życia jest kwestią naszych wyborów. Z całego serca gorąco polecam 🙂
Agnieszka Motyczka
To, co mam z Twojego warsztatu jest nieocenione… Wzięłam dużo, bo myślałam do tej pory, że dbam o siebie i myślę o sobie. Ty rozjaśniłaś mi horyzonty i uświadomiłaś mi zapuszczone przez pośpiech sfery. Warsztaty z Tobą uświadomiły mi częstą moją bezrefleksyjność podczas spożywania posiłków. Dostałam od Ciebie dużo świadomości. Pokazałaś mi rolę wody w organizmie. Pokazałaś mi jak ruch wpływa na mój organizm i co to tak naprawdę znaczy aktywność fizyczna i regularność w tym aspekcie. Też jak dostosować posiłki do dnia pracy, a nie odwrotnie. A to wszystko odbyło się w miłej atmosferze, przekazałaś informacje w bardzo jasny i przystępny sposób. Widać, że tę wiedzę masz też z empiryki. Dziękuję, jestem wdzięczna. Wszystkie wyżej wymienione stosuję.
Justyna Nitak
Skorzystałam z całodniowych warsztatów "Odżywianie krok po kroku". Spotkanie oceniam na 5+!! Merytoryczne przygotowanie prowadzącej to jedno; wrażliwość, dociekliwość i empatia to drugie! Najbardziej podoba mi się w Kasi to, że nie narzuca nikomu jedynej słusznej żywieniowej drogi (bo takowej nie ma!), wskazuje jednak i podpowiada rozwiązania, które być może warto zastosować u siebie. Warsztaty u Kasi pozwalają zajrzeć w głąb siebie, mimo, że z pozoru są to TYLKO warsztaty o odżywianiu. Okazuje się jednak, że to CO i JAK jemy uwarunkowane jest tym, jak się czujemy. I na to również Kasia kładzie nacisk! Reasumując: polecam ogromnie!​
Monika Pionka-Tabarkiewicz

Spotykamy się:

1 .11
sobota
1 -18
w godzinach

w Warszawie w centrum miasta (ul. Mokotowska 45)

Dołącz do nas:

Standard

wartość 250 zł

129 zł

 • Uczestnictwo w 8 godzinnym warsztacie
 • Materiały dydaktyczne
 • Dostęp do grupy wsparcia na fb dla uczestników
 • Przerwa kawowa ze zdrową przekąską
 • Prezent

Premium

wartość 400 zł

289 zł

 • Uczestnictwo w 8 godzinnym warsztacie
 • Materiały dydaktyczne
 • Dostęp do grupy wsparcia na fb dla uczestników
 • Przerwa kawowa ze zdrową przekąską
 • Indywidualna sesja coachingowa do wykorzystania po warsztacie, by jeszcze lepiej przepracować blokujące przed działaniem przekonania
 • Prezent

Minimalna liczba uczestników to 4 osoby, maksymalna 12 osób.

Przyjdź w wygodnym stroju, w którym się dobrze czujesz.

Harmonogram

10:00-18:00

w trakcie warsztatów 2-3 przerwy 15 minutowe

ok. 13:00-14:00 przerwa obiadowa

Opinie moich klientek o współpracy ze mną:

Polecam współpracę z Kasią wszystkim, którzy chcą zmienić coś w swoim podejściu do odżywiania i zdrowia oraz są gotowi i otwarci na nową perspektywę. Kasia jest osobą otwartą, która widać, że ma wiedzę w temacie, którym się zajmuje. Ale co bardzo istotne, nie krytykuje klientów wytykając im błędy a wręcz pomaga im samym zaakceptować siebie. To daje dużo pewności i wiary w swoje możliwości. Kasia jest uważna i trafnie wychwytuje to co mówimy. Zdecydowanie pomaga spojrzeć na sytuacje z innej perspektywy i daje cenne wskazówki.
Marta Marcinoska
Myślałam, że w swoim życiu przeczytałam wszystko nt. odchudzania i już nic nie mam do odkrycia i do zmiany. 25–letni okres doświadczeń w odchudzaniu spowodował utratę wiary w osiągnięcie celu. Dzięki spotkaniom z Tobą, znów widzę świat w jasnych barwach, wiem że mogę wszystko i nic nie muszę. Zmieniam stosunek do jedzenia na pozytywny. Jem trochę więcej i !!! nie tyję. Mam wrażenie, że od kiedy zaczęłam reagować na potrzeby mojego organizmu czuję się znacznie lepiej. Wprowadziłam zmiany w samym sposobie odżywiania, m.in. wyeliminowałam nabiał, co okazało się dużym odciążeniem dla mojego organizmu (mam stwierdzone Hashimoto) i okazało się, że wcale go nie potrzebuję, jem więcej warzyw, samodzielnie gotuję. Twoja usługa różni się od pozostałych najbardziej tą poświęconą uwagą. Wyłapujesz powtarzające się schematy w myśleniu lub działaniu, czasem to banalne zachowania – ale ja, trwając w nich tyle czasu, już tego nie zauważałam. Bardzo Ci za wszystko dziękuję, jestem niezmiernie zadowolona.
Agnieszka Bogusz
Pracowałam z Kasią na indywidualnych konsultacjach, w sposób dostosowany do mojej sytuacji, co było dla mnie bardzo motywujące i dużo bardziej skuteczne niż program od dietetyka „od do”. Zaczęłam rozumieć, ze dieta to nie jedzenie mniej, ale jedzenie lepiej, w przemyślany sposób. Zaczęłam zwracać uwagę na emocje, które towarzyszą jedzeniu. Czuję się lżejsza przede wszystkim w głowie, nie stresuje się i nie zadręczam odchudzaniem, tylko pomału zmieniam nawyki. Spotkania z Kasią dotyczyły nie tylko diety, ale dotykały praktycznie wszystkich aspektów codziennego życia, w tym zachowań, nawyków, przyzwyczajeń. Przyjrzenie się im dało mi spokój, pewność siebie. Wcześniej dieta kojarzyła mi się głównie z zakazami i nakazami, teraz wiem, że to kwestia wyboru i własnych decyzji. Polecam współpracę z Kasią, nie tylko żeby stracić kilogramy, ale przede wszystkim, żeby się zatrzymać i zastanowić, dlaczego do tej pory nie udało się osiągnąć „wymarzonej” wagi i przy pomocy coacha znaleźć najlepszy dla siebie sposób działania.
Justyna Zalewska

Dołącz do warsztatu a wspólnie stworzymy najlepszy plan działania – dzięki niemu stopniowo wprowadzisz wielkie zmiany żywieniowe w swoim życiu.