Podejmowałaś wiele prób odchudzania i chciałabyś przerwać to błędne koło, ale nie wiesz jak to zrobić?

Jesteś dobra w teorii zdrowego odżywiania a mimo to ciężko Ci wprowadzić trwałe zmiany?

Brakuje Ci wsparcia i wytrwałości?

Warsztaty Online

POŻEGNAJ WIECZNE DIETY
I CHUDNIJ ZDROWO!

Warsztaty dla kobiet, które są zmęczone życiem od diety do diety, chcą znaleźć przyczyny swoich niepowodzeń i są gotowe na zdrowe chudnięcie bez presji.

Podczas warsztatów opowiem Ci o prawdziwych przyczynach Twoich niepowodzeń w zdrowym odżywianiu, dzięki czemu raz na zawsze uporasz się ze swoimi starymi nawykami. Nauczysz się rozpoznawać nawyki, które Ci nie służą i zmieniać je na zdrowe, bez zakazów i diet. Wzmocnisz swoją wiarę w siebie. Poznasz sekrety odżywiania bez diet i zakazów oraz zaplanujesz własną ścieżkę do zdrowego i pięknego ciała!

TYLKO TERAZ ZA JEDYNE 29 PLN
(-70%!!!)

cena regularna wynosi 99 PLN

Czy to warsztaty dla Ciebie?

Oto co osiągniesz dzięki tym warsztatom:

Czym się zajmiemy?

Warsztaty to 4 moduły tematyczne. Każdy to nagranie video (czas ok. 1,5h) z zeszytem ćwiczeń.

Moduł 1

Uświadomisz sobie jaki wpływ mają nawyki z domu rodzinnego na Twoje obecne odżywianie i w jaki sposób nie wspierają Cię w osiągnięciu zdrowego i pięknego ciała.

Moduł 2

Dowiesz się, jak podejście dietetyczne, które stosujesz przez całe życie, wpływa na Twoje ciało oraz na Twoje rezultaty. Pożegnasz diety, by wejść na ścieżkę świadomego i uważnego odżywiania, jeśli tylko zechcesz.

Moduł 3

Odkryjesz na nowo swój potencjał do zmian i odbudujesz swoją wiarę, że zdrowe odżywianie jest też dla Ciebie. Poznasz swoje mocne strony, o których zapomniałaś przez natłok codziennego życia.

Moduł 4

Dowiesz się, czym jest świadome odżywianie oraz jak zmienić swoje nawyki, by osiągnąć trwałe rezultaty. Zaplanujesz swoją ścieżkę.

Co dokładnie otrzymujesz kupując ten produkt:

NIE PRZEGAP TEJ JEDNORAZOWEJ OFERTY SPECJALNEJ!

Kup warsztaty “Pożegnaj wieczne diety i chudnij zdrowo!” za jedyne 29 PLN (wartość 99 PLN) teraz!
To jedyny czas, kiedy widzisz tę ofertę w tak atrakcyjnej cenie!

cześć! jestem kasia

Pomagam kobietom odżywiać się zdrowo bez diet i zbudować zdrową relację ze swoim ciałem. 

Nie liczę kalorii i nie ważę jedzenia. Nie dzielę jedzenia na złe i dobre. Jem zdrowo, czyli normalnie. Czasem jem słodycze. Nie ćwiczę po to, żeby spalić kalorie i odpokutować grzeszki. Nie jem cheat meals i nie omijam posiłków, żeby się ukarać. Uwolniłam się od osądzania siebie i tego co jem. Odżywiam się świadomie i w zgodzie ze sobą.

Jako certyfikowany diet coach, psychodietetyk i trenerka (dyplom Instytutu Świadomego Rozwoju; Certyfikat Ukończenia Szkoły Trenerów Biznesu w Akademii SET; dyplom SWPS), zajmuję się zawodowo pomaganiem w zmianie odżywiania na zdrowsze.

Wszystko, co jest Ci potrzebne do naturalnego odżywiania się masz już w sobie. Jednak w wyniku być może wcześniejszych doświadczeń z odchudzaniem czy dietami nabrałaś negatywnego nastawienia do jedzenia. Zatraciłaś gdzieś swoje zaufanie do siebie i wiarę w swoje możliwości.

Jestem tu po to, by pokazać Ci, że robienie małych, ale właściwych kroków jest dobrą drogą do osiągnięcia celu bez diet. A jest nim Twoje fajne samopoczucie, dobra energia do życia, którą uzyskasz z właściwego dla siebie odżywiania.

Opinie o pracy ze mną:

Przede wszystkim nauczyłam się słuchać głosu mojego ciała. Sprawniej odczytuję sygnały dotyczące głodu i sytości. Potrafię nazywać uczucia. Nauczyłam się, co to znaczy "bądź dla siebie dobra". Umiem postawić siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu. To jest tak istotne w codziennym funkcjonowaniu, że uważam, że każdy, kto ma problemy na tym polu, jak najszybciej powinien umówić się na konsultacje z Tobą.
Monika
Polecam współpracę z Kasią każdemu, kto chce się przyjrzeć lepiej emocjom stojącym za jedzeniem tak, aby zdrowe odżywianie stało się oczywistym wyborem, a nie przykrym obowiązkiem nawet jeśli nie ma się w planie utraty kilogramów.
Iwona
Spotkania z Kasią dotyczyły nie tylko diety, ale dotykały praktycznie wszystkich aspektów codziennego życia, w tym zachowań, nawyków, przyzwyczajeń. Wszystkie te dotychczas „automatyczne” czynności stały się dla mnie bardziej świadome. Wcześniej dieta kojarzyła mi się głównie z zakazami i nakazami, teraz wiem, że to kwestia wyboru i własnych decyzji.
Justyna

NIE ZWLEKAJ, TA OFERTA JUŻ SIĘ NIE POWTÓRZY!

UWIERZ W SIEBIE I CHUDNIJ ZDROWO! (13)

© 2021 Kasia Misztela | Polityka Prywatności