Próbowałaś już różnych diet i powoli zaczynasz tracić nadzieję?

Obwiniasz siebie, że to z Tobą coś jest nie tak, że nie możesz wytrwać w postanowieniu?

POŻEGNAJ SCHEMAT DIET,
UWIERZ W SIEBIE I CHUDNIJ ZDROWO!

Warsztaty dla osób, które próbowały diety wiele razy,
są zniechęcone i nie wierzą, że może im się jeszcze udać!

Warsztaty:
Uwierz w siebie i chudnij zdrowo!

Weź udział w warsztatach i pożegnaj schemat diet! 

Podczas spotkania przejdziesz przez konkretne ćwiczenia, dzięki którym odkryjesz na nowo swój potencjał do zmian, odbudujesz swoją wiarę, że zdrowe odżywianie jest też dla Ciebie. Wejdziesz na ścieżkę odżywiania ze świeżym spojrzeniem, a to pomoże Ci podjąć cel zgodny z Twoimi prawdziwymi potrzebami i w nim wytrwać!

TYLKO TERAZ ZA JEDYNE 29 PLN
(-70%!!!)

cena regularna wynosi 99 PLN.

Czy to warsztaty dla Ciebie?

Twoje ciało cały czas wysyła Ci sygnały i daje Ci znać, czego potrzebuje. Wie, jakie jedzenie Ci służy, po czym czujesz się świetnie, co dodaje Ci energii. 

Ale być może Twoje dotychczasowe nawyki i skupianie na tym, co Ci nie wychodzi oraz zaniżona samoocena, sprawiają, że trudno Ci realizować postanowienia.

Wszystkie odpowiedzi są w Tobie, jednak w natłoku spraw codziennego życia, zgubiłaś ten kontakt ze sobą.

Być może, powoli przestajesz wierzyć, że to możliwe. 

Krytykujesz siebie i surowo oceniasz, stawiając przed sobą zbyt wysokie oczekiwania, wprowadzając wiele zmian na raz w swoje odżywianie i aktywność.

 

Czas to zmienić!

 

Pożegnaj schemat diet i uwierz w siebie. Zmiana odżywiania jest możliwa także dla Ciebie!

Czego doświadczysz, dzięki udziałowi w warsztatach "Uwierz w siebie i chudnij zdrowo":

» Odkryjesz, jakie są Twoje prawdziwe powody, dla których chcesz jeść zdrowo i chudnąć. To, co jest w zgodzie z Tobą i utrzymuje Cię w działaniu.

» Poznasz swój niesamowity potencjał i uwierzysz, że jesteś w stanie podjąć się zmiany i w niej wytrwać! Odkryjesz swoje mocne strony.

» Nauczysz się dokonywać na co dzień wyborów żywieniowych, które Ci służą, słuchając swojego ciała.

OTO CO OTRZYMASZ KUPUJĄC TEN produkt

BONUS

Medytacja na lepszy kontakt z ciałem i wejście w przestrzeń serca.

NIE PRZEGAP TEJ JEDNORAZOWEJ OFERTY SPECJALNEJ!

Kup warsztaty “Uwierz w siebie i chudnij zdrowo!” za jedyne 29 PLN (wartość 99 PLN) teraz!
To jedyny czas, kiedy widzisz tę ofertę w tak atrakcyjnej cenie!

(cena regularna wynosi 99 PLN)

opinie o pracy ze mną:

Polecam współpracę z Kasią każdemu, kto chce się przyjrzeć lepiej emocjom stojącym za jedzeniem tak, aby zdrowe odżywianie stało się oczywistym wyborem, a nie przykrym obowiązkiem nawet jeśli nie ma się w planie utraty kilogramów.
Iwona
Przede wszystkim nauczyłam się słuchać głosu mojego ciała. Już wiem, co to znaczy "bądź dla siebie dobra". Umiem postawić siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu. To jest tak istotne w codziennym funkcjonowaniu, że uważam, że każdy, kto ma problemy na tym polu, jak najszybciej powinien umówić się na konsultacje z Tobą.
Monika
Spotkania z Kasią dotyczyły nie tylko diety, ale dotykały praktycznie wszystkich aspektów codziennego życia, w tym zachowań, nawyków, przyzwyczajeń. Wszystkie te dotychczas „automatyczne” czynności stały się dla mnie bardziej świadome. Wcześniej dieta kojarzyła mi się głównie z zakazami i nakazami, teraz wiem, że to kwestia wyboru i własnych decyzji.
Justyna
Zawsze myślałam, że zdrowo się odżywiam, bo nie kupuję produktów przetworzonych i nie jem tłuszczu. Gdy trafiłam na trzydniowe wyzwanie Kasi, uświadomiłam sobie jak błędne są moje przekonania. Często odczuwałam brak energii, zmęczenie i podjadałam między posiłkami przeważnie coś słodkiego. Na kursie dowiedziałam się, że na odżywianie mają również wpływ emocje i stres. Zrozumienie działania mechanizmów zajadania pomogło mi uporać się z sięganiem po słodycze.
Jadwiga

CZEŚĆ, JESTEM KASIA!

Pomagam dbającym o siebie kobietom, przerwać zaklęte koło diet i podjadania, żeby mogły poczuć się dobrze w swoim ciele, bez poczucia porażki i frustracji.

Od 8 lat pasjonuję się zdrowym i świadomym stylem życia. Uwolniłam się od osądzania siebie i tego co jem. Odżywiam się świadomie i w zgodzie ze sobą.

Jako certyfikowany diet coach, psychodietetyk i trenerka (dyplom Instytutu Świadomego Rozwoju, Certyfikat nr 47/2017; Certyfikat Ukończenia Szkoły Trenerów Biznesu w Akademii SET, dyplom SWPS), zajmuję się zawodowo pomaganiem w zmianie odżywiania na zdrowsze.

Wszystko, co jest Ci potrzebne do naturalnego odżywiania się masz już w sobie. Jednak w wyniku być może wcześniejszych doświadczeń z odchudzaniem czy dietami nabrałaś negatywnego nastawienia do jedzenia. Zatraciłaś gdzieś swoje zaufanie do siebie i wiarę w swoje możliwości.

Jestem tu po to, by pokazać Ci, że robienie małych, ale właściwych kroków jest dobrą drogą do osiągnięcia celu bez diet. A jest nim Twoje fajne samopoczucie, dobra energia do życia, którą uzyskasz z właściwego dla siebie odżywiania.

NIE ZWLEKAJ, TA OFERTA JUŻ SIĘ NIE POWTÓRZY!

Copyright 2021 Kasia Misztela | Polityka Prywatności