WARSZTATY ONLINE

WYBACZ I ODZYSKAJ SPOKÓJ.

Warsztaty dla osób, które są gotowe uwolnić się od przeszłości,
rozpamiętywania trudnych sytuacji lub relacji,
i ruszyć na przód w swoim życiu.

Czy to warsztaty dla Ciebie?

Warsztaty online:
Wybacz i odzyskaj spokój.

Weź udział w warsztatach i pożegnaj doświadczenia z przeszłości, przez które stoisz w miejscu! 


W trakcie warsztatów przejdziesz proces wybaczania, podczas którego uwolnisz się od bólu emocjonalnego, który jest wywołany doświadczeniami z przeszłości. Spojrzysz na sytuacje z innej perspektywy, doświadczysz ulgi i spokoju.


Otrzymasz również nagranie z transformującymi afirmacjami wybaczania, które przyniosą Ci ukojenie oraz wpłyną na zmianę Twoich negatywnych przekonań o sobie.

155 PLN

Warsztaty odbędą się 8 grudnia o 20:00 na platformie zoom. Otrzymasz nagranie.
Jeśli nie będzie Cię na żywo, możesz przerobić materiał w dogodnym dla siebie czasie.

Czego doświadczysz, dzięki udziałowi w warsztatach "Wybacz i odzyskaj spokój":

» Uwolnisz niewyrażone emocje, które tkwią w Twoim ciele, co pozwoli Ci zrzucić ciężar i poczuć ulgę.

» Uwalniając poczucie krzywdy, żalu, złość, otworzysz się na pełniejsze odczuwanie radości, obfitości i spokoju.

» Zmienisz perspektywę i nastawienie do tych doświadczeń/wspomnień. Nadasz im głębszy sens.

» Wyciągniesz lekcje z tych doświadczeń, które są pierwotnym źródłem Twoich emocji, dzięki czemu przestaniesz przyciągać podobne sytuacje/ludzi.

OTO CO OTRZYMASZ, KUPUJĄC TEN produkt:

Czuj się bezpiecznie.

W procesie wybaczenia nie chodzi o naprawianie siebie ani innej osoby.


Nie chodzi też o to, że ktoś ma coś dla nas zrobić albo że my robimy coś dla kogoś. Nie kontaktujemy się realnie z konkretną osobą, nie musimy z nią rozmawiać ani nawiązywać relacji na nowo.


Proces wybaczania robimy dla siebie.


To nasza wewnętrzna praca, dzięki której uwalniamy się od stłumionych emocji, które tak naprawdę na co dzień uderzają tylko w nas.


Wybaczamy na tyle, na ile w danym momencie jesteśmy gotowi.

NIE PRZEGAP TEJ JEDNORAZOWEJ OFERTY SPECJALNEJ!

Kup warsztaty Wybacz i odzyskaj spokój za 155 PLN teraz!
To jedyny czas, kiedy widzisz tę ofertę w tak atrakcyjnej cenie!

opinie o pracy ze mną:

Jeśli chodzi o cele osiągnięte na coachingu, to udało mi się osiągnąć sukces w tematach, które były dla mnie szczególnie trudne takie jak akceptacja siebie, swojej kobiecości, lubienie siebie, poczucie atrakcyjności, relacja z jedzeniem. Pomogłaś mi dostrzec jakie nawyki mi nie służą, nauczyłaś stawiania granic ze znajomymi. Wcześniej nawet nie miałam pojęcia, że są przekraczane a ja sama na to pozwalam. Zainspirowałaś mnie do własnych poszukiwań i zaprzestania szukania gotowych recept, słuchania siebie, zaufania do siebie.
Iwona
Przede wszystkim nauczyłam się słuchać głosu mojego ciała. Już wiem, co to znaczy "bądź dla siebie dobra". Umiem postawić siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu. To jest tak istotne w codziennym funkcjonowaniu, że uważam, że każdy, kto ma problemy na tym polu, jak najszybciej powinien umówić się na konsultacje z Tobą.
Monika
To było jak czyszczenie twardego dysku - po resecie i wymazaniu starych danych przychodził czas na nowe , wspierające przekonania i myśli, dobre nawyki, pozytywne słowa i afirmacje. Krok po kroku, z sesji na sesję puzzle układały się w jedną całość, a ja odzyskiwałam większy spokój, pewność siebie i większą samoświadomość. Po trwającej niespełna pół roku wspólnej coachingowej pracy, nareszcie poczułam, że odzyskuję kontrolę nad swoim życiem. Wykupiony pakiet sesji coachingowych z Kasią uważam za jedną z moich lepszych decyzji finansowych i rozwojowych ostatniego czasu.
Monika
Polecam prace z Kasia każdemu, kto szuka siebie i pragnie w bardzo holistyczny sposób spojrzeć na swoja osobę. Kasia ma bardzo cudowne podejście, jest delikatna, ale za razem bardzo stanowcza i wie, jak dokładnie postępować z konkretnym problemem. To taki dobry duch, ale z pazurem. Dzięki niej odnalazłam siebie na nowo i wiem, że gdyby nie ona, nie byłabym teraz tu gdzie jestem. Polecam całym sercem, wspaniały człowiek i nauczyciel.
Anna

CZEŚĆ, JESTEM KASIA!

Pomagam kobietom zbudować zdrową relację ze sobą oraz uwolnić się od niesłużących schematów.

Jako coach i mentorka nauczę Cię, jak regulować własne emocje, realizować swoje potrzeby, stawiać siebie na pierwszym miejscu, wzmocnić swoje poczucie własnej wartości i osiągać swoje cele z lekkością!

NIE ZWLEKAJ, TA OFERTA JUŻ SIĘ NIE POWTÓRZY!

Copyright 2022 Kasia Misztela | Polityka Prywatności