Wyjeżdżasz na wakacje, urlop i masz obawy czy dasz radę wytrwać w swojej diecie, ale jednocześnie jest ci żal, że będziesz musiała się ograniczać i kontrolować?

 

Idziesz do restauracji, na spotkanie ze znajomymi lub uroczystość rodzinną i myślisz tylko o tym, co będzie do jedzenia i czy dasz radę wytrzymać, żeby nie zjeść niczego zakazanego?

Istnieje takie przekonanie, że zdrowe odżywianie wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, m in. z rezygnacją z wyjść towarzyskich lub chodzeniem na nie z własnymi pudełkami. Boimy się też, jak ocenią nas inni, gdy będziemy zamawiać inaczej niż oni.

Ponadto w Twojej głowie szaleją dwa głosy.

Jeden głos w głowie podpowiada Ci, że chcesz schudnąć i musisz utrzymać dietę, ale drugi głos podpowiada, że to są w końcu wakacje i należy ci się trochę dyspensy…

Klatka żelaznej dyscypliny i oddawanie się orgii jedzenia. Możliwe, że nie tylko w czasie wakacji przeskakujesz z trybu głodzenia się do trybu objadania.

W obu przypadkach nie jest zadowolony z siebie, czujesz złość, bezsilność. Nie korzystasz z przyjemności i fajnie spędzonego czasu ze znajomymi. Zadręczasz się na urlopie i chodzisz podirytowana, bo… To odżywianie pod wpływem emocji i impulsu, oparte na negatywnych przekonaniach.

Uwolnij się od schematu dietowania. Zacznij dogadywać się ze swoimi wewnętrznymi głosami. Przestań czuć się, jakbyś ciągle musiała wybierać pomiędzy dwoma złymi opcjami. Ten schemat jest frustrujący i wyczerpujący.

Weź udział w warsztatach online JAK wybierać zdrowsze odżywianie w trudnych okolicznościach? Na wakacjach, na spotkaniach towarzyskich, uroczystościach, delegacjach czy w restauracji.

 

Czego się dowiesz?

  • co to jest jedzenie zwyczajowe i impulsywne
  • poznasz zasadę wahadła, zasadę 80/20
  • jak kierować swoim wewnętrznym dialogiem, by wybierać świadomie i mieć z tego satysfakcję
  • jak komponować posiłki przy szwedzkim stole, na imprezie lub w restauracji
  • nauczę Cię komunikatu asertywnego, byś lepiej radziła sobie z odmową i nie czuła się z tym źle.

Dlaczego warto uczyć się ze mną?

Pomagam dbającym o siebie kobietom, przerwać zaklęte koło diet i podjadania, żeby mogły poczuć się dobrze w swoim ciele, bez poczucia porażki i frustracji.

 
Gdy żyłam w schemacie dietowania, to faktycznie – jeśli byłam w fazie żelaznej dyscypliny przez pół wieczoru dumnie odmawiałam ciast i dokładki. Wystarczyło jednak, że na chwilę dopuściłam do siebie głos „daj spokój, możesz trochę wyluzować”, to jadłam i jadłam, argumentując, że taki jeden raz, to nic złego, wszystko jest dla ludzi.
 
I poniekąd to prawda, jeden dzień wiosny nie czyni, ale tylko ja wiem, jak podle czułam się sama ze sobą i jak przez kolejne dni odpuszczałam kolejne postanowienia i wracałam na stare tory…
 
Uwolnij się od schematu dietowania. Zacznij dogadywać się ze swoimi wewnętrznymi głosami. Przestań czuć się, jakbyś ciągle musiała wybierać pomiędzy dwoma złymi opcjami. Ten schemat jest frustrujący i wyczerpujący.

Od 7 lat pasjonuję się zdrowym i świadomym stylem życia, a jako certyfikowany diet coach i trenerka (dyplom Instytutu Świadomego Rozwoju, Certyfikat nr 47/2017; Certyfikat Ukończenia Szkoły Trenerów Biznesu w Akademii SET), zajmuję się zawodowo pomaganiem w zmianie odżywiania na zdrowsze.

Warsztaty online

  • 2 szkolenia (łącznie 4 godziny mentoringu i coachingu), dzięki którym nauczysz się odżywiać w sposób zrównoważony.
  • Dostęp do nagrań przez 3 miesiące, abyś nie odkładała siebie na wieczne „potem”.
  • Zeszyt Ćwiczeń, byś mogła przełożyć wiedzę na praktykę w swoją codzienność.

Cena regularna 129 zł

Cena promocyjna 79 zł (do 8 lipca)

Warsztaty online to wysoka jakość za niską cenę. Możesz mieć dostęp do tej wiedzy za jedyne 79 zł. Współpraca indywidualna wyniosłaby ok. 400 zł.

Warsztaty online odbędą się na żywo 14 i 15 lipca, w godzinach od 20:00-22:00. 

Po zakończeniu szkolenia otrzymasz nagranie z dostępem na 3 miesiące oraz Zeszyt Ćwiczeń. 

Nie musisz być na żywo, możesz odsłuchać nagrań w dowolnym dogodnym dla siebie czasie i tyle razy, ile jest Ci potrzebne, by nauczyć się zrównoważonego odżywiania w różnych okolicznościach.

Po wykupieniu warsztatu, otrzymasz na dzień przed warsztatami, email z linkiem do pokoju online.