Zdrowe odżywianie to nie kara!
Dlaczego nie możesz wytrwać?

Bezpłatny webinar o głodzie i podjadaniu.

2 czerwca (wtorek) o godz. 20:30

Walczysz ze słodyczami i zachciankami?

Jesteś zmęczona dietami, trzymaniem się rozpisek?

Zakazujesz sobie kolejnych grup produktów i ograniczasz jedzenie, żeby schudnąć?

Wprowadzasz wiele zmian w krótkim czasie i czujesz się przytłoczona nadmiarem zadań?

A przy tym wszystkim czujesz wyrzuty sumienia, narastającą niechęć i chcesz dać sobie z tym spokój, widocznie nie Tobie pisane jest bycie zdrową kobietą?

Zanim zdecydujesz się na zakup wielkiego pudełka lodów, poczekaj!

Zapisz się na ten webinar i sprawdź, jakie są powody, przez które ciężko Ci wytrwać oraz co możesz zrobić, żeby było Ci lżej przy wprowadzaniu zmian a jednocześnie Twoje działanie przynosiło efekty!

Twoje korzyści z webinaru:

Poznasz powody, przez które trudno Ci wprowadzać zmiany w swoje odżywianie trwale.

Poznasz obszary, nad którymi warto pracować, by wprowadzanie zmian było trwałe i nie powodowało frustracji.

Zrobisz kolejny krok na swojej drodze, by zadbać o siebie, swoje ciało i zdrowie.

Kto poprowadzi webinar?

Zdrowy styl życia zaczął mnie fascynować po studiach. Wcześniej o nim nie myślałam. Młode ciało. Szybki metabolizm. Niezły stan ogólny. Czego chcieć więcej? A jednak intuicja podpowiadała mi, że czegoś mi brakuje. Nie akceptowałam siebie i swojego wyglądu.

Potrafiłam w ramach posiłku wypić Kubusia i zjeść opakowanie herbatników czekoladowych, myśląc, że jest to przecież na pewno lepsze niż inne „gorsze” słodycze a Kubuś to przecież samo zdrowie. Moja candida, na pewno żyła jak na wakacjach pod palmą.

Odchudzałam się, jedząc mniej i chodząc wiecznie głodną, bo przecież tak trzeba. Nie rozumiałam swojego organizmu i nie miałam kontaktu ze swoim ciałem. Nie miałam świadomości, że mam z tym problem. Przez te 7 lat wiele się nauczyłam o odżywianiu, psychice człowieka i przede wszystkim o sobie. 

Odżywiając się zdrowo, dajesz sobie szansę na zmianę swojego życia. Potrzebujesz właściwych kroków i wytrwałości. To pierwsze mogę Ci dać, to drugie pomogę Ci wypracować.

Kasia Misztela

diet coach, trener

Rekomendacje

Po zapisaniu się na webinar otrzymasz email z linkiem do pokoju online. Webinar odbędzie się na żywo 2 czerwca o 20:30. Jeśli nie możesz być z nami w tym dniu – zapisując się otrzymasz link do nagrania webinaru, do obejrzenia w dogodnym czasie. Aczkolwiek warto być na żywo, bo będziemy pracować razem, poczujesz wzajemną energię i wsparcie.