Postanawiasz, że “od poniedziałku” koniec ze słodyczami, ale po 2 dniach “łamiesz się”?

Jesz kiedy masz ochotę i może nawet czujesz przyjemność, ale potem dokuczają Ci wyrzuty sumienia?

Doskonale znam to z własnego doświadczenia i nie oceniam Cię.

Wiem, jak niekontrolowane jedzenie słodyczy potrafi uderzyć w poczucie własnej wartości.

Ale nie musi tak być…

Bezpłatny webinar

pojednanie ze słodyczami? To możliwe!

POZNAJ SEKRET ŚWIADOMEGO JEDZENIA SŁODYCZY

Webinar dla kobiet, które są już zmęczone zakazywaniem sobie słodyczy i brakiem efektów.

Zostaw swój adres email, a wyślę Ci link do naszego spotkania online. 

Widzimy się 8 lutego o godzinie 20:00!

.

Czy Ty też tak masz?

Trzymasz się zakazu na słodycze, ale przychodzi gorszy moment, stresujący dzień i chwila słabości…

Więc sięgasz po coś słodkiego i jesz, by poczuć ulgę, czasem aż nie skończy się opakowanie.

Potem czujesz się z tym źle, masz wyrzuty sumienia.

Słodyczami próbujesz wynagrodzić sobie trudniejszy dzień. Ukoić się i dać sobie chwilę przyjemności.

Czasem robisz coś z myślą o tym, by zasłużyć na coś słodkiego, ale potem i tak jesteś na siebie zła, że zjadłaś za dużo…

Byłam w tym miejscu i wiem, że może to być frustrujące…

Ale mam dobre wieści!

Nie musisz wybierać pomiędzy sałatką a czekoladą i ograniczać się. Możesz mieć to i to!

Chciałabyś mieć większy wpływ na swoje decyzje, ale jednocześnie nie pozbawiać się słodyczy całkowicie?

To możliwe!

Zapisując się na ten bezpłatny webinar, dowiesz się, jak uwolnić się od niekontrolowanej chęci na słodycze i zacząć dokonywać świadomych wyborów.

Być może ciężko Ci w to teraz uwierzyć, ale możesz dojść do etapu, w którym nie będziesz czuła potrzeby sięgnąć po słodycze.

A gdy zdecydujesz się je zjeść, będziesz mieć z tego przyjemność i żadnego rozpamiętywania. 

Odzyskiwanie kontroli nad słodyczami, to proces, a webinar jest pierwszym, ważnym krokiem. 

Opowiem Ci o tym, skąd bierze się rozczarowanie i poczucie winy, po zjedzeniu słodyczy i jak to zmienić.

Dowiesz się, dlaczego sposoby, których próbowałaś do tej pory, nie działają i co zrobić, by faktycznie jeść mniej słodyczy.

Podczas ćwiczenia, które wykonamy, odkryjesz dlaczego wciąż wracasz do niekontrolowanego jedzenia słodyczy i opowiem Ci, jak przepracować te blokady.

Dowiesz się, jak rozpoznać, kiedy ochota na słodkie to po prostu ochota, a kiedy zajadamy emocje.

cześć! jestem kasia

W moim życiu słodycze były obecne od zawsze. Jadłam je kiedy chciałam. Dostawałam je w nagrodę i grożono mi, że ich nie dostanę, jeśli nie będę grzeczna. 

Nie sądziłam, że mam z nimi problem, dopóki nie stałam się dorosła i gdy okazało się, że nie nauczono mnie radzić sobie z emocjami, stresem i być odpowiedzialną za siebie. 

Zakazywałam sobie ich, co pomagało na 2-3 dni. Miałam ciągi i tzw. posiedzenia, gdy w kilka godzin jadłam kilka produktów, do dna.

Teraz jestem w miejscu, w którym mogę zjeść słodycze, ale nie muszę. Potrafię celebrować ten moment i czuć przyjemność bez wyrzutów sumienia. Ale też nie czuję straty, gdy ich nie wybieram. Odzyskałam nad tym kontrolę i wolność wyboru, bez walki i zakazów.

Podczas kilkuletniej pracy nad sobą zauważyłam pewne zależności. Można powiedzieć, że poznałam sekret, by uwolnić się od nawyku sięgania po słodycze i mieć wolność wyboru. Klientki, z którymi pracuję podczas sesji indywidualnych są zaskoczone rezultatami. Nie myślą o  słodyczach, jedzą ich mniej. Nie ma presji.

Na co dzień, pomagam kobietom odżywiać się zdrowo bez diet i zbudować zdrową relację ze swoim ciałem oraz uwolnić się od niesłużących schematów, by żyć w zgodzie ze sobą. Jestem certyfikowanym coachem, psychodietetykiem i trenerem szkoleniowym.

Nie liczę kalorii i nie ważę jedzenia. Nie dzielę jedzenia na złe i dobre. Czasem jem słodycze. Nie ćwiczę po to, żeby spalić kalorie i odpokutować grzeszki. Nie jem cheat meals i nie omijam posiłków, żeby się ukarać. Uwolniłam się od osądzania siebie i tego co jem. Odżywiam się świadomie i w zgodzie ze sobą.

Jestem tu po to, by pokazać Ci, że robienie małych, ale właściwych kroków jest dobrą drogą do uwolnienia się od nawyku sięgania po słodycze, bez względu na okoliczności. To Ty przejmujesz kontrolę i odzyskujesz wolność wyboru.

Spotkanie odbędzie się 8 lutego o godzinie 20:00 na platformie zoom.

Po zapisie otrzymasz email z linkiem do spotkania. Pamiętaj, by potwierdzić zapis i sprawdzić inne zakładki na swojej poczcie i spam.

Otrzymasz nagranie dostępne przez kilka dni, więc jeśli nie możesz być na żywo, nic nie tracisz.

Podczas webinaru zaproszę Cię także do nowego kursu o świadomym jedzeniu słodyczy, na który otrzymasz atrakcyjną zniżkę.

Opinie o pracy ze mną:

Wprowadzam zmiany, na które jestem gotowa, a nie które wydaje mi się, że muszę wprowadzić, by wyglądać jak ktoś, kogo sylwetka mi się podoba. Przestałam bać się imprez, wyjść do restauracji i innych okoliczności, którym towarzyszy zastawiony stół. Przestałam się objadać ponad potrzebę i ranić gorzkimi słowami za to co zjadłam. Potrafię radzić sobie z nagłą ochotą na słodkie. Utrata kilogramów jest samoistna i stanowi efekt uboczny małych nawyków i nowych umiejętności. Prowadziłaś mnie z czułością, spokojem i pomogłaś zbudować wiarę w moje własne możliwości. Nauczyłaś mnie słuchać sygnałów z mojego ciała.
Kasia
Współpraca z Tobą jest inna niż dotychczasowe oferowane mi. Różni się tym, że nie ma sztywno ustalonego jadłospisu, liczenia kalorii, czy cudownych koktajli. Dzięki Tobie zajrzałam w siebie. Miałam możliwość zastanowić się nad sobą, co momentami było trudne, ale dzięki temu zrozumiałam, że to ja sama siebie często ograniczałam. Gorąco polecam Ciebie wszystkim, którzy pragną zacząć walkę o siebie poprzez zmianę nawyków żywieniowych. Bardzo Ci dziękuje za wpojenie do głowy zasad zdrowego odżywiania, pokazania właściwej drogi. Uświadomienie mi błędów, które popełniałam. Przede wszystkim jednak dziękuję Ci za to, że nauczyłaś mnie „zaglądania” do siebie, słuchania siebie, obserwowania siebie. Rozmowy samej ze sobą.
Ola
.

© 2022 Kasia Misztela | Polityka Prywatności