Dowiedz się, jakich błędów unikać przy wyznaczaniu celu w zdrowym odżywianiu i na czym skupić swoją uwagę, by wytrwać w jego realizacji.

Ten webinar nie będzie o tym jak się odżywiać ani czego unikać, bo Ty to doskonale wiesz. Wiesz, że warto jeść warzywa, pić wodę, ograniczać produkty przetworzone czy słodycze. Wyzwaniem jest wdrażanie tej wiedzy i praktyczne stosowanie każdego dnia!

Dlatego ten webinar będzie o TOBIE. Zazwyczaj postanowienia ustalamy bez zastanowienia się czy pasują do naszego stylu życia, co już robimy i czego nam brakuje, by osiągnąć swoją wizję.

No właśnie, wizja... Wydaje się to jakiś górnolotnym hasłem, ale tak naprawdę - uświadomiona i przemyślana wizja siebie, tego co chcesz osiągnąć, stanowi podstawę motywacji wewnętrznej.

Osoby zapisane na webinar otrzymają również zniżkę na kurs online “Świadome odżywianie bez diet”, który rusza 14 stycznia. To będzie ostatnia możliwość by dołączyć do tej edycji.

Może masz teraz tak, że:

  • Ciężko Ci zebrać się do wprowadzania zmian w odżywianiu, których wiesz, że potrzebujesz ze względu na swój stan zdrowia?
  • Wprowadzasz zmiany zrywami i po kilku dniach odpuszczasz?
  • Zmianę nawyków odbierasz negatywnie, jako zakazy i ograniczenia?
  • Twoje próby wdrażania nawyków to wewnętrzna walka ze sobą, pomiędzy tym, co “powinnaś” zjeść a tym, na co masz ochotę?
  • Chcesz się zdrowo odżywiać i dokonywać świadomych wyborów, bez diet czy narzuconego z góry planu i szukasz sposobu jak to zrobić?

Podczas webinaru dowiesz się:

CO WPŁYWA NA TO, ŻE PORZUCASZ SWOJE CELE I JAK TO NAPRAWIĆ.

JAK WYZNACZYĆ POPRAWNIE CEL, KTÓRY JEST ZGODNY Z TWOIMI POTRZEBAMi

jaki wpływ na motywację mają twoje wartości i przekonania

Zatrzymaj się! Uwierz mi, wcale nie wystarczy to, że spróbujesz jeszcze bardziej i mocniej się przypilnować, abyś zaczęła swobodnie wprowadzać zdrowe nawyki.

Nazywam się Kasia Misztela, jako certyfikowany diet coach, zajmuje się pomaganiem kobietom w zmianie odżywiania na zdrowsze. Pracujemy w trakcie sesji coachingowych online nad zmianą myślenia, zachowania i sprawiamy, że zaczynasz działać na rzecz swojego zdrowia i w zgodzie ze sobą.

 

 

Swoją postawą chcę zainspirować Cię do zmiany nawyków żywieniowych, tak by odżywianie było dla Ciebie czymś naturalnym, w zgodzie z Tobą, bez konieczności „bycia na diecie” czy zakazywania sobie i ograniczania się.

 

 

Wszystko, co jest Ci potrzebne do naturalnego odżywiania się masz już w sobie. Jednak w wyniku być może wcześniejszych doświadczeń z odchudzaniem czy dietami nabrałaś negatywnego nastawienia do jedzenia. Zatraciłaś gdzieś swoje zaufanie do siebie i wiarę w swoje możliwości.

 

 

Jestem tu po to, by pokazać Ci, że robienie małych, ale właściwych kroków jest dobrą drogą do osiągnięcia celu. A jest nim Twoje fajne samopoczucie, dobra energia do życia, którą uzyskasz z właściwego dla siebie odżywiania.

Kasia Misztela

diet coach

Jeśli nie możesz być z nami na żywo, również zapisz się. Otrzymasz wówczas nagranie webinaru.