Próbowałaś już różnych diet i powoli zaczynasz tracić nadzieję?

Obwiniasz siebie, że to z Tobą coś jest nie tak, że nie możesz wytrwać w postanowieniu?

ZOSTAW TO ZA SOBĄ. ZDEJMIJ TEN CIĘŻKI PLECAK WYRZUTÓW I OCZEKIWAŃ Z BARKÓW.

Zejdź ze starej, mocno wydeptanej ścieżki, na której jesteś już od dawna. 

Rozpocznij przygodę z odżywianiem na nowo, tym razem zaczynając od siebie.

Spójrz na siebie z innej, nowej perspektywy, która pozwoli Ci ruszyć w drogę z optymistycznym nastawieniem, pełnym ciekawości i zaufania do siebie.

Bezpłatne Warsztaty

UWIERZ W SIEBIE
I CHUDNIJ ZDROWO!

Warsztaty dla osób, które próbowały diety wiele razy, są zniechęcone i nie wierzą, że może im się jeszcze udać!

Weź udział w warsztatach i pożegnaj schemat diet! 

Podczas spotkania przejdziesz przez konkretne ćwiczenia, dzięki którym odkryjesz na nowo swój potencjał do zmian, odbudujesz swoją wiarę, że zdrowe odżywianie jest też dla Ciebie. Wejdziesz na ścieżkę odżywiania ze świeżym spojrzeniem, a to pomoże Ci podjąć cel zgodny z Twoimi prawdziwymi potrzebami i w nim wytrwać!

Zostaw swój adres email, a wyślę Ci link do warsztatów online, które odbędą się na żywo 28 kwietnia o godzinie 20:30.

.

Oto, co osiągniesz dzięki udziałowi w warsztatach:

gian-cescon-00ByEXKcSkA-unsplash (1)

cześć, jestem Kasia!

COACHERKA ZDROWEGO ODŻYWIANIA, TRENERKA

Pomagam dbającym o siebie kobietom, przerwać zaklęte koło diet i podjadania, żeby mogły poczuć się dobrze w swoim ciele, bez poczucia porażki i frustracji.

Od 8 lat pasjonuję się zdrowym i świadomym stylem życia, a jako certyfikowany diet coach i trenerka (dyplom Instytutu Świadomego Rozwoju, Certyfikat nr 47/2017; Certyfikat Ukończenia Szkoły Trenerów Biznesu w Akademii SET), zajmuję się zawodowo pomaganiem w zmianie odżywiania na zdrowsze.

Opinie o pracy ze mną:

Polecam współpracę z Kasią każdemu, kto chce się przyjrzeć lepiej emocjom stojącym za jedzeniem tak, aby zdrowe odżywianie stało się oczywistym wyborem, a nie przykrym obowiązkiem nawet jeśli nie ma się w planie utraty kilogramów.
Iwona
Przede wszystkim nauczyłam się słuchać głosu mojego ciała. Już wiem, co to znaczy "bądź dla siebie dobra". Umiem postawić siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu. To jest tak istotne w codziennym funkcjonowaniu, że uważam, że każdy, kto ma problemy na tym polu, jak najszybciej powinien umówić się na konsultacje z Tobą.
Monika
Spotkania z Kasią dotyczyły nie tylko diety, ale dotykały praktycznie wszystkich aspektów codziennego życia, w tym zachowań, nawyków, przyzwyczajeń. Wszystkie te dotychczas „automatyczne” czynności stały się dla mnie bardziej świadome. Wcześniej dieta kojarzyła mi się głównie z zakazami i nakazami, teraz wiem, że to kwestia wyboru i własnych decyzji.
Justyna

© 2021 © All Rights Kasia Misztela | Polityka Prywatności