Warsztaty Online

KODY ZDROWEJ AKTYWNOŚCI
W ZGODZIE Z INTUICJĄ

Uwolnij się od blokujących przekonań o aktywności, odchudzaniu i o samej sobie, by otworzyć się na czerpanie przyjemności z ruchu.

Te warsztaty są dla Ciebie jeśli:


– na samo hasło „regularne treningi” czujesz niechęć i opór.


– ciężko Ci się zebrać, masz wyrzuty sumienia, że nie ćwiczysz, choć wiesz, że „powinnaś”.


– gdy zjesz za dużo, od razu myślisz o tym, że musisz zrobić trening, by to spalić.


– traktujesz aktywność fizyczną jako karę za niesforne ciało.


– myślisz o aktywności fizycznej jako sposobie na schudnięcie, spalanie tłuszczu i kalorii.

Jaka jest Twoja historia...

Sytuacja powtarza się co kilka miesięcy, tzn. w przypływie entuzjazmu postanawiasz ćwiczyć, wyciskasz siódme poty, czujesz się dowartościowana i happy, ale przychodzi gorszy moment, czujesz rozczarowanie sobą, energia spada i zaprzestajesz treningów, czując się jak leniwa buła.

Druga wersja jest taka, że ciągle tylko myślisz w toksyczny dla siebie sposób o aktywności i o sobie, czując wyrzuty sumienia i wstyd, że nie uprawiasz sportu, jak ‘wszyscy’ ludzie sukcesu.

To nie zadziała.

Jeśli nie jesteś aktywna fizycznie (choć chciałabyś) lub robisz to, zmuszając się i traktując, jako nieprzyjemny obowiązek, to nic się nie zmieni, jeśli nie zmienisz przede wszystkim swojego nastawienia i sposobu myślenia.

Być może ‘od zawsze’ byłaś mało aktywna. Przez nieprzyjemne doświadczenia z aktywnością w dzieciństwie i szkole, uwierzyłaś w tę opinię o sobie, że to nie dla Ciebie. Ile nas, tyle historii…

Być może przez nieprzyjemne doświadczenia aktywności fizycznej, gdy działałaś wbrew sobie, nadwyrężając swoje ciało, skutecznie zniechęciłaś się do aktywności.

Być może uznałaś, że to nie dla Ciebie, bo nie jesteś szaloną fitnesską i nie lubisz się pocić. A może w głębi to Twoje pragnienie, ale nie wierzysz w siebie, że mogłabyś to osiągnąć.

Uwolnij się od ograniczających przekonań o aktywności, dyscyplinie, odchudzaniu i o samej sobie.

Zmień swój sposób myślenia na wspierający poprzez pracę ze swoją podświadomością (która kształtuje nasze nawyki).

PLAN WARSZTATÓW

2 spotkania online

8 i 13 września, godz. 19:00

Spotkania będą nagrane, otrzymasz do nich dostęp na zawsze.

WARSZTATY 1:

rozpracujesz blokady, przez które czujesz niechęć i opór do aktywności

zmienisz przekonania o sobie i o sobie w aktywności (nie nadaję się, nie umiem, jestem leniwa, nie chce mi się)

rozbroimy mity o aktywności – co musisz robić i co powinnaś, blee…

przepracujemy przekonania dotyczące dyscypliny i regularności – ciężkie słowa, ale dodamy im lekkości.

dowiesz się jak zastosować prawo przyciągania i prawo założenia w obszarze aktywności.

WARSZTATY 2:

nawiążesz kontakt ze swoją intuicją, od której otrzymasz cenne wskazówki o aktywności w zgodzie z Tobą i Twoim ciałem

nauczysz się komunikować z ciałem, jaki rodzaj aktywności jest dla Ciebie najkorzystniejszy

odkryjesz jaki rodzaj ruchu sprawia Ci przyjemność i radość

korzyści

Uwolnisz się od ciężaru, jaki niesie ze sobą aktywność fizyczna w rozumieniu kultury diety, w której się wychowałaś i dorastałaś. 


Koniec popadania w  skrajności.


Koniec zmuszania się do aktywności, karania i wyrzutów sumienia.


Zaczniesz czerpać z aktywności przyjemność. Będziesz potrafiła rozróżnić kiedy naprawdę możesz odpuścić, a kiedy to tylko nawykowa wymówka.


Dzięki udziałowi w warsztatach odbudujesz swój kontakt z ciałem i z intuicją. Zaufasz sobie, bo tylko TY wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze.

cześĆ! jESTEM kASIA

Pomagam kobietom naprawić relację z jedzeniem i swoim ciałem oraz uwolnić się od blokujących przekonań i schematów, by żyć w zgodzie ze sobą.

 

Jako coach i mentorka nauczę Cię jak regulować własne emocje, realizować swoje potrzeby, stawiać siebie na pierwszym miejscu, wzmocnić swoje poczucie własnej wartości i osiągać swoje cele z lekkością i przyjemnie!

twoja inwestycja

189 PLN

Co otrzymujesz?

– 2 dni transformujących warsztatów online

– totalnie nowe podejście do aktywności, oderwane od fitnessowego świata

– powrót chęci do ruchu

– radość i spokój

– nagrania dostępne na zawsze, więc możesz wracać do tych treści kiedy chcesz!

Opinie o pracy ze mną:

Rozpisany plan diety od dietetyka nie rozwiąże problemów z odżywianiem, bo problem tkwi w emocjach, mechanizmach, naleciałościach z dzieciństwa, utartych schematach… Mogłabym wypisać co się zmieniło, ale… zmieniło się wszystko. Zmieniło się całkowicie moje nastawienie z wrogiego i jedzeniu i sobie, do życzliwego i otwartego. Umiem być uważna na siebie, swoje emocje i potrzeby. Odżywianie jest dostosowane do mojego trybu życia a nie odwrotnie, co zazwyczaj miało miejsce. Gorąco polecam.
Magdalena
Przede wszystkim nauczyłam się słuchać głosu mojego ciała. Sprawniej odczytuję sygnały dotyczące głodu i sytości. Potrafię nazywać uczucia. Nauczyłam się, co to znaczy "bądź dla siebie dobra". Umiem postawić siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu. To jest tak istotne w codziennym funkcjonowaniu, że uważam, że każdy, kto ma problemy na tym polu, jak najszybciej powinien umówić się na konsultacje z Tobą.
Monika
Podjęłam decyzję o współpracy z Tobą, ponieważ czułam, że doszłam do ściany. Moje myśli każdego dnia – od rana do wieczora – krążyły wokół jedzenia, nie wiedziałam czy znowu przejść na jakąś dietę (chociaż na myśl o tym robiło mi się słabo), nie wiedziałam jak uwolnić się od podjadania. Zastanawiałam się, dlaczego pomimo zdrowego jedzenia pojawia się krach i co jakiś czas zaczynam się objadać. Byłam tym stanem wyczerpana. To była najlepsza decyzja jaką podjęłam.
Agnieszka

© 2022 Kasia Misztela | Polityka Prywatności