3 dniowe warsztaty online

Kody energii pieniądza i atrakcyjnego, zdrowego ciała.

Warsztaty dla osób, które chcą przestać martwić się o pieniądze oraz chcą odkryć swoją atrakcyjność i dążą do szczupłej sylwetki.

Odkryj i uwolnij blokujące przekonania o finansach i swoim ciele, by otworzyć się na dostatek i zdrową, szczupłą sylwetkę.

Być może wiesz już czego chcesz, jakie są Twoje pragnienia, ale przychodzi Ci to z trudnością, masz wrażenie, że walczysz z życiem.


To, co blokuje Cię przed osiągnięciem tego z lekkością, są Twoje przekonania. Czyli schematyczne myśli, które odcisnęły się w Twojej podświadomości (części umysłu, do której nie masz na co dzień dostępu), a to one kierują naszym życiem w 95%.


Poprzez różne doświadczenia życiowe, dzieciństwo, w Twojej podświadomości funkcjonują różne przeświadczenia (opinie) o samej sobie, o twoim ciele, o pieniądzach, o innych ludziach oraz o tym, jakie jest życie.


Nie jesteś w stanie zmienić swojej sytuacji, kiedy nie wiesz, co Cię blokuje. 


Odkrycie swoich przekonań, to najważniejszy krok – dowiesz co Cię trzyma w miejscu i co potrzebujesz zmienić.

 

Podczas warsztatów powiem Ci, jak zmienić je na takie, które Ci służą i zmanifestują twoje pragnienia.


Odkrywając te nieświadome myśli, jesteś w stanie się od nich uwolnić i zacząć tworzyć swoje życie wg własnych pragnień.

Być może twoja relacja z pieniędzmi wygląda tak...

Podczas warsztatów:

Pokażę Ci, jak wyjść z energii braku pieniędzy.

Odkryjesz swoje negatywne przekonania dotyczące pieniędzy i bogactwa.

Zaczniesz przyciągać więcej pieniędzy do siebie.

Odzyskasz spokój.

Zaczniesz odczuwać radość na myśl o pieniądzach.

Być może twoja relacja z ciałem wygląda tak...

Podczas warsztatów:

Odkryjesz jakie przekonania blokują Cię przed Twoją własną atrakcyjnością.

Odnajdziesz własną definicję kobiecości i atrakcyjności.

Przestaniesz czekać na uznanie od innych osób (mężczyzn).

Zmienisz swój obraz ciała, który masz zakodowany w podświadomości od dzieciństwa.

Odzyskanie pewności siebie pomoże Ci odzyskać szczupłą sylwetkę.

PLAN WARSZTATÓW:

Podczas warsztatów będziesz pracować na swoim indywidualnym przykładzie, ze swoimi przekonaniami. Odkryjesz co Cię blokuje, ale również od razu dowiesz się, JAK to zmienić.

Czego potrzebujesz na te warsztaty?

– otwartej głowy

– zaangażowania

– chęci i gotowości do zmiany swojego życia

– wzięcia odpowiedzialności za siebie

– notesu, długopisu i czegoś do picia 😉

Otrzymujesz nagrania online od razu po zakupie.

cześć, jestem Kasia!

COACHERKA ŚWIADOMEGO ŻYCIA

Pomagam kobietom naprawić relację z jedzeniem i swoim ciałem oraz uwolnić się od blokujących przekonań i schematów, by żyć w zgodzie ze sobą.

 

Jako coach i mentorka nauczę Cię jak regulować własne emocje, realizować swoje potrzeby, stawiać siebie na pierwszym miejscu, wzmocnić swoje poczucie własnej wartości i osiągać swoje cele z lekkością i przyjemnie!

Twoja inwestycja:

159 PLN

199 PLN

Co otrzymujesz?

– 3 dni transformujących warsztatów online

– parujący mózg 😉

– radość i spokój

– zwrot inwestycji (po zastosowaniu się do wiedzy, którą Ci przekażę)

– nagrania dostępne na zawsze, więc możesz wracać do tych treści kiedy chcesz!

Opinie klientek:

Polecam współpracę z Kasią każdemu, kto chce się przyjrzeć lepiej emocjom stojącym za jedzeniem tak, aby zdrowe odżywianie stało się oczywistym wyborem, a nie przykrym obowiązkiem nawet jeśli nie ma się w planie utraty kilogramów.
Iwona
Przede wszystkim nauczyłam się słuchać głosu mojego ciała. Już wiem, co to znaczy "bądź dla siebie dobra". Umiem postawić siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu. To jest tak istotne w codziennym funkcjonowaniu, że uważam, że każdy, kto ma problemy na tym polu, jak najszybciej powinien umówić się na konsultacje z Tobą.
Monika
Spotkania z Kasią dotyczyły nie tylko diety, ale dotykały praktycznie wszystkich aspektów codziennego życia, w tym zachowań, nawyków, przyzwyczajeń. Wszystkie te dotychczas „automatyczne” czynności stały się dla mnie bardziej świadome. Wcześniej dieta kojarzyła mi się głównie z zakazami i nakazami, teraz wiem, że to kwestia wyboru i własnych decyzji.
Justyna
Przestałam bać się imprez, wyjść do restauracji i innych okoliczności, którym towarzyszy zastawiony stół. Przestałam się objadać ponad potrzebę i ranić gorzkimi słowami za to co zjadłam. Potrafię radzić sobie z nagłą ochotą na słodkie. Utrata kilogramów jest samoistna i stanowi efekt uboczny małych nawyków i umiejętności, takich jak prawidłowe określanie poziomu głodu i nasycenia, uważne przeżuwanie, picie wody. Prowadziłaś mnie z czułością, spokojem i pomogłaś zbudować wiarę w moje własne możliwości. Nauczyłaś mnie słuchać sygnałów z mojego ciała.
Kasia
To było jak czyszczenie twardego dysku - po resecie i wymazaniu starych danych przychodził czas na nowe , wspierające przekonania i myśli, dobre nawyki, pozytywne słowa i afirmacje. Krok po kroku, z sesji na sesję puzzle układały się w jedną całość, a ja odzyskiwałam większy spokój, pewność siebie i większą samoświadomość. Czas między naszymi spotkaniami pozwalał na na to, żeby nowe oprogramowanie mogło się w pełni "zainstalować", a nowe nawyki wejść w życie. I tak, po trwającej niespełna pół roku wspólnej coachingowej pracy, nareszcie poczułam, że odzyskuję kontrolę nad swoim życiem. Wykupiony pakiet sesji coachingowych z Kasią uważam za jedną z moich lepszych decyzji finansowych i rozwojowych ostatniego czasu.
Monika

© 2022 © All Rights Kasia Misztela | Polityka Prywatności